Dyskusja o sytuacji na świecie 200

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
323
Aktualnie plemiona które się podpisują patrzą na to by wziąć jak największy kawałek mapy, a nie żeby z tym plemieniem kończyć świat. Teraz trwa walka o każdy kawałek mapy, kto szybciej zgarnie. Wszelkie wojny z lepszymi plemionami nie są na rękę nikomu, bo tak to skończy się jak A.P.K vs WITAM, gdzie oni marnują czas na walki, a inne plemiona zgarniają darmowe rejony rekrutacją/ podbojami i to one będą decydować o dyplomacji w przyszłości.
 
Wynik reakcji
310
Chcielibyśmy mieć takie problemy jak Norwegia, przestań bajdurzyć

Black, prosze cię - W Norwegii covid wywrócił rynek pracy do góry nogami, branża budowlana klękała do takiego stopnia, że firmy przechodziły na 4dniowy tydzień pracy, bo było jej tak mało. Strefa turystyki była w całości zniszczona, państwo do teraz wyplaca im odszkodowania.

czyli to samo co wśród polaków, mentalność postsowiecka po prostu

No nie wiem, żaden Polak mi nie powiedział jeszcze ze przyjdzie mi do domu i mnie z niego wypierdoli bo mu sie należy, a ukrainiec tak.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
aktaulnie witam kleknelo na kolana n ich zlalo apk ich zlalo speed ich zlalo brika nie jest taka brika ich chetnie wziela taka jest ta falszywa osoba nie poamieta nic ze 186 nie wyciaga wnioskow skonczyl sie dla niej ten serwer 200
 
Wynik reakcji
2.666
No to nie masz zielonego pojecia np o sluzbach mundurowych, bo tu wiekszosc widzi co sie dzieje i nie popiera zadnej partii politycznej

Tacy ludzie, ktorzy tak twierdza to powinni isc na 1 linie frontu na wypadek wojny, moze wtedy zaczeliby w koncu szanowac sluzby mundurowe ;)
Nie mowie o wszystkich bo rozni ludzie sie trafiaja.

A ty na froncie byłeś że kogos chcesz wysyłać?.

Nie muszę szanowac mundurowych bo w większości to sługusy władzy.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@Brika co wypowiesz sie tutaj powiesz ludziom czemu na psy postanowilas zejsc bo sa ciekawi wszyscy no dawaj powiedz wszystkim co ci wstompilo do glowy ze wzielas witam powiedz
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie muszę szanowac mundurowych bo w większości to sługusy władzy.


Bardzo łatwo ciężkie słowa rzucasz.
Rolą służb mundurowych jest wykonywanie rozkazów a nie dociekanie czy rozkazy są mądre czy głupie. Od tego jest prokuratura i sądy, jeśli ktoś z rządzących nadużywa uprawnień.
To co piszesz, to skrajnie niebezpieczne myślenie, prowadzące do anarchii.

Służby mundurowe w Polsce cieszą się ogromnym szacunkiem i poważaniem, zwłaszcza np wojsko.
I słusznie, to ciężka praca za dość średnie wynagrodzenia.
Ja nigdy nie miałem nieprzyjemności z jakąkolwiek formacją mundurową.
I raczej mało kto poza łysymi łbami rwącymi krzesła na stadionie, miał.
 
Do góry