Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Witam, jakie są tutaj sojusze i wojny? Ktoś chętny wrzucić jakieś staty wojenne między "topowymi" plemionami?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Pierwsza rozmowa Bociana z Miksonem i Śmiechem w tej kwestii odbyła się 2 tygodnie przed samym przejściem. Jako esy, a potem dziki/inc do tego czasu dostawaliście od początku do końca solidny wpierdol równe 5 miesięcy... To tak jakby powiedzieć, że gdyby nie kosy to mieliście większe szanse na...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Powiedz to dzikom. Tym samym dzikom, które w trakcie PoNa po wypowiedzeniu sojuszu wbijali nam diody, rekrutowali naszych graczy oraz przyjmowali graczy innych plemion, żeby im wysyłać stałki i mobila. Widać, że razem prezentowaliście podobny poziom na tym świecie ;)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Trzeba czekać 170 dni. Do tego czasu ekipa zamykająca świat złożona z 60 graczy, którzy dostaną blachy musi przejąć kontrolę nad 80% wiosek na całym świecie. Czyli w skrócie prawie pół roku podbijania darm po naszych i Waszych graczach. Istna bajka dla niektórych darmowzjadów graczy jak radni...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    W momencie gdy jako GITY mieliście 1500 wiosek to na froncie (do ok. 4-8h szlachtą od jakiejkolwiek naszych) było tych wioch może ok. 50-80 (polecam sprawdzić mapkę z 26-06-2023 jak nie wierzysz). Mając jeden, jedyny króciutki front mogliście go najzwyczajniej zabetonować, a nie powstrzymało...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dżobi już pewnie akcję planuje... Tym razem jest szansa, że mu wyjdzie, bo ciężko obstawić na szybko 500 nowych wiosek na froncie xD
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    To urocze, że niektórzy z INC jeszcze próbują jak połowa kontami rzuciła i jest na tej akcji takie wioskobranie, że pewnie do wieczora byłoby 300-500 przejęć na spokojnie, ale oficjalnej liczby się nie dowiemy...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie dowiemy się bo radni pewnej ekipy nie chcieli dołączyć do wojny, a radni drugiej ekipy kliknęli kasację na początku akcji kończąc tym samym wojnę xD Dno...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Zgadzam się z wypowiedzią Bociana. Dodam jeszcze własną perspektywę jako gracza Dzików zachodnich z 179 (pod dowództwem Jare i szoty) grającego od początku na froncie z Gitami. Od samego początku bylem zwolennikiem tego sojuszu i od początku go broniłem. Od samego początku namawiałem również...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dżobi nie odpisuje bo jest zajęty wysyłaniem offów na bunkry i odbudowywaniem wiosek po rekordowym burzeniu. Wbije pewnie wieczorem na FO, a następnie napisze, że tak na prawdę on tu nie gra na poważnie. Potem doda, że jesteśmy słabi, bo gdybyśmy potrafili grać to już dawno byśmy wygrali taki...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Problem akcji Dżobiego jest taki, że jeśli nasi frontowcy etykietują ataki co akcję to zawsze 3-4 dni przed da się wyhaczyć gdzie lecą. Ich jedyne udane akcje to jak ktoś z nas miał wyjebane w etykiety (skowron, genet) myśląc, że "to fejki jak zawsze". Tak jak już kiedyś pisałem - co akcję...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Te deffy do ataku to i tak pewnie były skuteczniejsze niż niektóre offy: Nie ma to jak off bez wiary wysłany dzień przed akcją, żeby ujawnić gdzie 24h później będzie można się spodziewać offów :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Czy INC zejdzie poniżej 3:1 RO:RA? Bo przejęć za dużo to chyba dzisiaj nie będzie...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Akcja INC zaczyna się wybornie. Aktualnie skromne -9. Zobaczymy czy pobiją rekord dzików :)
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Jutro się przekonamy, etykietowałem tylko swoje ataki ;)
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    A ja obstawiam, że @Dżobi dalej nie nauczył się rozpisywać akcji, bo te fale z fejkomatu aż rażą w oczy... Zobaczymy kiedy w końcu zostaną na mnie rozpisane jakieś offy, bo nie po to zaciągnąłem tyle defa co Yamvor, żeby bronić średnio 1 takiego offika na tydzień :(
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    P.S. @rambambat mam nadzieję, że masz na tyle jaj, żeby po oficjalnej kapitulacji przeprosić wszystkich swoich graczy za pozbawienie ich szans na wygranie świata poprzez egoistyczne podejście jako dowódca plemienia oraz złe decyzje dyplomatyczne. Kojarzę kilku dobrych graczy ze 179, było również...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Tak tbh to ostatnią porażkę na akcji jeszcze jestem w stanie zrozumieć - przez głupotę nasira dostaliśmy 30-minutowego zasta 4 dni przed akcją. Byliśmy w stanie mniej więcej sprawdzić po komendach, w ktore rejony akcja leci, a KO był zbyt leniwy, żeby te rejony zmienić. Ale na tej akcji już nie...
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wczoraj wyszliśmy na +20 pomimo, że żadnej akcji nie było. Dziś aktualnie jesteśmy +11 pomimo, że jest akcja Dzików. Jeśli Dziki wyjdą na minus drugą akcję pod rząd to powinni zrobić fuzję z INC i oddać rolę KO jedynemu profesjonaliście na tym świecie - Dżobiemu <3 Edit. Jednak sytuacja szybka...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    W momencie podziału sił koalicja Dziki & INC & Es miała większą liczbę graczy niż JN & Warzywa & Czorty. Możesz sprawdzić w statystykach. Stąd właśnie się głównie wzięła ta różnica wiosek - Wy praktycznie staraliście się zrekrutować wszystko co nie było barbami, a my postawiliśmy na jakość...
Do góry