Wyniki wyszukiwania

  1. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Każdy co mnie zna wie że jestem ćwierć mózgiem a pisanie jakiś kodów to odległy świat w którym nigdy się nie znajdę trenerze skończ pierdolić
  2. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Proszę się odemnie odpierdolic. dziękuję
  3. HardkorKrokodajl

    Dyskusja - zaczynamy ;)

  4. HardkorKrokodajl

    Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

    A jak tam chomik wyzdrowiał od 174 ?
  5. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Dzięki za twoja odpowiedz, czy ktoś z cartelu może przedstawić swoją wersję bo ciekawy temat a chciałbym poznać zdanie dwóch stron
  6. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Okej przyznaje wam racje tu juz mega słabo z ich strony , a jak moge jeszcze wiedzieć po co rozwiazaliscie im człon ?
  7. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Słyszałem o kosie x masów w cartel czy to prawda ? <lol>
  8. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    I tak powiedzą, że przecież ludzie wyciągają coś z kontekstu i wcale nie o to im chodziło <czytaj>
  9. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    najlepsze jest to że u stefana nie było mnie na koncie jak dostawaliscie wpierdol , tak samo jak było 50 innych kretów których byliscie pewni na 100 % edit przypomnij sobie moją kłotnie z speed po 172 jak wyszedłem z plemienia i grup na fb ;)
  10. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Wbił kosę w plemię w którym radna była jego wielotnia przyjaciółka z którą grał w jednej ekipie wczśniej zjadając kawał frontu , oraz wynosił komendy dla aka bo nesa mu ufała i miał ich bardzo znaczna ilość wcześniej to zaplanował przechodząc do nich wbił gwodz do trumny
  11. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    FORUMOWICZE ależ musiałem trafić w czuły punkt tego czegoś powyżej, najpierw zwyzywał mnie, kolejny jego post po ledwie 2 minutach aż poczułem jad, którym pluł z nerwów, by na koniec pobiec, robić wywiad na mój temat, w którym po raz kolejny próbował zmanipulować prawdę. Jeśli ktoś jest...
  12. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Ooo teraz wlasnie wylewa się twoja frustracja która pokazuję że nie idzie po twojej myśli i z rozmowy zaczyna się robi atakowanie drugiej osoby wyzywanie jeszcze czekam na groźby oraz wyciąganie mojego życia prywatnego tymczasem lecę klikać w domki bo rozmowa z tobą nie ma żadnego sensu ...
  13. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Uczepiles się najmniej znaczącej rzeczy zwyczajnie gdyz można odbierać to w różnym formacie dla mnie podpisywane moglo byś coś kiedyś .teraz oraz w niedalekiej przyszłości , okej więc jaki sens ma prowadzenie z tobą konwersji każdy kto czyta te forum widzi że jesteś propagandzista który...
  14. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Tak to zwykły przykład który miał na celu pokazanie że zjednoczona grupa osób potrafi wywrzeć presję która są w stanie osiągnąć swój cel , jak biegałem jako mały knypek pamiętam że społeczeństwo było po prostu mniej zawistne i bardzo zgrane jeden drugiemu pomógł a teraz jest tylko złość i...
  15. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Widzisz odebrałeś to jak chciałeś to odebrać , cóż mogę wiecej powiedzieć sporadycznie wbijam poczytać co piszecie , i wiem że rozmowa z tobą będzie jak gra z gołębiem w szachy , co bym nie zrobił i tak zagruchasz nasrasz na plansze i odlecisz.
  16. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Przez lata podpisano ich tyle że wymieniać można by je bez końca , jak mamy być wolni skoro wszystko jest zakazane ? Ale im właśnie o to chodzi gdy naród jest skłócony łatwiej się nim manipuluję , wiecie dlaczego górnicy jako jedyni z wielu dostali to czego chcieli bo potrafili o to walczyć...
  17. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Chciałem tylko napisać że jebać każda partie w tym kraju , nie rozumiecie że oni tymi kontrowersjami i cała wojna medialną między ich partiami zasłaniają tylko nam oczy czy to ko czy pis czy po itd. wy się kłócicie a oni sobie przelewają grube miliony na konta na Kajmanach a my zamiast...
  18. HardkorKrokodajl

    Dzień Dobry Misiaki

    Niby przeciwko a jednak razem , taki wróg to skarb <piwo><hahaha>
  19. HardkorKrokodajl

    Dzień Dobry Misiaki

    No to jeszcze szybki rachunek sumienia Bell nie przegrało przez AK to Witam podbijalo wam na spiocha wioski , ale to nic w porównaniu co zrobiliście dla fine , niech im ziemia lekka będzie
  20. HardkorKrokodajl

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Witam to marka narka :cool:<rotfl> edit Streści ktos co sie dzieje na swiecie ?
Do góry