Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser137624

Guest
Popieram wypowiedzi przedmówców, trochę niefajnie to rozwiązano, teraz małoletni gracze na KP sobie nie pograją. Do tego większość z nas kupowała przez sms bo było wygodnie, a różnica po przeliczeniu nie była tak kolosalna jak przy nowym systemie. A w tej chwili po prostu próg cenowy na 14 dni zwala z nóg. Niedługo będziemy płacić za założenie konta i wysłanie maila aktywacyjnego.
Heh... ta gadka pośrednikami mi się podoba... nie ma co :)
:eek: aż boje się kolejnego pomysłu który ma nam graczom ułatwić zabawę.
 

DeletedUser108116

Guest
Taki jest niestety nasz TEAM i dlatego wysłałem podanie na członka TEAMu, bo chciałem coś zmienić w Staffie.
A nie jak Was oglądam, te wasze działania to aż niekiedy krew zalewa. :mad:

A wy (mówie tutaj o całym Supporcie) zamiast być chociaż z nami solidarni na Forum, zamiast pisać że też dla was to pełne zaskoczenie i że pomoglibyście nam gdyby się dało, to lecicie w kulki i tylko nas wyśmiewacie/dogryzacie nam i jesteście aroganccy. Zwłaszcza ty kmic i ty Bryfft. Nie wspominając już o SGO . I to nazywacie Solidarnością?? Porażka Panowie ;)

Może pora najwyższa zmienić pare osób u Was w zacnym gronie

a co my ich interesujemy ??
dla nich tylko liczy sie tylko to jak sie podlizac swoim panom i dostac wyzszą premię
 

DeletedUser

Guest
To jest efekt globalizacji i jednego wielkiego rynku... gdyby ceny w złotówkach były niższe od cen w innych walutach, to każda osoba na świecie mogłaby z tego korzystać kupując premium właśnie w złotówkach... czy to Niemiec, czy Hiszpan, czy Japończyk czy Kanadyjczyk... Gadam głupoty bo skąd niby u Japończyka złotówki? Wystarczy że korzysta z PayPala (w Polsce metoda wciąż niedoceniana, na zachodzie należy do najpopularniejszych form płatności w internecie), gdzie może wpłacić pieniądze w swojej walucie i przekonwertować na dowolną z kilkudziesięciu innych z całego świata...
Tutaj podpowiedź: identycznie mogą też robić Polacy i np. w ten sposób kupować w Euro...

Kmic pozwól że nie odniosę się do tej wypowiedzi, ale zacytuje ją żebyś wiedział ze do ciebie kieruje te słowa. Tak czarno na bialym.

Dam ci moze moje konto jak bede mial ponad 300 wiosek (moze 350) i nie bede mial KP.

Idę o 200 zł, że nie dasz rady utrzymać konta na pełnych obrotach tak jak na KP, przez miesiac.
Chodzi mi tu nie tylko o wybijanie monet co jest pracochlonne, ale Wbijać kliny, farmić, przetrzymac kilka set/tysiecy ataków, rekrutować 10 różnych odmian defa i ofa, a to wszystko bez Grup (Mozliwosc KP)

Jesli ci sie to uda, to chyle czolo, i wtedy powiem ze bez KP da sie grac, jesli jednak nie dasz rady, wtedy powiesz na FO w dziale zaebiście wazne ze 80% graczy na FO miala racje ;)

Ty muj miszczu
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
A wy (mówie tutaj o całym Supporcie) zamiast być chociaż z nami solidarni na Forum, zamiast pisać że też dla was to pełne zaskoczenie i że pomoglibyście nam gdyby się dało, to lecicie w kulki i tylko nas wyśmiewacie/dogryzacie nam i jesteście aroganccy. Zwłaszcza ty kmic i ty Bryfft. Nie wspominając już o SGO . I to nazywacie Solidarnością?? Porażka Panowie ;)

Wow... znasz powiedzenie "zły to ptak co własne gniazdo kala"? No dość oryginalne byłoby oczekiwanie aby administratorzy gry pisali np. "ale te zmiany są głupie, to skandal, złodziejstwo, nasi szefowie to debile", nie uważasz?
To trochę tak jakby tłum pseudokibiców skandujący "kochamy policję" [taka alegoria] miał pretensję do policjantów, że nie popierają ich akcji i nie krzyczą razem z nimi... może jak się trochę zastanowisz, to sam przyznasz że masz dość oryginalne życzenia ;)

A nie wiem czemu mamy pisać, że dla nas to jest wielkie zaskoczenie, skoro my o tej zmianie wiedzieliśmy od wielu tygodni. Może zdecyduj się w kończu czy chcesz żebyśmy byli szczerzy, czy obłudni :)
 

DeletedUser

Guest
a nie lepiej zrobić opcję dla graczy kto chce niech ma stare KP a kto chce niech ma nowe :p:D

