Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Śmieszek

Miecznik
Wynik reakcji
110
My tego nie mieliśmy z tym nic wspólnego akurat, sami byliśmy w szoku i od razu poszła od nas wiadomość by nikogo tam nie atakować póki się czegoś nie dowiemy.

Z tego co wiem to Rikitiki sam wyszedł z plemienia, zrobił nowe i zaczął ściągnąć sprzyjające mu osobny.
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Dzięki za twoja odpowiedz, czy ktoś z cartelu może przedstawić swoją wersję bo ciekawy temat a chciałbym poznać zdanie dwóch stron
 

szymuspp

Chłop
Wynik reakcji
21
Uzupełniając odpowiedź śmieszka podsyłam link do Twstats, żeby każdy mógł zweryfikować screeny, które wrzucę poniżej.


Rikityki - wódz plemienia CARTEL (do wczoraj do 19:59), oddał uprawnienia założyciela swoim radnym po tym jak nie zgadzał się z ich wizją na dalszą grę. Sam postanowił założyć nowe plemię i wyciągnąć za sobą swoich sprzymierzeńców zostawiając tym samym resztę samym sobie.

Jako, że już od kilku dni trwały rozmowy o zacieśnieniu współpracy między XMAS, a CARTEL, o których wiedzieli radni Rikiego to skontaktowali się oni z nami z informacją o tym co się stało. Tym samym podjęta została ostateczna decyzja o fuzji przez nowych założycieli. Tym samym grupa osób z jeszcze istniejącego oryginalnego CARTEL otrzymała zaproszenia do XMAS aby uzupełnić nasze szeregi.

Screen z odejścia Rikityki z CARTEL(KUNDLE) i założenie nowego CARTEL - 30 listopada 2023:
1701450995103.png

Screen z datą rozwiązania oryginalnego CARTEL(KUNDLE) - 1 grudnia 2023:
1701451095976.png

Założenie nowego CARTEL - Minuta po opuszczeniu starego CARTEL przez Rikityki:
1701451189252.png



Ponadto przeglądając twstats można zobaczyć wyciągnięcie graczy z istniejącego starego CARTELU:
1701451591573.png
 
Wynik reakcji
8
Jak dla mnie to chłop siebie zostawił samego sobie i osoby które ściągnął do nowego członu blokując sobie deffa na 3 dni xD. Trochę dziwne rozwiązanie. Nie prościej było wyprosić z plemienia nie sprzyjające mu osoby które chciały grać z xmas niż zakładać nowe plemię ? Dziwny chłop
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Uzupełniając odpowiedź śmieszka podsyłam link do Twstats, żeby każdy mógł zweryfikować screeny, które wrzucę poniżej.


Rikityki - wódz plemienia CARTEL (do wczoraj do 19:59), oddał uprawnienia założyciela swoim radnym po tym jak nie zgadzał się z ich wizją na dalszą grę. Sam postanowił założyć nowe plemię i wyciągnąć za sobą swoich sprzymierzeńców zostawiając tym samym resztę samym sobie.

Jako, że już od kilku dni trwały rozmowy o zacieśnieniu współpracy między XMAS, a CARTEL, o których wiedzieli radni Rikiego to skontaktowali się oni z nami z informacją o tym co się stało. Tym samym podjęta została ostateczna decyzja o fuzji przez nowych założycieli. Tym samym grupa osób z jeszcze istniejącego oryginalnego CARTEL otrzymała zaproszenia do XMAS aby uzupełnić nasze szeregi.

Screen z odejścia Rikityki z CARTEL(KUNDLE) i założenie nowego CARTEL - 30 listopada 2023:
View attachment 56086

Screen z datą rozwiązania oryginalnego CARTEL(KUNDLE) - 1 grudnia 2023:
View attachment 56087

Założenie nowego CARTEL - Minuta po opuszczeniu starego CARTEL przez Rikityki:
View attachment 56088



Ponadto przeglądając twstats można zobaczyć wyciągnięcie graczy z istniejącego starego CARTELU:
View attachment 56089
Jeszcze jakbyś napisał dlaczego mieliście przygotowane dwa człony darm to by było super. Jakbyście zapomnieli to nazywało się to plemieniem "Zieloni".
 

Śmieszek

Miecznik
Wynik reakcji
110
Może opowiesz najpierw o Waszych darmach?
Swoją drogą na 196 też tam wesoło macie, niezła wymiana poszła darmy od wojsen na 194 za darmy na 196 :)
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Może opowiesz najpierw o Waszych darmach?
Swoją drogą na 196 też tam wesoło macie, niezła wymiana poszła darmy od wojsen na 194 za darmy na 196 :)
Pewnie, odpowiedz na moje pytanie. Wskaż, rzekome darmy, swoje dowody i podyskutujemy. Nie mam z tym problemu. Dajesz młodziutki!
 
Do góry