Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
540
Ja tylko skromnie się wtrące ze kosiara moxi po swojej kosie na s178 gdzie jako radna uciekła do wroga, na s182 dostała lotkę od sławnego jutra, na s186 po zmianie nicku podziękowali jej w Bell i nie wzięli do końcowego składu choć była w topce plemienia, tutaj po przeprowadzonym śledztwie i opłaceniu Krzysztofa R. wyszło że ukrywa się pod nickiem psychiczna (w końcu coś pasującego do charakteru) i choć lubię wielu grajków z jej plemienia to mając taką radna z taką reputacja ciężko im będzie coś konkretnego ugrać dyplomatycznie. (Wszyscy powinni mieć gdzieś z tyłu głowy że ich też może zdradzić)

Pozdrawiam i wracam za 3h z popcornem nadrobić ta piękna potyczkę słowna naszych forumowych gwiazd.
 

DeletedUser209423

Guest
Każdy kto się kłóci z blackiem zawsze mówi, że go dał do ignora a potem dalej z nim piszą. Nie wiem jak to z wami jest XD

Sru, że robi to Kanar czy Choriel, bo każdy wie, że to półmózgi.

Najśmieszniejszy jest Świetlik, który nazywa siebie tu inteligentnym w przeciwieństwie do innych, a potem czuje się moralnym zwycięzcą, bo mi nie odpisuje.
To nic, że na 12 ostatnich wpisów, 9 było o mnie XD
W zasadzie on loguje się tylko po to, by pisać na mój temat.


Screenshot_20230509-122730~3.png

Screenshot_20230509-122642~3.png


Chłop moralnie wygrywa, bo pisze 'o mnie' a nie 'do mnie'

I to innych ma za głupków
SKISNĘ

Aha, warto dodać, że z tych wpisów jasno wynika, że jednak czyta każdy mój post

XD XD XD XD
 

DeletedUser209423

Guest
Jak słusznie zauważył kolega @d0mel 'prawda zawsze zwycięży'

Właśnie odblokowano mi konto w grze.
Triumf prawdy!
Zwycięstwo, znowu!

Przeszkadzało wam WnK, gdy pisałem ogólnikami?
To teraz będziecie wyszczególnieni z loginów!

Opis plemienia został zaktualizowany!
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.399
Jak słusznie zauważył kolega @d0mel 'prawda zawsze zwycięży'

Właśnie odblokowano mi konto w grze.
Triumf prawdy!
Zwycięstwo, znowu!

Przeszkadzało wam WnK, gdy pisałem ogólnikami?
To teraz będziecie wyszczególnieni z loginów!

Opis plemienia został zaktualizowany!
Świetne opisy. W szczególności spodobał mi się ten z Argentyną
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Nie wyszczególniłeś ich z loginów, tylko z nicków. Login to nazwa użytkownika używana do logowania się na konto, podczas gdy nick to pseudonim lub ksywka, używana do identyfikowania użytkownika w grze.

To tak jak jak chcesz być poprawny, szerząc prawdę xD
(Musze znaleźć inne hobby)
 

DeletedUser209423

Guest
Nie wyszczególniłeś ich z loginów, tylko z nicków. Login to nazwa użytkownika używana do logowania się na konto, podczas gdy nick to pseudonim lub ksywka, używana do identyfikowania użytkownika w grze.

To tak jak jak chcesz być poprawny, szerząc prawdę xD
(Musze znaleźć inne hobby)

A wiesz co to jest?

hqdefault.jpg

To jest kał.

Nie przeszkadzało Ci to jednak w tym, by nazwać to 'gównem'

byle gówno sam do tego doprowadziłeś,

Zatem zanim zaczniesz mnie uczyć poprawności językowej, polecam wziąć się za siebie, wyedytować te wszystkie babole, które zamieściłeś i dopiero wtedy szerzyć mądrości.
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Cały cytat "Zawsze bawi jak osoba robiąca to samo kilka światów wstecz, ma pretensję, że zrobił tak ktoś inny. Ty z overem zrobiliście dokładnie to samo na 160 (PPU), wzięliście tylko tych graczy, którzy byli dla was przydatni i potem Ci gracze kosowali przechodząc do Bety, a resztę zostawiliście, ale tam nie było problemu, to było ok, to nie była kosa - zagranie taktyczne, późniejsze przejście do Bety to też zagranie taktyczne :D

Dziwisz się, że coraz więcej plemion nie chcę z Tobą grać, swoim dziecinnym zachowaniem, kosami, wiecznymi sporami o byle gówno sam do tego doprowadziłeś, że większość graczy woli grać bez ciebie nawet przegrywając, tyle pisałeś o SPEED-ach jakie to świetne plemię, a słyszałem, że Cię rozebrali po paru tygodniach gry :p

