Dyskusja - zaczynamy ;)

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
A nie, przepraszam pomyłka, ty masz zawrotnego offa na 400 topa i 150lk
Wystarczyłoby wysłać resztki, które wróciły do wioski, żeby ubić wam deffa na zerowym murku xd
Jak chcesz to możesz wstawić rapka z tego "offa" mojego, tylko jednostki obrońcy też pokaż xd

Składam wniosek formalny o obowiązkowy test na inteligencję, dla graczy koalicji totalnej żenady, przed każdym postem jaki chcą napisać na FO .
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
ej @Godyś x Shadow x Czort

Musimy sobie coś wyjaśnić zanim Gifciaka zfarmie.

Na pierwszą straconą wioskę wzieliście Kotki do koalicji - okej
Na drugą straconą wioskę wzieliście Galów do koalicji - okej

Ale w międzyczasie straciliście kolejne 5 wiosek (XD), a koalicjantów brak. To co z tym trzymaniem umów..
 

pkondel1

Chłop
Wynik reakcji
13
Co ty gościu chcesz rapka z jakiegoś twojego offa z wojskami obrońcy jak mamy twojego offa bo Cię gościu przeskanował XD
To ja składam wniosek przeciwny. Wnoszę o obowiązkowy test na obecność 1iq wśród kolacji rodzinnej wsi.
 

pkondel1

Chłop
Wynik reakcji
13
ej @Godyś x Shadow x Czort

Musimy sobie coś wyjaśnić zanim Gifciaka zfarmie.

Na pierwszą straconą wioskę wzieliście Kotki do koalicji - okej
Na drugą straconą wioskę wzieliście Galów do koalicji - okej

Ale w międzyczasie straciliście kolejne 5 wiosek (XD), a koalicjantów brak. To co z tym trzymaniem umów..
Sfarmię*
Mamy pierwszego, który nie przeszedłby weryfikacji inteligencji.
 
Wynik reakcji
335
Jej @Godyś x Shadow x Czort

Musimy sobie coś wyjaśnić zanim Gifciaka zfarmie.

Na pierwszą straconą wioskę wzieliście Kotki do koalicji - okej
Na drugą straconą wioskę wzieliście Galów do koalicji - okej

Ale w międzyczasie straciliście kolejne 5 wiosek (XD), a koalicjantów brak. To co z tym trzymaniem umów..
Musisz chwilę wytrzymać spokojnie lada dzień dodamy kolejnych .. Przy okazji wcisnęliśmy Trd Konia trojańskiego to w zasadzie po tych przejściach w wojnie jesteśmy na plus <lol>
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Co ty gościu chcesz rapka z jakiegoś twojego offa z wojskami obrońcy jak mamy twojego offa bo Cię gościu przeskanował XD
To ja składam wniosek przeciwny. Wnoszę o obowiązkowy test na obecność 1iq wśród kolacji rodzinnej wsi.
Ale parowo durna, najpierw gdzieś tego offa rozbilem xD Z resztą, po co dyskutować z wami jak za miesiąc będziecie szczekać na FO innego świata
 

pkondel1

Chłop
Wynik reakcji
13
Wy chyba już dawno oblaliście ten test biorąc pod uwagę co messi odjebał jako główna twarz waszego plemienia XDDDDD

Nic dziwnego, że teraz analityka szukacie plemiennego.
Przeczytaj jeszcze raz proszę co ja napisałem, a o czym ty mi odpowiedziałeś bo widzę, że rozumem to ty nie grzeszysz typku XDD
Co ma Messi do sprawdzenia IQ wśród waszych plemion?
 

pkondel1

Chłop
Wynik reakcji
13
Ale parowo durna, najpierw gdzieś tego offa rozbilem xD Z resztą, po co dyskutować z wami jak za miesiąc będziecie szczekać na FO innego świata
Morda, parówa durna. Co raz lepsze te wyzwiska. Idąc twoim tokiem rozumowania to ja gdzieś swojego offa i deffika też rozbilem ;) ale co tam parówa jestem XDDD
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
Przeczytaj jeszcze raz proszę co ja napisałem, a o czym ty mi odpowiedziałeś bo widzę, że rozumem to ty nie grzeszysz typku XDD
Co ma Messi do sprawdzenia IQ wśród waszych plemion?
Moje odbicie piłeczki było przecież jak najbardziej trafne więc nie wiem do czego nawiązujesz w swoich pierwszych dwóch linijkach.

W swojej wypowiedzi pisałem o braku inteligencji u messiego, bo dostał bana jak totalny debil. Ty musisz chyba udawać.
 

pkondel1

Chłop
Wynik reakcji
13
Moje odbicie piłeczki było przecież jak najbardziej trafne więc nie wiem do czego nawiązujesz w swoich pierwszych dwóch linijkach.

W swojej wypowiedzi pisałem o braku inteligencji u messiego, bo dostał bana jak totalny debil. Ty musisz chyba udawać.
Nie no gościu, myślisz coś? Przecież wasze plemie, czy jak to tam nazwać, nie ma nic wspólnego z naszym. Nie było argumentu na obronę swoich nieinteligentnych kuzynów to odbijasz piłeczkę? Słabo.
 
Do góry