Łączenie wiosek - Twierdze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser166886
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam się pomysł z łączenie wioch??


  • W sumie głosujących
    53
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł już był ale w innej formie nazywał się Obozy Wojskowe został wprowadzony na jednym świecie
umożliwiał łączenie offów i jak wiemy niż z tego nie wyszło a styl z obozami został zawieszony.
Natomiast łączenie wiosek nie widzę sensu tego rozwiązania i tylko porobiło by szkody na mapie
nie rozumiem niektórych pomysłów które mają na celu dodanie czegoś co nie psuje do gry.
 

DeletedUser144395

Guest
Wygrywasz tym pomysłem!!!




Na nie! Durnota totalna.
 

DeletedUser

Guest
Jakieś łączenie wsi, czy zmienianie ich w miasta mogłoby być..
 

DeletedUser165130

Guest
Offy zajmujące 100k miejsc w zagrodzie... przesada. Jak chcesz sobie z takimi pograć to polecam prywatne serwery, tam to możesz mieć off składającego się z milionów jednostek.

niestety, drogi Heseni,zajmujący któreś tam miejsce w rankingu na s40, założycielu plemienia Heroes na świecie 40, jest niedzielny poranek, mam kaca po sobocie i nie potrafię się wypowiedzieć na temat tego pomysłu bez złamania regulaminu forum:D
Napiszę więc krótko: do bani. byli osadnicy, fosy, wieże wartownicze, teraz multiwioski. zastanawiam się co by wygrało, gdyby ogłosić konkurs na najdurniejszy pomysł w tym dziale.

Gdyby ogłoszono takowy konkurs, to naprawdę konkurencja byłaby wielka.
 

DeletedUser

Guest
Widziałeś kiedyś w średniowieczu, żeby ktoś łączył dwie osady?

akurat łaczyli :D
moze to inne czasy ale Budapeszt powstał przez połączenie miast Buda i Peszt:p
co do pomyslu to Nie pomyśla jak ktoś połaczy 300 wiosek w 1 twierdze i zrobi z niej mega bunkier :D
 

DeletedUser

Guest
też na nie np pod koniec świata wszyscy gracze połączyliby wioski i wyszłoby parędziesiąt wielkich osad.
 

DeletedUser166886

Guest
300 wioch nie połączysz bo nie znajdziesz nigdzie na mapie tyle wioch obok siebie
 

DeletedUser166886

Guest
Zauważ jak wioski są usadowione na mapie nie są jedna przy drugiej, po drugie podałem co zrobić żeby tego uniknąć - żeby połączyć wiochy to gracz w promieniu 10dystansów od wiochy musiał by mieć np 10 wioch i czym więcej wioch by chciał połączyć tym więcej by musiał mieć w tej okolicy
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że nie jest to dobry pomysł, zmiana byłaby zbyt rewolucyjna.
 

DeletedUser166886

Guest
Być może i tak, ale fajnie by było mieć różne wioski różnej wielkość, o które by się walczyło bardziej na których by nam więcej zależało. Co do rewolucji to by można było to wprowadzać nawet w co 10 świat myślę że choć teraz jest wielu krytyków tego pomysłu to wielu z nich by w to grali
 
Status
Zamknięty.
Do góry