Ciekawi mnie jak szybko z Ładu uciekniesz/skosujesz, gdy po drugiej stronie pojawi się większy wróg w postaci EocH/Witam lub exe"

to jest cały cytat i gdzie tu są błędy redakcyjne/językowe?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Cały cytat "Zawsze bawi jak osoba robiąca to samo kilka światów wstecz, ma pretensję, że zrobił tak ktoś inny. Ty z overem zrobiliście dokładnie to samo na 160 (PPU), wzięliście tylko tych graczy, którzy byli dla was przydatni i potem Ci gracze kosowali przechodząc do Bety, a resztę zostawiliście, ale tam nie było problemu, to było ok, to nie była kosa - zagranie taktyczne, późniejsze przejście do Bety to też zagranie taktyczne :D

Dziwisz się, że coraz więcej plemion nie chcę z Tobą grać, swoim dziecinnym zachowaniem, kosami, wiecznymi sporami o byle gówno sam do tego doprowadziłeś, że większość graczy woli grać bez ciebie nawet przegrywając, tyle pisałeś o SPEED-ach jakie to świetne plemię, a słyszałem, że Cię rozebrali po paru tygodniach gry :p

Ciekawi mnie jak szybko z Ładu uciekniesz/skosujesz, gdy po drugiej stronie pojawi się większy wróg w postaci EocH/Witam lub exe"

to jest cały cytat i gdzie tu są błędy redakcyjne/językowe?

W słowie 'gówno'

Jeśli nie rozumiesz wróć do szkoły i już nie zawracaj mi dupy, bo jesteś nudny z tymi swoimi pseudonaukowymi wstawkami robionymi na siłę.
Przepraszam, ale tak jest :(
 

DeletedUser209423

Guest
stwierdzenie 'byle gówno' to jest wykorzystywane w języku polskim i oznacza 'byle co, coś mało znaczącego, nic istotnego' - https://pl.glosbe.com/pl/pl/byle gówno

No i co z tego?
Czy zmienia to fakt, że te słowo jest używane głównie w kontekście procesu defekacji?
Nie.
Zatem posługując się taki zwrotem, zmieniasz znaczenie słowa i używasz go w nieodpowiedni sposób.
Czyli robisz dokładnie to samo, co zarzuciłeś mi.
A teraz lataj dalej po słownikach PWN i szukaj jak wybrnąć.
Jednak repliki już nie otrzymasz, mogę się szarpać tu o wiele rzeczy, ale na pewno nie o Twoje pseudonaukowe bzdury.
 

DeletedUser209423

Guest
Niebywałe!!

Drugi Kanar, robi dokładnie to samo. Typowy forumowy nieudacznik, który sobie nie radzi i wpada wtedy na genialny pomysł....zmiany treści wpisu, po uzyskaniu odpowiedzi

Screenshot_20230509-141735~3.png

Boże, jakim trzeba być smutnym, niedowartościowanym człowiekiem.
Latał za mną od początku tego wątku, a jak w końcu wziąłem mu się za tyłek, to w bezrozumnym szale zmienia wypowiedzi.

Szkoda czasu na chłopa, niech dalej z partyzanta atakuje z pseudo bzdurami. Zbyt dużo uwagi mu poświęciłem już.
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
"No i co z tego?
Czy zmienia to fakt, że te słowo jest używane głównie w kontekście procesu defekacji?"

Głównie, ale nie tylko, jest do tego wykorzystywane, istnieje wiele innych znaczeń.

"Zatem posługując się taki zwrotem, zmieniasz znaczenie słowa i używasz go w nieodpowiedni sposób."
Skoro występuje takie znaczenie, to jak mogę wykorzystywać go w nieodpowiedni sposób?

Nie muszę latać po słownikach, podaję link do strony, aby przedstawić fakt, że coś takiego istnieje.
Login może być inny niż nick w grze, więc Twoja wypowiedź nie jest poprawna.

A odnosząc się do tego co zmieniłem w wypowiedzi:
Dodałem to: stwierdzenie 'byle gówno' to jest wykorzystywane w języku polskim i oznacza 'byle co, coś mało znaczącego, nic istotnego' - https://pl.glosbe.com/pl/pl/byle gówno" ale zedytowałem po tym jak odpowiedziałeś, więc usunąłem i dodałem nowy post.
 

