Świąteczna Runda - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser153746

Guest

Komercyjne nastawienie plemion :)

Nie ma co się przejmować, takie szybkie to idą jak krew z nosa..
200 pp? to nagroda ?
A gdzie szybkie swiateczne, noworocznę.. każdy czekał na speciala światecznego a nie jakieś szybkie.. Ale może i tak zróbmy ala szybkie ala wolne dodajmy funkcje premium i można się Cieszyć zyskami :)
 

DeletedUser

Guest
Do administracji - Nie da się z tym coś zrobić? Chodzi o to, ze wszyscy czekali na speciala świątecznego, a nie na długa rundę sp i jak pewnie już zauważyliście 95% osób jest zawiedziona tym co przedstawiliście, wiec może jakaś zmiana? chociaż tą prędkość obniżyć i wyłączyć funkcje premium...
 

DeletedUser179721

Guest
To po prostu nie wbijmy na to.. zróbmy tak, że nie będzie miał tam kto grać.. W sumie i tak znając życie połowa z Was tam wbije i będą grali.. jak to na każdych "wielkich" sprzeciwach do adminów :D
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
nie pierwszy i nie ostatni raz nasza droga administracja zaskoczy nas in minus swoim głupim pomysłem, od lat był na special oddzielny serwer, to nie, musieli i do tego się dowalić, żałosne ... , gratuluje, sami pracujecie na taką opinie jaką teraz posiadacie
 

DeletedUser185495

Guest
Zamiast zrobić turniej świąteczny, to taki zamuł, miłego grania życzę :)
 

DeletedUser

Guest
Chcialem zrobic ankiete zeby administracja zobaczyla jak WIELE OSOB JEST PRZECIW TEJ RUNDZIE.!! Otrzymalem informacje od "tej złej", że tu mamy swoje zdanie wyrazac i nie dublowac tematu!!! Tak wiec czekamy co zrobi administracja ktora tak wiele stracila w moich oczach po wprowadzeniu tej rundy. (moze naprawia swoj blad). I jak widze dobrych opini szukac ze swieca.
 

DeletedUser190703

Guest
bezsensowna runda ;/ Specjalnie blokują sp, żeby zmusić ludzi grających szybkie na zaangażowanie się w tę rundę... Większość wolałaby grać standardowe szybkie rundy, a oni zabierają nam taką możliwość. Wszystko to dla zysku w pp.
 

DeletedUser

Guest
To po prostu nie wbijmy na to.. zróbmy tak, że nie będzie miał tam kto grać.. W sumie i tak znając życie połowa z Was tam wbije i będą grali.. jak to na każdych "wielkich" sprzeciwach do adminów :D

Jestem ZA.
Administracjo prosimy o wypuszczenie speciala na oddzielnym serverze!!
 

DeletedUser

Guest
A ja proszę o nie blokowanie serwera "szybkich". Ja np. mam głęboko specjala. Nie mam czasu na granie tak długich rund. Nawet jakby było do wygrania 10000 pp i 5000tys kubkow to nie skusiłbym się!. Chce po prostu wolny czas spędzić grając w plemiona z najlepszymi gdy jest taka możliwość. I tyle. Myślę, że da się to pogodzić.. Ale administracja musi coś zrobić.. a ta działa niczym rząd PO. "nie chcemy islamistów - nie chcemy specjala na szybkich" A rzad/administracja " Przyjmujemy uchodźców - i tak będziecie grali na tym co wam damy!!!" co było dalej sami sobie dopowiedzcie.
 

DeletedUser

Guest
Tyle osob prosi o zamiane tej długiej rundy sp na speciala świątecznego, ale administracja dalej nic z tym nie robi, żałosne..
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Nie można po prostu zrobić normalnego speciala z normalną prędkością i oddzielnie szybkich świątecznych (kilka-kilkanaście rund) ? ;_;
Jak się nic nie zmieni to pierwszy świąteczny special którego sobie odpuszczę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry