Wyniki wyszukiwania

  1. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Co to ma być jakieś tęczowe family friendly, wulgarnie kochac lwh wulgarnie kochac vermin, szanujmy onanistów po 25 roku życia! Dajcie mu swoje ig to chłop odżyje może Gdzie jest małpa ze swoją propaganda, gdzie się podziały tamte prywatki Świat schodzi na psy, mimo ze jest tu kot
  2. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    kurwa argument, że w OD gra 5 osób to mnie fikoł łapie xD chłopy po 30% morale to nawet jak zostawią wojsko w wioskach albo wyślą na głupio przed atak bez klinowania to trzeba w to wtopić 5/6 ofów, mnie już chuj strzela jak te raporty widzę, dlatego skończ waść wstydu oszczędź że na zapleczu nam...
  3. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    XDDDD ale iks de czubibubi jakieś pw pisze xD tldr pls tak w 2 zdaniach o co Ci chodzi, że chciało ci się pierdolić w wysyłanie wysrywów xD
  4. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    dual dopierdol im, my obieramy cele a wy ziemniaki ez
  5. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    nie jestem terrorystą ale po cichu mentalnie gardzę
  6. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    ja jestem vegan i jem trawe i dual się ze mnie śmieje
  7. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Zapraszam wszystkich do kontaktu prv, mogę opowiedzieć historie o niemym miksie, który żuł gumę tak długo, aż oślepł
  8. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    niemieckich mężczyzn!? WHERE @Nativ von Wunderwaffe kto choć raz w życiu nie skosuje, tego w dupie palec zakłuje
  9. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

  10. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    daj juz tego inva
  11. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    świat się zaczyna rozkręcać a widzę, że u jednych i drugich blaszki rozdane xD nikt porządnej akcji nie dostał, stabilizacji frontu w żadnym regionie nie widać, a samotrzepanie trwa weźcie kawke pierdolnijcie sobie i 4 kroki po pokoju bo gorzej się czyta forum niż ogląda goats
  12. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Bijcie więcej bo mnie RWu omija halo
  13. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    moralnie niemoralny dual jak żyć
  14. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    ALE NUDY, we ktoś entertainment odwal jakiś, wchodzę na fo i cisza
  15. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    za mało, musisz coś dorzucić miksa już dostał skarpetke i jest wolny
  16. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił ps: uciekać od legiona jak wytrzymałem z miksą xDDDDD ps2: post pod postem :OOOO DO BANA GO
  17. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    dajcie darmy pls *HAPPY HOUR* wale kose za 100 darm
  18. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    cyjanek to wam co najwyżej keto rozpisze
  19. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Dualu zawsze dziewico
  20. Uesh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Kącik poetycki Kto dogoni psa, czy to LWH? Jazda po Dualu to już obowiązek, Psycho z LWH to burzliwy związek, Mimo beki z rzulfów wielkie chłopy chcą się kłócić, każdy z nich, duala chce młócić, gardło chujem wielkie chłopy chcą mu ciągle badać, szkoda że za ppki, wiosek na froncie nie dało...
Do góry