Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
To zrób listę graczy, których przyjęliśmy DZISIAJ i listę diód, które wbiliśmy DZISIAJ i prześlij dyplomacie. Wy WCZORAJ wysłaliście na nas z wejściem dzisiaj kilkadziesiąt offów. Każdy gracz, który wysłał coś na Was na 11.11 dostał od nas informacje, że musi Wam powiedzieć co leci. Wasi gracze dostali zielone światło w wysyłce offów. Jesteście zakałą plemion i na następnym świecie też dostaniecie oklep. Marzycieli zawsze trzeba orać do gołej ziemi.
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
A wbijanie diód i przyjmowanie graczy z terenu plemienia wroga to trzymanie sie pona XD
Powiedz to dzikom. Tym samym dzikom, które w trakcie PoNa po wypowiedzeniu sojuszu wbijali nam diody, rekrutowali naszych graczy oraz przyjmowali graczy innych plemion, żeby im wysyłać stałki i mobila. Widać, że razem prezentowaliście podobny poziom na tym świecie ;)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Powiedz to dzikom. Tym samym dzikom, które w trakcie PoNa po wypowiedzeniu sojuszu wbijali nam diody, rekrutowali naszych graczy oraz przyjmowali graczy innych plemion, żeby im wysyłać stałki i mobila. Widać, że razem prezentowaliście podobny poziom na tym świecie ;)
Jakie Dziki xd jak wam nie pasowało to nie trzeba było pona na 11, czyli na dziś, podpisywać xd
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
To co ciernisty mi zgłaszał to dostawał informacje co idzie reszty nie dostałem. Tak samo blokowałem u nas niektóre zagrywki które wy robicie ;D.

Większość to co się dzieje to jest celowa samowolka graczy.


Tak dla przypomnienia:
* w przypadku złamania niniejszej umowy, przez pojedynczych graczy kontaktować się z wybranymi osobami wyznaczonych przez plemię:

*INC - Lord Karlito
*Dzik - rambambat
*Jn - Ciernisty

* W przypadku posiadanych ataków przed umową, prosimy kontaktować się z w/w osobami, w celu ustalenia jego rodzaju.
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
Powiedz to dzikom. Tym samym dzikom, które w trakcie PoNa po wypowiedzeniu sojuszu wbijali nam diody, rekrutowali naszych graczy oraz przyjmowali graczy innych plemion, żeby im wysyłać stałki i mobila. Widać, że razem prezentowaliście podobny poziom na tym świecie ;)
3 graczy zablokowałem żeby nie robili takich zagrywek a wy na w dniu 11 tak zrobiliście
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Przecież 3/4 linii naszego frontu ma X na dzisiaj od Was

no rozumiem, bardzo źle zrobili. co się w tej sytuacji robi? albo wypowiada się uzgodniony pon, podając casus belli w postaci złamania go przez naszych graczy, ale najpierw zgodnie z zapisami tego pona powinno się poinformować drugą stronę i my byśmy zareagowali.
Ale wy wyjebane, świat wygrany, można skakać po grobach, bo Dziki kiedyś coś tam a teraz ktoś kogoś coś tam.
Zachowanie jedno warte drugiego. Ale jak wspominałem niektórzy jednak u was potrafią się w porządku zachowywać.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Teraz już bez zbędnej propagandy czy hejtu zapraszam do merytorycznej dyskusji. Czy w historii plemion zapisali się więksi frajerzy niż Marzyciele?
Czy jest możliwe być bardziej chujową ekipą niż te Dżobie, Lordy Karlito, Azminy i spółka?
Zapraszam do debaty.
 

Bavarian

Chłop
Wynik reakcji
4
Ja bym podjął inny temat, jak długo bocian będzie się spuszczał nad "wygranym" kosami i zastami światem xD
to jak ty sie tym brandzlujesz jest aż smutne, pokazuje ze nie masz za bradzo innych osiagnięć w zyciu niz kilka pikseli na ekranie. Jak widze co ty tu błaźnie wypisujesz to mam wrażenie ze na wigilii będziesz o tym podniecony rodzince opowiadał - o ile cie z piwnicy wypuszczą rzecz jasna.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Jestem półdebilem, co Was ograł. Jak to świadczy o Was? Jesteście zwykłymi petami, barbary z obstawą 200 pikomiecza stawiają większy opór niż wy. Trzeba naprawdę być życiową niedojdą, żeby grać w marzycielach i sapać do kogoś, że Cię pokonał. Podchodzisz, wystawiasz japę do plaskacza i dziwisz się? XD
Bicie Was jest proste i oczywiste jak sranie czy oddychanie. Pamiętajcie marzyciele, że zawsze będziecie przegrani. Swojego przeznaczenia nie oszukacie.

Miłego dzionka :)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Nikogo to nie obchodzi poza tobą. Weź człowieku wyjdź na zewnątrz, przewietrz się, zrób coś z życiem. Każdy już zapomniał o tym świecie, a ty dalej męczysz bułe.
widziałem screena że ta patologia społeczna coś o mnie pisała XD przekażcie mu że ja radnym nie byłem aby mnie rozliczać za całe plemię i jakoś przez mój okres aktywnej gry to mi w zasadzie żadnych wiosek nie wzięli i tylko ja brałem XD I ile można się podniecać się wygranym światem? Wygrali, dziękuję, gratulacje, do widzenia, idziemy dalej (albo nie idziemy) i tyle. Bo naprawdę nie wiem ile czasu ta patologia zamierza wyzywać przeciwników w grze przeglądarkowej.
 
Do góry