Połączenie tego samego konta pomiędzy światami ( udogodnienia)

Czy takue zmiany są dobre ?


  • W sumie głosujących
    16

turtles7

Miecznik
Wynik reakcji
94
Cześć, mam takie pomysły, byłby super udogodnieniem w grze, głównie dla starszych graczy/kont :)


1. Cała zawartość inwentarza połączona w całość, a nie tylko na poszczególne światy.

2. Coś takiego jak "Bank surowców i Bank złotych monet/paczek"
Mając świat już praktycznie wygrany można by sobie do niego wkładać swoje surowce do jednego banku , do drugiego paczki i monety ( tak jak masowe składanie paczek i monet ), tak by móc z nich korzystać na innych światach.
( niewykorzystane paczki i monety, które w pałacu zostały wbite i pozwalają na rekrutację szlachty, przeliczyć na paczki/monety i do banku automatycznie wysłać pod koniec świata ).
Gdyby banki weszły w życie to można by zliczyć ze światów już zakończonych te monety i paczki :)

3. Łączone konto premium, uaktywnia się na 1 świecie, i KP jest na każdym gdzie jest obecne konto. Tylko wtedy by kosztowało ono np. 500 PP na miesiąc i tak samo z MK i AF ( tam gdzie można farmić ).


Przeszłoby to ?
 

DeletedUser91356

Guest
Proszę o dodanie ankiet, w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty.
 

DeletedUser177336

Guest
no nie wiem może to spowodować, iż gracze będą grali na kliku światach po to aby korzystać z inwentarza i monet tylko na jednym, można tez nie kończyć świata tylko go przedłużać aby ciułać na potrzeby następnego ... zbyt duże by się pojawiło rozwarstwienie w zasobach/potencjale na nowym świecie pośród graczy
 

DeletedUser177517

Guest
czytam i nie dowierzam, że ktoś mógł wymyślić coś tak idiotycznego xD
 

turtles7

Miecznik
Wynik reakcji
94
no nie wiem może to spowodować, iż gracze będą grali na kliku światach po to aby korzystać z inwentarza i monet tylko na jednym, można tez nie kończyć świata tylko go przedłużać aby ciułać na potrzeby następnego ... zbyt duże by się pojawiło rozwarstwienie w zasobach/potencjale na nowym świecie pośród graczy


Skoro są możliwości kupowania różnych udogodnień w eventach czy też rzeczy do inwentarza jak to miało miejsce na 117 świecie jakoś miesiąc po starcie, to czemu by nie dać szansy tym, którzy nie mają wypchanego portfela ?
ktoś tam na start kupił kilka paczek po 70zł chyba, i już miał karetę gotową, gdy inni dopiero zbierali surowce na pierwszą monetę ....




czytam i nie dowierzam, że ktoś mógł wymyślić coś tak idiotycznego xD

Co w tym jest idiotyczne ?
Który punkt ?
 

DeletedUser195910

Guest
Ogólnie pomysł nie jest zły, ale wszystko by pewnie nie przeszło. Najlepszy pomysł to chyba ten inwentarz albo KP na wszystkie światy, tylko, że nie aż 500 PP, tylko normalnie 200, bo jak ktos gra tylko na 1 no to by było dla niego nieopłacalne. Ale z drugiej strony do inwentarza wtedy nakupią ludzie z tych światów, gdzie jest to dostepne i weszło by na te "normalne".
 

DeletedUser

Guest
Zółw po kilku browcach chyba to pisał.

1 i 3 propozycja dobra, ale reszta jakoś mi nie pasuje :)
 
Do góry