Wyniki wyszukiwania

  1. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Niezła manipulacja xD odnosisz się tylko do tej części, która przedstawi Cię w lepszym świetle. Nie mam zamiaru usuwać skrótu 'dr',
  2. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jak to się stało, że jest 3:0? (kto wgl to liczy?) widzę, że bardzo pamiętliwy jesteś 1 sytuacja gdzie mieliśmy inne zdanie, dotyczyła 'loginu' -> miałem rację. Twoimi argumentami było obrażanie innych i Wikipedia, jak to napisałeś "słownik" 2 sytuacja dotyczyła, podawania fałszywych wpisów...
  3. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    brawo punkt dal Ciebie
  4. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jaki pamiętliwy xD czy to ja zrobiłem z siebie głupka, czy może odwrotnie, pisząc nie prawdę, nawet nie potrafiąc z argumentować swojej wypowiedzi. Natomiast ja podałem klarowne przykłady, przedstawiające jak to oszukujesz innych. Staram się Cię nie obrażać, ale jak widać dla Ciebie to za...
  5. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Chwila, bo to nie ja zacząłem się czepiać kogoś, że popełnia błędy. Po pierwsze to Black mnie oznaczył, abym wytłumaczył graczowi AlistarOvereem gafy w pisowni. Moja wypowiedź pod jego postem była napisana w sposób ogólny, nie podałem konkretnie, kto powinien korzystać z narzędzi...
  6. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Na żółto zaznaczone są błędy interpunkcyjne, na czerwono błędy w pisowni. Sam mnie zaczepiłeś, wytykając mi błędy w pisowni, samemu je, popełniając we własnym wypowiedziach. -> hipokryzja
  7. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Sam nie ogarniasz, a wypominasz to innym, nie ładnie, najbardziej śmieszy mnie 'obludnik', tyle z nimi walczysz, a nie potrafisz napisać tego słowa. A wyżej nie ma błędu (powtórzenia), bardziej rzetelne są narzędzia do sprawdzania pisowni niż Ty.
  8. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie trzeba mieć, jakieś specjalistycznej wiedzy z języka polskiego, aby wyłapywać błędy językowe. Jak ktoś ma problem, to istnieją słowniki, które automatycznie poprawiają błędy. A dla osób piszących jakieś prace naukowe polecam programy służące do sprawdzania poprawności tekstu, np...
  9. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie chciałem Cię już upokarzać, ale niech będzie. W poście który usunąłem odniosłem się to tego cytatu: 'Swoją drogą, to zabawne jak ulane parówki z WnK regularnie się pocą, jaki to jestem kłamca, a gdy się pytam o konkretny przykład, milczą we wszystkich sobie znanych językach. Czyli w...
  10. dr Lupin

    Black na tropie obludników

    od kiedy wikipedia to słownik? Wikipedia jest tworzona przez szeroką społeczność użytkowników, a jej artykuły mogą być edytowane przez każdego, kto ma konto na stronie. To oznacza, że treść na Wikipedii nie zawsze jest dokładna, rzetelna lub oparta na sprawdzonych źródłach. Jest to encyklopedia...
  11. dr Lupin

    Black na tropie obludników

    Dodatkowo, skoro twierdzisz, ze Twoje wypowiedzi są merytoryczne i z sensem na argumenty, to w naszej wymianie zdań popełniłeś kilka błędów logicznych m.in Projekcja czy Błąd wnioskowania przez argument ad hominem obrażając moją osobę i podając to za argument swojej racji. Cytat "Człowieku...
  12. dr Lupin

    Black na tropie obludników

    "Wystarczyło zajrzeć do pierwszej lepszej definicji, by zobaczyć, że używanie słów zarówno 'login' jak i 'nick', jest poprawne i ma to samo znaczenie." nie jest prawdziwe, login może się różnić od nicku Dodam również, że jakby tego było mało ten pan już na wstępie okłamał i popełnił błąd, gdyż...
  13. dr Lupin

    Black na tropie obludników

    Nie przypomina Ci to czegoś? xD (Kanar, nieudacznicy, oszuści, sztuczne nabijanie stat) A to wyżej to dowód, że informację napisane wyżej na mój temat nie są prawdziwe.
  14. dr Lupin

    Black na tropie obludników

    "Wystarczyło zajrzeć do pierwszej lepszej definicji, by zobaczyć, że używanie słów zarówno 'login' jak i 'nick', jest poprawne i ma to samo znaczenie." W plemionach nie spotkasz słowa login, jak tak to gdzie? Dodam również, że jakby tego było mało ten pan już na wstępie okłamał i popełnił...
  15. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dalej uważam, że nick i login to coś innego. Niemniej jednak w tej grze, nie można zmienić samego nicku
  16. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A gdyby tak np. Kanar miał login 'xasdfww' to podałeś jego login czy nick w grze? Tylko wiedzę, że w przypadku plemion nie ma możliwości zmiany samego nicku, jak ma to miejsce w innych grach, gdzie np loginem jest mail, a nick wybiera się po zalogowaniu. 'Twoja nazwa gracza zostanie zmieniona...
  17. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    "No i co z tego? Czy zmienia to fakt, że te słowo jest używane głównie w kontekście procesu defekacji?" Głównie, ale nie tylko, jest do tego wykorzystywane, istnieje wiele innych znaczeń. "Zatem posługując się taki zwrotem, zmieniasz znaczenie słowa i używasz go w nieodpowiedni sposób." Skoro...
  18. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    stwierdzenie 'byle gówno' to jest wykorzystywane w języku polskim i oznacza 'byle co, coś mało znaczącego, nic istotnego' - https://pl.glosbe.com/pl/pl/byle gówno
  19. dr Lupin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Cały cytat "Zawsze bawi jak osoba robiąca to samo kilka światów wstecz, ma pretensję, że zrobił tak ktoś inny. Ty z overem zrobiliście dokładnie to samo na 160 (PPU), wzięliście tylko tych graczy, którzy byli dla was przydatni i potem Ci gracze kosowali przechodząc do Bety, a resztę...
Do góry