Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Wynik reakcji
1.988
ja bym nie powiedział że obiecują złote góry pewnie przez to że od początku świata ciągle atakują i nie są atakowani gracze uznają że przejście do nich to dobry pomysł nie znając reali tego świata i tego że jak zacznie się nasza ofensywa z autotamtu kilka k wiosek będą musieli przerobić na deffa to będzie moment weryfikacji świata
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
ja bym nie powiedział że obiecują złote góry pewnie przez to że od początku świata ciągle atakują i nie są atakowani gracze uznają że przejście do nich to dobry pomysł nie znając reali tego świata i tego że jak zacznie się nasza ofensywa z autotamtu kilka k wiosek będą musieli przerobić na deffa to będzie moment weryfikacji świata
powinniście nazwe plemienia na ruscy zmienic, straszyc tylko potraficie xD
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
ja bym nie powiedział że obiecują złote góry pewnie przez to że od początku świata ciągle atakują i nie są atakowani gracze uznają że przejście do nich to dobry pomysł nie znając reali tego świata i tego że jak zacznie się nasza ofensywa z autotamtu kilka k wiosek będą musieli przerobić na deffa to będzie moment weryfikacji świata
Jakby realia tego świata? Ja widzę to tak, ze znowu legion przepierdoli :)
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
legion tak
kladzia, murzyn i koq poprowadzą nas do zwycięstwa
Jeszcze się spuszczaliscie na jakiś cyjanek to tez zapomniałeś dodać, aaaa jeszcze sesji na froncie. To tak napewno wygracie :)

Edit: tam trzeba kilku zawodników przetransferować bo marnują czas i pieniądze w tym nisko lotnym klubie :)
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
Jeszcze się spuszczaliscie na jakiś cyjanek to tez zapomniałeś dodać, aaaa jeszcze sesji na froncie. To tak napewno wygracie :)

Edit: tam trzeba kilku zawodników przetransferować bo marnują czas i pieniądze w tym nisko lotnym klubie :)
Takie mocne Nicki że akcji nie muszą robić tylko zajęci są dzieleniem blaszek xDD
 
Wynik reakcji
1.988
Już lepiej byście wyszli na rekrutowaniu brazowiakow niż płaczków hehe

w płakaniu to akurat team bdsm jest ekspertem tylko poczekać chwilkę jak zaczniecie odpierdalać zabierać przeglądy niestety kosy nie macie gdzie planować chyba że psycho upadnie jeszcze niżej jak sojusz z wami i was weźmie xDDDD
 
Do góry