Wyniki wyszukiwania

  1. ZŁOTEDZIECIE

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Nie ma czasu, pewnie już kolejną akcję obmyśla srogo po dziś
  2. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Mariusz Buzianocnik idź już łapać i rzucać, bo od tych sterydów to masz chujowe rozkminy
  3. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    A czego nie rozumiesz mariusz buzianocnik, sterydy ci mozg wyzarly? Kilku graczy od nas SGMT przeszło do obrzezowego członu TRD - tak, jesteśmy sojusznikami, nie, nie jesteśmy jednością xd
  4. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nom mamy jeden wspólny człon obrzeżowy, gdzie kilku graczy od nas położeniowo ustawionych na obrzeżach przeszło do nich i tyle, tak na prawde to jest człon TRD jakby nie patrzeć
  5. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    SGMT nic nie wrzucało, a jak ktoś myśli, że TRD i SGMT to jedność to jest w błędzie, jesteśmy sojusznikami.
  6. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Na ich miejscu też bym się nie chwalił 10 wioskami od Vejdera xd ale może dla nich to sukces
  7. ZŁOTEDZIECIE

    Świat 200 (02) Rycerz

    Where rycek z przedmiotami? Jak już dajecie możliwość wyboru to czemu brak tego? Liiiipa
  8. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja świata 188

    Proszę nas nie obrażać :( Gratuluję dobrej akcji
  9. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja świata 188

    Blejko dostał bana i jego egzystencja na tym świecie nie ma już miejsca :d
  10. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Do aha isarisu to szczekająca pizdeczka która nie potrafi udowodnić swoich farmazońskich wysrywów, to wiele tłumaczy
  11. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ja tam trafiłem z przypadku, znałem tylko jednego gracza, zwykłe rekru z mapy to było więc nie mów o jakimś starcie. No to super jesteście zajebiści, ale nie ma co się kreować na potęgę jeśli się nią nie jest - to do twojego upośledzonego kolegi isarisu który ma na twarzy wypisane farmazon i...
  12. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Och wielka podnieta, bo 2 członami biliście 20 ludzi którzy wystartowali tydzień po was i byli w cholerę w plecy, jak ja zaczynałem to mieliście już 1,5k pkt większość ponadto punktowo i ilością wiosek byliście jakieś 5-6 razy więksi, ale branzluj się jak chcesz xd Racja, mój błąd, wróciłem na...
  13. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Sam o sobie piszesz głąbie? To ty wcześniej napisałeś „176,184 grałem do końca” więc może weź tabletkę i odejdź od komputera bądź telefonu, bo zaczyna ci się mieszać, zrób sobie przerwę.
  14. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Idioto skoro grałeś „do końca” to chyba powinieneś widnieć w końcowym rankingu serwera tak? No chyba, że pisząc grałem do końca miałeś na myśli „grałem dopóki mnie nie przejęli” xd
  15. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To podeślij linki, bo jakoś tw stats nic mi po twoim nicku nie pokazuje :/ poza tym twierdzisz, że grałeś do końca, a jakoś nie widać cię w komnacie chwały w rankingu na żadnym z tych 2 światów Zapraszam na 198 chętnie zmierzę się z wami wraz z moim plemieniem, chociaż tutaj tyle członów...
  16. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    O następny co ma problemy z czytaniem i interpretacją xd Gdzie napisałem cokolwiek o 4fun? Że są lepsi albo, że to super mocne plemię? Ach no tak w twojej wyobraźni :) W 4fun jestem z przypadku i klikam tutaj sobie na tym świecie tak samo 4fun i kto wygra ten wygra, się okaże, ale śmieszy mnie...
  17. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    176,184 nie widać twojego nicku 194 9k pkt No to fajnie, ale ja pytałem dlaczego kreujesz wojsen na potęgę jakąś gdzie to zwykłe przeciętne plemię xd naucz sie czytać ze zrozumieniem upośledziu
  18. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Powiedział gracz wojsen które co świat wyrywa na pizde i zwija manatki po miesiącu ze świata. Startowaliście na 2-3 człony to nie potrafiliście przetrwać dłużej więc wleciał projekt „masówka, ćwiartka nasza” XD Szczekasz jakbyście byli jakimś dobrym plemieniem, a co najwyżej jesteście przeciętni...
  19. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja świata 188

    Klin z cofki to lekko 40 prób jak sobie wysyłasz co 30s, a może być dużo, dużo więcej więc stanowisko jest jasne: TRYBUNAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI BOTOWEJ ORZEKA, ŻE OSKARŻONY JEST NIEWINNY.
  20. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja świata 188

    Też mogę odpalić niewykrywalnego bota, bo wiem, że taki jest na dogrywanie co do ms, ale się tym brzydzę i dlatego mówię o honorze. To, że macie więcej skillowych graczy niż my i grzyby razem wzięci pewnie to jest fakt i nie mam problemu z tym żeby to przyznać. My jesteśmy „zbieraniną” z tego...
Do góry