BUAHHAHAHAHHAHA -> poprawiłeś mi tym tekstem humor, rozwalasz typie :D No tak, ja na pewno bym wziął nowe ceny :D Stare ceny były o wiele tańsze - zgadnij co by wybrali ? :D
 

DeletedUser

Guest
Wow... znasz powiedzenie "zły to ptak co własne gniazdo kala"? No dość oryginalne byłoby oczekiwanie aby administratorzy gry pisali np. "ale te zmiany są głupie, to skandal, złodziejstwo, nasi szefowie to debile", nie uważasz?
To trochę tak jakby tłum pseudokibiców skandujący "kochamy policję" [taka alegoria] miał pretensję do policjantów, że nie popierają ich akcji i nie krzyczą razem z nimi... może jak się trochę zastanowisz, to sam przyznasz że masz dość oryginalne życzenia ;)

A nie wiem czemu mamy pisać, że dla nas to jest wielkie zaskoczenie, skoro my o tej zmianie wiedzieliśmy od wielu tygodni. Może zdecyduj się w kończu czy chcesz żebyśmy byli szczerzy, czy obłudni :)

Ja osobiście chciałbym, żebyście byli szczerzy, ale jeżeli macie się z nas śmiać czy drwić to najlepiej nic nie mówić niż powiedzieć za wiele. I żebyście nie robili z nas idiotów i nie wmawiali nam, że jest taniej -> jeżeli teraz odpiszesz, że to nie koncert życzeń to świadczy samo o sobie...
 

DeletedUser88253

Guest
rotfl, bryfft i kmic mnie rozbilii:D
kupuj od razu 5k pp, wyjdzie Ci tyle samo? halo? ziemia do adminów? kto zabuli 200 zł żeby mieć po tej samej cenie? kto będzie robił zrzuty w 2 i więcej graczy żeby kupić 5k pp? ten pomysł inno już możecie zraportować jako spalony ;)
haha, ale z panów adminów po prostu nie moge.... kupujcie od razu 5k! haha:D
 

DeletedUser108116

Guest
To jest efekt globalizacji i jednego wielkiego rynku... gdyby ceny w złotówkach były niższe od cen w innych walutach, to każda osoba na świecie mogłaby z tego korzystać kupując premium właśnie w złotówkach... czy to Niemiec, czy Hiszpan, czy Japończyk czy Kanadyjczyk... Gadam głupoty bo skąd niby u Japończyka złotówki? Wystarczy że korzysta z PayPala (w Polsce metoda wciąż niedoceniana, na zachodzie należy do najpopularniejszych form płatności w internecie), gdzie może wpłacić pieniądze w swojej walucie i przekonwertować na dowolną z kilkudziesięciu innych z całego świata...
Tutaj podpowiedź: identycznie mogą też robić Polacy i np. w ten sposób kupować w Euro...


a to przepraszam to teraz będzie trzeba Japonczyków opieprzac bo kupuja u nas smsy i przez to musiały iśc w górę o 100%

chyba skorzystam z tej podpowiedzi kupie sobie euro i wpłacę do Ery i wtedy wyśle smsa
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
nagato91 zgadzam się z tym, że jak zaczynałem były takie ceny. To chyba już 2 czy 3 podwyżka

A konkretnie PIERWSZA. W międzyczasie było tylko "wyrównanie" z powodu drastycznej zmiany kursu złotówki do euro... Oczywiście tego, że wcześniej przez blisko pół roku mieliśmy najtańsze premium na świecie nikt nie raczył zapamiętać... ot taka wybiórcza pamięć :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Wow... znasz powiedzenie "zły to ptak co własne gniazdo kala"? No dość oryginalne byłoby oczekiwanie aby administratorzy gry pisali np. "ale te zmiany są głupie, to skandal, złodziejstwo, nasi szefowie to debile", nie uważasz?
To trochę tak jakby tłum pseudokibiców skandujący "kochamy policję" [taka alegoria] miał pretensję do policjantów, że nie popierają ich akcji i nie krzyczą razem z nimi... może jak się trochę zastanowisz, to sam przyznasz że masz dość oryginalne życzenia ;)

A nie wiem czemu mamy pisać, że dla nas to jest wielkie zaskoczenie, skoro my o tej zmianie wiedzieliśmy od wielu tygodni. Może zdecyduj się w kończu czy chcesz żebyśmy byli szczerzy, czy obłudni :)

W kończu powiem, że moglibyscie okazac odrobinę ludzkich cech i powiedziec ze jest wam przykro a nie z uporem maniaka liżecie Czarną Bramę InnoGames. Wiem że za to (+) u nich, ale odrobina odruchu czlowieka by sie przydala.

A jak chesz prowadzic walke na powiedzonka, to proszę bardzo:
"Pamietaj najciemniej pod latarnią".

