Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja nie widzę aby ktoś cisnął Adresy z tego powodu, ale mam jednego użytkownika w ignorach i to pewnie dlatego :/
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brakuje dodatkowego myślnika: -jak jest 3 coopów na koncie to na pewno jadą na bocie, bo 3 osoby to za mało aby dać rade ogarnąć konto na tak szybkim tempie.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    zapomniałeś o dodatkowej blaszce za działania na FO.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wszyscy już go do ignorow dali ze robi mulciaki aby ze sobą pisać?
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Znając życie to oni ją pewnie pisali :(
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A gdzie opcja idziemy na grilla w ankiecie?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na 202 wieża strażnicza ma być, więc będzie to piękny jubileusz :D Edit: i brak ms, lepsze to niz +/- 20 :D
  8. NOWE mapki Tusty'ego kat'a! zobacz już dziś

    Dzień na mapę nie patrzyłem a tutaj speedy już pół apk zrekrutowali?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po prostu czasem gracze chcą pograć w plemieniu gdzie istnieje rada :D
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie no tutaj bardziej się spłakał, że potencjalne krety nie byli rozpisywani a on tak.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak jeszcze napiszesz, że na akcji dostałeś burzenie wiosek speed przy granicy z APK to będę miał flashbacki z gry z Mirkiem z 176 xd
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To nie dobre by było, bo wtedy black zakład wygra :(
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jedno jest pewne na pewno nie Witam, Klasyk, Kumple i Węgrzy xd. Dodatkowo pewnie bez blaszki bo inaczej by pewnie napisał.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja na przykład nie lubię brać wiosek jako radny bo potem trzeba rano wstawać aby je bronić xd
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie bez powodu Black snow ich reprezentuje.
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Problem jest wtedy z nowymi graczami bez ekipy. Przede wszystkim światy obecnie powinny być robione pod nowych graczy, a nie stare ekipy. Wolniejsze tempo. Przydał by się jakiś wbudowany mechanizm do rozpisywania akcji przez KO, blokada otrzymania i wysyłki wsparcia (1d) przy zmianie plemienia...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli KD jest Mirek i już mu psycha siadła i wygi nie mają KD. Podobnie na 176 miałem :(
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rekrutacja przez Mirka k46 była dobrym posunięciem. Na etapie stawiania pałacu na k46 miał przewagę wiosek 3:1 nad 3D. Problemem jest to że nikt po tej rekrutacji nie posprzątał.
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A czy ja cos pisze o RA? W pierwszej akcji straciliście 50 wiosek a ty zrobiłeś 0 RA i RW wymieniłem cię na liście osób do rozbiórki, ale Mirek pewnie ja pomylił z lista zakupów na grilla.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po pierwszej akcji speed w wygi pisałem Markowi że mgr stx zrobił 0 RW i RO i jest do rozbiórki, ale widocznie miał już zapke na grilla więc głupio go było w rozbiórki wrzucić.
Do góry