Świąteczna Runda - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser153746

Guest
Nie można po prostu zrobić normalnego speciala z normalną prędkością i oddzielnie szybkich świątecznych (kilka-kilkanaście rund) ? ;_;
Jak się nic nie zmieni to pierwszy świąteczny special którego sobie odpuszczę.

ŻAłosne, wiekszość graczy plemion jednak się uczy, a przynajmniej z takimi miałem przyjemność (powiedzmy) Ale co tam przecież puścic runde tydzień przed swietami bo przecież moze ktoś wbije w weekend i wyda parę pp.
 

DeletedUser178225

Guest
sama nazwa Świąteczna Runda! ... A nie Specjal 22

--------------------------------------------------------------

licze na specka 22! a nie na jakieś sp:)
 

DeletedUser163470

Guest
Gdyby jeszcze te nagrody zrobili *10 czyli nie po 200PP a po 2000PP to sporo osób by to zachęciło.. W tym mnie. Ale za takie lipne nagrody to nawet się startować nie opłaca. :)
 

DeletedUser

Guest
Gdyby jeszcze te nagrody zrobili *10 czyli nie po 200PP a po 2000PP to sporo osób by to zachęciło.. W tym mnie. Ale za takie lipne nagrody to nawet się startować nie opłaca. :)

Te nagrody są śmieszne - to prawda.
Skoro to jest special 22 to porównując - na Specialu 21 nagrody wynosiły w sumie 42000pp a tutaj, hmmm 2000 ?
 

DeletedUser

Guest
Ja zagram ;) Dużo czasu mam heh

Chociaż ustawienia są kiepskie ;) a to z PP dowalili strasznie..Ja chcę classica ;*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja mam pytanie . Po kiego grzyba admini nas pytają o opinie skoro i tak maja je w czterech literach?!!!
 

DeletedUser178225

Guest
a co do nagród suport moze zrobic w trakcie gry kilka wiosek jak na specku 21 za które naj plemie otrzyma dodatkowe pp:) bo naprawde 2k pp dla plemienia to szkoda zachodu:)
 
Wynik reakcji
6.794
Sp sa spoko zawsze mozna sobie popykac ale jak widac nie bedzie mozna bo Administracja zrobila sobie Speciala w dodatku taki sam jak rok temu... Zamiast zrobic turniej na szybkich jakis ale jak widac lepiej isc na latwizne... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176006

Guest
Jak dla mnie to przedsięwzięcie nie rzuca na kolana, choć dla sp grajków pewnie fajna opcja :)

Liczę na świątecznego specka...
 

DeletedUser

Guest
Kiedy ruszy w końcu ten Specjal?
19.00 a go dalej nie ma :\
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Nie ma Speciala w tym roku!!! Za to wypuścili żałosną runde na serwerze Szybkie, Podziękujcie administracji
 

dandun

Chłop
Wynik reakcji
0
Ponawiam, jak dostać się na tą świąteczną rundę? ;//

To jest trochę bez sensu, aby za to płacić ;/
Limit graczy na tym świecie został osiągnięty. Aby mimo wszystko uczestniczyć w grze, należy posiadać Konto Premium.
 

DeletedUser

Guest
Runda na maxa beznadziejna, pomimo ze bylem za najlepszym farmerem tylko 20k do tylu, to te ustawienia sa tak bardzo beznadziejne, ze sie grać nie chce..

DAJCIE ŚWIĄTECZNEGO SPECIALA!!
 

DeletedUser188154

Guest
Masakra i tyle.
Supportowi można pogratulować olania nas i naszego zdania. W czym jak w czym ale w tej dziedzinie są profesjonalistami ...
 

DeletedUser138399

Guest
Łoho! Poszaleli w tym roku...
200 graczy na całą rundę nie ma co. Niby mam 1130 premium, które dostałem od Plemion za free ale żeby wydawać na to? Nie dzięki :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry