Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
No to mamy świat na opak - mimo wielu popieprzonych tendencji w plemionach jakoś jeszcze ta zasada, że młyn w centrum i słabsze ekipy z obrzeży współpracują z tymi większym startującymi od razu, jakoś się trzymała. Tutaj jest festiwal miłości w śród tych pierwszych i bicie w tych drugich xd, 2 miesiące to niby dużo czasu, ale co jakiś czas będę zerkał co się na 194 dzieje żeby zobaczyć kto pierwszy kosy spalinowe odpali (choć już pojedynczy gracze biorą chętnie udział w konkursie na czołową mendę 194 :D).
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
No to mamy świat na opak - mimo wielu popieprzonych tendencji w plemionach jakoś jeszcze ta zasada, że młyn w centrum i słabsze ekipy z obrzeży współpracują z tymi większym startującymi od razu, jakoś się trzymała. Tutaj jest festiwal miłości w śród tych pierwszych i bicie w tych drugich xd, 2 miesiące to niby dużo czasu, ale co jakiś czas będę zerkał co się na 194 dzieje żeby zobaczyć kto pierwszy kosy spalinowe odpali (choć już pojedynczy gracze biorą chętnie udział w konkursie na czołową mendę 194 :D).
Powstają teorie, według których GAL jako twór całkowicie zależny od Piesków i wspólnie tworzący swoisty kolektyw podległy Pacikowi, wyprowadzając dziś ofensywe względem Kumpli, mieli imitować pewne narzędzie rolnicze służące do ścinania zbóż, które to narzędzie w swej dłoni dzierżyć miał sam Pacik.

Oficjalnie żadnych relacji dyplomatycznych na linii Gal - Kumple, nie było. Więc jeżeli Gal identyfikuje się jako twór niezależny i suwerenny, powyższa teoria zupełnie traci na znaczeniu. Wówczas również aspiracje związane z zajęciem wysokiej lokaty we wspomnianym, mendziarskim konkursie, idą w niepamięć.

Tak czy siak chyba można wreszcie uznać, że maszyna ruszyła.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
914
ponoć nikt nigdy nie wygrał na dwa fronty,

czas pokaże czy why i galowie faktycznie zatrzymają masyzne
 
Wynik reakcji
377
Kumpelki widzę na samą myśl o otwartym froncie Wielkimi Galami już sobie na wzajem draski na majtach sprawdzają.
Znakomicie słychać wycie.
 

Rozpend

Pikinier
Wynik reakcji
24
Powstają teorie, według których GAL jako twór całkowicie zależny od Piesków i wspólnie tworzący swoisty kolektyw podległy Pacikowi, wyprowadzając dziś ofensywe względem Kumpli, mieli imitować pewne narzędzie rolnicze służące do ścinania zbóż, które to narzędzie w swej dłoni dzierżyć miał sam Pacik.

Oficjalnie żadnych relacji dyplomatycznych na linii Gal - Kumple, nie było. Więc jeżeli Gal identyfikuje się jako twór niezależny i suwerenny, powyższa teoria zupełnie traci na znaczeniu. Wówczas również aspiracje związane z zajęciem wysokiej lokaty we wspomnianym, mendziarskim konkursie, idą w niepamięć.

Tak czy siak chyba można wreszcie uznać, że maszyna ruszyła.
Jako Wódz Galów nie mogę przejść obojętnie i nie skomentować tych wszystkich postów co powstały na temat prawdziwych Galów, którzy gniotą swoją jakością wszystkich na tym świecie. Z tego co widzę i słyszę bardzo to was boli i próbujecie wylewać na nasz temat ferment na FO bo tak naprawdę jako grajki upadliście niżej niż obcas od buta ;] A prawda jest taka że pół czasu trwania świata spamowaliście do moich ludzi o fuzje itp itd bo nic innego nie potraficie wnieść do tej gry tylko klepać się po jajeczkach - w sumie, niektórzy to chyba nie mają z tego co wywnioskowałem z wiadomości. Powodzenia wam życzę i zapraszam dołączcie się akcjami z waszymi kolegami bo jak to się mówi w KUPIE SIŁA! (Może wtedy jajeczka wyjdą ;D)
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.976
No jak przemeci pisze to musi być prawda.Albo gówno prawda.
Sorka ze się odzywam nie pytany ale przez parę tygodni muszę siedzieć na koncie synka Ecas i trochę jestem zainteresowany tematem
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
No jak przemeci pisze to musi być prawda.Albo gówno prawda.
Sorka ze się odzywam nie pytany ale przez parę tygodni muszę siedzieć na koncie synka Ecas i trochę jestem zainteresowany tematem
Odzywaj się i to śmiało, każdy nowy głos w dyskusji jest mile widziany.
Nawet jeżeli jest to głos starego capa, pozdrawiam cie dziadku
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Dupa Jamnika boli widzę :) ale grunt że Pudzian na obrazku to sobie podbudujesz ego ^^
Co boli? xD
Myślę że nie wypada powielać żartu związanego z Twoim nickiem, ale w tym przypadku powinieneś dokładnie zredagować sugestię marcina nejmana

Co do Pudziana - absolutna racja. Mario zawsze jest górrą i dodaje otuchy.
 
Ostatnia edycja:

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Dzień dobry
Uzyskałem oficjalnie dostęp. Długo Pan się nie cieszył.
Nałożono na mnie jednak pewne sankcje, muszę uważać.

@przemeczi jak stan rozbiórek w plemieniu? Dużo, czy aktywność raczej wysoka?
To żadna tajemnica, nie chce mi się grzebać w statach
Wątek z rozbiórkami na forum ma półtorej strony.
Kasowany i odnawiany był dwa tygodnie temu.
Limit postów na stronie = 20
Jeden post = jedna rozbiórka

Odpowiadając na pytanie - nie wiem ile jest aktualnie rozbiórek. Nie śmiałbym wynosić informacji z plemienia.
Mimo wszystko, aktywność wysoka jak nigdy!
 

Deleted User - 849167984

Guest
Wątek z rozbiórkami na forum ma półtorej strony.
Kasowany i odnawiany był dwa tygodnie temu.
Limit postów na stronie = 20
Jeden post = jedna rozbiórka

Odpowiadając na pytanie - nie wiem ile jest aktualnie rozbiórek. Nie śmiałbym wynosić informacji z plemienia.
Mimo wszystko, aktywność wysoka jak nigdy!

Kuwejt cwaniak bierze cały świat na przeczekanie. Wszyscy polecą na 200 a on wtedy sobie dokończy 194 :)
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Kuwejt cwaniak bierze cały świat na przeczekanie. Wszyscy polecą na 200 a on wtedy sobie dokończy 194 :)
Idąc tym tokiem rozumowania, z uwzględnieniem aktualnej ilości dobrowolnych rozbiórek, najprawdopodobniej będzie chłop musiał zamknąć ten świat w pojedynkę.

Oczywiście tej ewentualności nie można
wykluczyć, dawno ustaliliśmy że to wariat.
 
Do góry