Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Hehe zawszę to jedno osiągnięcie na tym świecie więcej niż Ty :D
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zbanujcie to nim Jaja zloży xD
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ja się nie chwalę Ja mam talent
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Wyrwałem chwasta
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tak
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Oho Chcesz jeść przez słomkę? <lol> nie no tak szczerze to Niezły festiwal spier.. w tych plemionach się zrobił moje zdanie co do wiadomości znasz i wiesz że gardze takimi zagywkami xD aczkolwiek te wasze reakcje też są przesadzone i pokazują poziom odklejenia niektórych osób, Wezwijcie już te...
  7. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ale tu stypa xD
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Hahaha Rafały były wspaniałe pardon ! <lol> My chociaż powalczyliśmy.... xd :rolleyes:
  9. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Musisz chwilę wytrzymać spokojnie lada dzień dodamy kolejnych .. Przy okazji wcisnęliśmy Trd Konia trojańskiego to w zasadzie po tych przejściach w wojnie jesteśmy na plus <lol>
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Na 190 też było w NATARCIU łaaaaa
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zjadaj go śmiało! <szampan> Musimy się trzymać zasad panujących w tej wojnie my na każdą stratę dodajemy nowego koalicjanta a Wy jak już mówiliście na każdego głupio rozbitego offa kasujecie gracza <lol>
  12. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nie o tym mowa nie zmieniaj tematu ... Rozbicie=Kasacja przykro mi:) @Marzyciel. Wiesz co z nim zrobić...
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Boski to co kasacja ? Bo to głupota się rozbić przecież na tym etapie ... To są słowa TRD więc chyba nie masz wyjscia <lol>
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Boski.... Dlaczego się nie chwaliłeś tym raportem na FO ? <lol>
  15. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Chwasty może ? Sprawdzisz jeszcze kto tam gra .... chociaż z drugiej strony wszystko jedno ... :rolleyes: <szampan>
  16. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Właśnie szukamy.... poczekaj (ktoś chętny do naszej potężnej koalicji?)
  17. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Chyba jeszcze gorsze ... przecież cała nasza koalicja to banda warzyw i to nie moje słowa tylko wasze.... więc jaki jest powód jest waszej próby rekrutacji ;>
  18. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ehhh @Warszyc04 x Harandil to jakiś żart czy naprawdę tak nisko chcecie upaść? Oczywiście nie atakuje personalnie ale nie spodziewałem się że posunięcie się do rekrutacji jako plemię które sieję propagandę swojej wielkości:)
  19. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Boski jaka podjarka coś biedny ten off <lol> Co tak słabo
  20. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jak mawia Klasyk ruszyła maszyna <lol>
Do góry