Pamietaj czytajac te slowa, ze na ciebie tez przyjdzie pora. Myslisz ze jeste Uber pro Game Adminem? Bardzo bym sie cieszyl, gdyby Panowie z Inno napisali (pomimo twojego zwinnego języka) ze jestes im juz nie potrzebny.

Pozdro 600, a jak chcesz sie zaglebiac w sens tego powiedzenia, to zawołam ciotke polonistke która siedzi w drugim pokoju ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A konkretnie PIERWSZA. W międzyczasie było tylko "wyrównanie" z powodu drastycznej zmiany kursu złotówki do euro... Oczywiście tego, że wcześniej przez blisko pół roku mieliśmy najtańsze premium na świecie nikt nie raczył zapamiętać... ot taka wybiórcza pamięć :rolleyes:

Nie kmic, pierwsze premium kosztowało 7,98 zł/m-c a potem podrożało o 3 zł.

Więc nie wiem skąd ci sie niby wzięło wyrównanie. I powiem ze utrzymywa się ta cena na przestrzeni dlugiego czasu co swiadczy o tym ze "wyrównanie" te nastapiło tak jak te teraźniejsze. "Lećmy po cenach" ;) . Wiec panie wszechwiedzący, coś ściemniasz. Chyba nawet GA nie byłeś o ile pamiętam.

"Ot tak wybiórcza pamieć" ;)
 

DeletedUser136556

Guest
KP.

szczerze ceny skoczyły drastycznie juz wielu graczy powiedziało że gdy skończy im sie premium kasują konta :( - bo jednak sms'em płacą 100% wiecej ;/
przelewem tez nie jest kolorowo :(

dlatego może watro pertraktować i wynegocjować obniżenie tych cen albo pozostanie przy starej wersji pkt a nie jakieś dziwne setki w premium :)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Ja osobiście chciałbym, żebyście byli szczerzy, ale jeżeli macie się z nas śmiać czy drwić to najlepiej nic nie mówić niż powiedzieć za wiele. I żebyście nie robili z nas idiotów i nie wmawiali nam, że jest taniej -> jeżeli teraz odpiszesz, że to nie koncert życzeń to świadczy samo o sobie...

Pokaż mi proszę paluszkiem, w którym miejscu napisałem że jest taniej. Bo n-ty raz czytam argument iż administracja robi z ludzi idiotów i pisze że jest taniej, gdy ja tymczasem nie napotkałem żadnej wiadomości w której byłaby taka informacja. Choć nie wykluczam że mogłem przegapić, z ręką na sercu przyznaję, że nie czytałem wszystkich blisko już 1000 postów w tym temacie...
Więc czy mógłby mi ktoś podesłać linka do tego?
 

DeletedUser108116

Guest
Bo n-ty raz czytam argument iż administracja robi z ludzi idiotów


Napisał elmichal Zobacz post



I tu kolejny mit, bez premium również można grać i to na wcale nie gorszym poziomie (przed chwilą sprawdziłem, jest nawet sporo graczy w top 100 s36, którzy nie korzystają z konta premium).




jeszcze jedene Twój poddany pisał podobnie ale nie pamiętam juz nicku Hmm czy jakos tak
 

DeletedUser139842

Guest
Proszę Kmic to rozesłaliście wszystkim - co sugeruje, że w zasadzie jest taniej

Może to brzmieć skomplikowanie, ale dzięki temu będziemy pewni, że nikt nie straci na tej zmianie – to dla nas bardzo ważne! Tak naprawdę niektórzy nawet zyskają dodatkowy dzień.
 

DeletedUser

Guest
Może to brzmieć skomplikowanie, ale dzięki temu będziemy pewni, że nikt nie straci na tej zmianie – to dla nas bardzo ważne! Tak naprawdę niektórzy nawet zyskają dodatkowy dzień.

Jedyni nie pokrzywdzeni to ci którzy kupią za jednym zamachem premke za 2 bańki. Ale kogo to obchdzi.

Ważne żeby był wilk syty i owca cała.

Tylko że w tym przypadku gracze nie są ani wilkiem ani owcą :cool:
 

DeletedUser139342

Guest
To znaczy kmic ,że takie polecenia przyszło z samej góry ? Innogames z siedzibą w niemczech zarządziło taką zmianę ? Ciekawi mnie to xdd
 

DeletedUser108116

Guest
Jedyni nie pokrzywdzeni to ci którzy kupią za jednym zamachem premke za 2 bańki. Ale kogo to obchdzi.

Ważne żeby był wilk syty i owca cała.

Tylko że w tym przypadku gracze nie są ani wilkiem ani owcą :cool:

im chyba chodziło o to ze admini nie stracą i niemcy więc napisali prawdę
 
Status
Zamknięty.
Do góry