DeletedUser209423

Guest
Login a nick, to zupełnie co innego i używanie naprzemiennie jest niepoprawną formą. Aha

Screenshot_20230509-142642~3.png


Ale chłop się zakopał
Aż przykro patrzeć

Iks de XD XD XD
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
A gdyby tak np. Kanar miał login 'xasdfww' to podałeś jego login czy nick w grze?

Tylko wiedzę, że w przypadku plemion nie ma możliwości zmiany samego nicku, jak ma to miejsce w innych grach, gdzie np loginem jest mail, a nick wybiera się po zalogowaniu.

'Twoja nazwa gracza zostanie zmieniona na wszystkich światach i stanie się to od razu po zmianie. Nie trzeba potwierdzać tego mailem. Pamiętaj, by następnym razem przy logowaniu użyć już nowego nicka.'

Tak więc w przypadku plemion, zwracam honor, nick przypisany jest do nazwy użytkownika (loginu)

Pojęcia "login" i "nick" często są używane zamiennie, ale mają nieco inne znaczenia.

"Login" to nazwa użytkownika, która jest używana do zalogowania się na konto w systemie lub serwisie internetowym. Zwykle jest to unikalna nazwa użytkownika, która może być przypisana do konkretnego konta i służy do uwierzytelnienia tożsamości użytkownika. Login jest często wymagany do zalogowania się na różne platformy, takie jak serwisy bankowe, sklepy internetowe, fora internetowe czy platformy społecznościowe.

"Nick" to skrót od "nickname", czyli pseudonimu lub ksywki, która jest używana do identyfikowania użytkownika w internecie. Nick może być dowolny, a jedna osoba może używać różnych nicków na różnych stronach internetowych. Nick jest często używany na forach internetowych, w grach online lub na platformach społecznościowych do identyfikacji użytkownika i może być dowolny, nie musi być unikalny.

Podsumowując, login to nazwa użytkownika używana do logowania się na konto, podczas gdy nick to pseudonim lub ksywka, używana do identyfikowania użytkownika w Internecie. (Chat GPT)
 

DeletedUser209423

Guest
Bla bla bla

A wystarczyło napisać - zwracam honor, miałeś rację.

To jednak zwracasz honor ale...i tworzysz znowu jakieś pierdy pseudo naukowe.

Oblężona twierdza normalnie. Chłop się zachowuje jakby cały czas się musiał bronić, choć to on sam zaatakował.

Wygłupiłeś się Lupinie i dobra. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
Tylko Black się nie myli

I nie kopiuj tu połowy internetu, bo nikt tego czytać nie ma ochoty.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.485
Lupin daj go do ignora, on jest chory po prostu i go nie przegadasz.
Chlop mysli, ze tylko on ma racje i nikt wiecej.
Typowy narcyz polaczony z uposledzeniem umyslowym.

Lata za wiekszoscia ludzi dopisujac sobie jakies dziwne teorie i nieprawde po czym nawet nie potrafi tego udowodnic bo jest nieudacznikiem.

Polecam do ignorka, niech dalej zyje w swoim wyimaginowanym swiecie.
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Dalej uważam, że nick i login to coś innego. Niemniej jednak w tej grze, nie można zmienić samego nicku
 

DeletedUser209423

Guest
Dalej uważam, że nick i login to coś innego. Niemniej jednak w tej grze, nie można zmienić samego nicku

Ale mnie naprawdę kompletnie nie interesuje co Ty uważasz.
Ja Ci podałem definicję, jeśli się z nią nie zgadzasz, to Twoja sprawa.
Możesz telewizor nazywać pralką, co mi do tego. Ważne, żebyś mi tego nie kazał robić, skoro nie masz racji.

Jestem w wybitnej formie intelektualnej i takiego błędu bym nie zrobił.

--

Lupin daj go do ignora, on jest chory po prostu i go nie przegadasz.
Chlop mysli, ze tylko on ma racje i nikt wiecej.
Typowy narcyz polaczony z uposledzeniem umyslowym.

Lata za wiekszoscia ludzi dopisujac sobie jakies dziwne teorie i nieprawde po czym nawet nie potrafi tego udowodnic bo jest nieudacznikiem.

Polecam do ignorka, niech dalej zyje w swoim wyimaginowanym swiecie.

Ale gdzie nie mam racji?
Toż podałem definicję, jasną i wyraźną, żadnych swoich poglądów.
To też Ci się nie podoba, bo to ja podałem?
Masz ze sobą spory problem.
Nie możesz zdzierżyć, że jestem w intelektualnej życiówce i chłostam Cię na każdym kroku.

Wyluzuj, forma raz jest, raz jej nie ma.

Nie bądź zacietrzewiony
 
Do góry