Dyskusja o sytuacji na świecie 187

NAZE YOWAI KA???

Łucznik
Wynik reakcji
371
jaka akcja się nie udała xD wy serio bierzecie ataki pojedynczych graczy w was jako akcje xD???

mamy okres pomiędzy akcjami na rozbijanie offów w jaki sposób chcemy to chyba logiczne xD?

akcje latają na faktyczne zagrożenie czyli na obrzeża nie na was xD
Psycho zrobiło 123 miliony pokonanych w obronie a ty pierdolisz ze to rozbijanie offów? xD
o kurwa aż mi pistacja staneła w gardle
 

NAZE YOWAI KA???

Łucznik
Wynik reakcji
371
a przepraszam no tak my gramy jako koalicja i jesteśmy jak równy z równym a u was Karty i rzulfie to tylko wasze darmy i przydupasy
mój błąd
 
Wynik reakcji
1.988
tak była akcja w psycho efekt chyba z 20 na + i rozbierają jakiś frontowców akcja nie poleciała w nich mocnym potencjałem bo skupiliśmy się na obrzeżach gdzie wpadło juz około 130 wiosek z ohp i pewnie 150 jak nie więcej z n.b.d a tam trzeba sporo offów w moralki :3
 

NAZE YOWAI KA???

Łucznik
Wynik reakcji
371
tak była akcja w psycho efekt chyba z 20 na + i rozbierają jakiś frontowców akcja nie poleciała w nich mocnym potencjałem bo skupiliśmy się na obrzeżach gdzie wpadło juz około 130 wiosek z ohp i pewnie 150 jak nie więcej z n.b.d a tam trzeba sporo offów w moralki :3
z 2k+ atakow na psycho i -5 w wioskach ale kurde no siadło 100+ wsi na brazowych graczach, viva la victoria!
 
Wynik reakcji
1.988
z 2k+ atakow na psycho i -5 w wioskach ale kurde no siadło 100+ wsi na brazowych graczach, viva la victoria!

wiesz rzucenie 1-2k offów tylko po to żeby mieć pewność że wróg tego dnia będzie miał zajęcie to chyba nie jest duży koszt bo w zamian zamykamy obrzeża co dla każdego plemienia powinno być priorytetem ale ja tam nwm
 
Do góry