Wyniki wyszukiwania

  1. turtles7

    Połączenie tego samego konta pomiędzy światami ( udogodnienia)

    Skoro są możliwości kupowania różnych udogodnień w eventach czy też rzeczy do inwentarza jak to miało miejsce na 117 świecie jakoś miesiąc po starcie, to czemu by nie dać szansy tym, którzy nie mają wypchanego portfela ? ktoś tam na start kupił kilka paczek po 70zł chyba, i już miał karetę...
  2. turtles7

    Połączenie tego samego konta pomiędzy światami ( udogodnienia)

    Cześć, mam takie pomysły, byłby super udogodnieniem w grze, głównie dla starszych graczy/kont :) 1. Cała zawartość inwentarza połączona w całość, a nie tylko na poszczególne światy. 2. Coś takiego jak "Bank surowców i Bank złotych monet/paczek" Mając świat już praktycznie wygrany można by...
  3. turtles7

    13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1. 28 2. 2004 3. 2009
  4. turtles7

    Planer podbojów

    Jest to nieco uciążliwe .... Bo zdarza się, że musisz skakać kilka razy dziennie ...
  5. turtles7

    Planer podbojów

    Tak dokładnie o to mi chodzi, o przechodzenia pomiędzy plemionami gdzie jest wspólny planer podbojów. np. Na S91 w koalicji mamy około 12 plemion ( max członków po 50 jest ) i mamy wspólny planer, świat bez farmienia , to się przejmuję wszystkie wioski , i o to mi chodzi , że jak musisz zmienić...
  6. turtles7

    Planer podbojów

    Nie wiem gdzie to zamieścić , ostatni raz się logowałem 2 lata temu na forum.... Mianowicie chodzi mi o usprawnienie planera podbojów. Jak wiadomo, gdy gracz przechodzi do innego plemienia wszystkie jego rezerwacje zostają usunięte, i trzeba je rezerwować jeszcze raz .... Czy można dodać...
  7. turtles7

    Zmiana systemu Punktów Premium

    a nie lepiej zrobić opcję dla graczy kto chce niech ma stare KP a kto chce niech ma nowe :P:D
Do góry