Dyskusja - zaczynamy ;)

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
288
Szybko Ci psycha siadła xD
Nie siadła.Vaco tam zarządza.Nie pasowały mi granice , brak perspektyw na przejęcia , barb nie chciałem brać.A jak mogłem już coś sensownego wziąć to poza granicą. Napisałem czemu nie będę tam grac i dałem zacznij od nowa mimo tego że nie tak źle w rankingu stałem.

Siadła psychika?Nie sądzę.
Ale widać że masz kompleksy skoro tak często o mnie wspominasz:)


Ah już wiem.To Ciebie darmą chłop przejął na 194.A potem ekipa zaskrońca tego odklejusa.
No zobacz jaki to świat maly
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Nie siadła.Vaco tam zarządza.Nie pasowały mi granice , brak perspektyw na przejęcia , barb nie chciałem brać.A jak mogłem już coś sensownego wziąć to poza granicą. Napisałem czemu nie będę tam grac i dałem zacznij od nowa mimo tego że nie tak źle w rankingu stałem.

Siadła psychika?Nie sądzę.
Ale widać że masz kompleksy skoro tak często o mnie wspominasz:)


Ah już wiem.To Ciebie darmą chłop przejął na 194.A potem ekipa zaskrońca tego odklejusa.
No zobacz jaki to świat maly
Ty, a ty nie jesteś chłopem który na 186 świecie zaczął atakować obstawione wioski swojego sojusznika, bo dowiedzieli się że chcesz sprzedać sojusz dla Witam? Zamknij się Krystianie i uciekaj ze świata plemion bo każdy który się na tobie poznał pluje na ciebie z kilometra.
No zobacz jaki świat mały.
 

Piegowata Ania

Miecznik
Wynik reakcji
33
Nigdy nie zrozumiem tego rodzaju decyzji podejmowanych w trzecim tygodniu gry.

Gówno-koalicja mając nielimitowany dostęp do obrzeży i perspektywe względnie spokojnego rozwoju, zbiera mase i stwierdza, że świetnym pomysłem będzie ogłoszenie pospolitego ruszenia w warsztatach i akcji burzącej na centrum.
I to wszystko na świecie ze wysyłką wsparcia bez weryfikacji xD
Centrum (z reguły bardziej ogarnięte niż zlepki z obrzeży), bez trudu obstawia się deffem z darm i dorekrutowanym na szybko pikomieczem, akcja kończy się totalną katastrofą, a tydzień później, gdy centrum ma już grube i solidne eko, gówno-koalicja zaczyna się sypać, mając do dyspozycji 300 wioch z hutą na 20 i zbadnymi kapatultami.

Co świat to samo. O co tu chodzi?
Rozsądnie napisane.
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
288
Ty, a ty nie jesteś chłopem który na 186 świecie zaczął atakować obstawione wioski swojego sojusznika, bo dowiedzieli się że chcesz sprzedać sojusz dla Witam? Zamknij się Krystianie i uciekaj ze świata plemion bo każdy który się na tobie poznał pluje na ciebie z kilometra.
No zobacz jaki świat mały.
Na 186 to SO które grało z nami zaczęło wypisywać do naszej topki z rekrutacja .
W nocy wbili kosę i wypowiedzieli wojnę sojusznik psia jego mać tak że mieliśmy front z dwóch stron.
Obstawione wioski ?
Gracze chcieli od nas wszyscy bić ich po tej akcji krzywej z wypisywaniem ale kazałem im przejść do SO.Front dookoła to nie front.
Obstawione?Przecież dopiero dali radę mnie przejąć po 3 daniach dwoma członami jak klina nawet z chłopów nie mogłem zrobić bo się "zużyli".
Żebyśmy wiedzieli że te obozy takie cienkie to zamiast im pomagać z NIC to byśmy w nich wpadli bo wioski jak za darmo.
Dwie akcje Obozów i zero wziętych wiosek na wrogu
Po za tym to s 198 a nie 186.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Na 186 to SO które grało z nami zaczęło wypisywać do naszej topki z rekrutacja .
W nocy wbili kosę i wypowiedzieli wojnę sojusznik psia jego mać tak że mieliśmy front z dwóch stron.
Obstawione wioski ?
Gracze chcieli od nas wszyscy bić ich po tej akcji krzywej z wypisywaniem ale kazałem im przejść do SO.Front dookoła to nie front.
Obstawione?Przecież dopiero dali radę mnie przejąć po 3 daniach dwoma członami jak klina nawet z chłopów nie mogłem zrobić bo się "zużyli".
Żebyśmy wiedzieli że te obozy takie cienkie to zamiast im pomagać z NIC to byśmy w nich wpadli bo wioski jak za darmo.
Dwie akcje Obozów i zero wziętych wiosek na wrogu
Po za tym to s 198 a nie 186.

Przecież ty dostałeś rozbiórkę po tym jak wyjebałeś offa we mnie bo się na mnie obraziłeś. Ogarnij się Krystian bo zapominasz!
 
Do góry