Wyniki wyszukiwania

  1. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z moją wiedzą jawną i nie, uważam, że TI zrobiło wielką przysługę naszemu plemieniu fuzjując się z witam. Ich wiarygodność spadła do zera, wzmocnili przyjaźń APK-SPEED, doprowadzili do dołączenia się SPEED do walki z witam i dodatkowo mocno osłabili enki. Dziękujemy jako gracze APK @Brika...
  2. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak, uważam że ares wytrzyma i 5x więcej offów, ale czy witam tyle wytrzyma? Otwiera wam się front z najlepszym i największym plemieniem na 200, gratuluję optymizmu. Jeżeli ti i dudu będą słali offy pod witam nie pod siebie to zrobią z siebie giga baranów, serio xD
  3. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I widzisz, można pisać elaboraty dyplomatycznie wyjaśniające moje rozumowanie, a przyjdzie wITAMEK i zrobi kurtyzane z logiki i zaniży poziom dyskusji. Witam nic nie udowodniło, na tym świecie zbierają oklep od aresów, kolejny piękny przykład tak zwanego przedawkowania copium, proszę więcej bo...
  4. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ah, czyli ta fuzja z witam to po to żeby mieć boty po swojej stronie? Poza tym wczoraj twój współplemieniec roccat pisał że w apk też są boty, mam zacytować? :D
  5. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bardzo optymistyczne założenie, że dacie radę przepchnąć frontowcami z dudu plemię, którego nie dały rady przepchać prosy z witam. Wy serio mydlicie oczy takimi hipotetycznymi hurraoptymistycznymi bzdurami oczy enkom? Tym bardziej bym w was wjeżdżał w środku nocy. Bardzo nierealistyczny...
  6. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko w mojej ocenie dogadując się z enkami nie byłoby szans na jakąkolwiek końcówkę. Dlatego, że TI udowodniło podpisaniem się z witam, że długoterminowa perspektywa tam nie istnieje. Dlaczego więc mieliby się dogadać z nami, kiedy dla nich to by były potencjalnie łatwe wioski, bo front na 100%...
  7. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak, pisałem i o tym, ale oni i tak będą mieli front na całej szerokości granic, bo TI kręgosłupa nie ma i jak przyjdą przyjaciele ze speed i będą lać enki to bardziej im się opłaca utrzymać sojuszofuzjowników z witam, niż ponowiczów z enek. TI pokazało że nie patrzy na sentymenty, nie patrzy...
  8. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie, bo nic takiego nie miało miejsca pikinierze z poco Jeżeli N myśli poważnie o walce o wygranie świata to tak, to jest ich jedyna opcja. W obecnym układzie będą powoli zjadani przez koalicję przyjaźni ze wschodu. A jeżeli TI żadnego kręgosłupa/moralności nie ma, to czemu enki mają mieć...
  9. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko popatrz na położenie enek... jak sobie wyobrażasz wojnę ze speed razem z enkami, jak TI przyśpieszyło bieg dyplomacji całego świata dwoma dużymi sojuszofuzjami? Jeżeli kogoś winić obecnie za brak wojny apk-speed to tylko i wyłącznie wielkich strategów z TI, bo to co się stało na wschodzie...
  10. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No ale taka jest prawda mordko, każda obecnie gra sportowa na wyższym poziomie to zarządzanie ryzykiem i gra procentami, by znaleźć rozwiązanie, które ci daje najwięcej % na korzystny wynik danego zdarzenia. Jak zobaczysz sobie jak się analizuje na wyższym poziomie, to tam każda poszczególna...
  11. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wojna !N! i TI jest naturalną rzeczą, po tym jak TI sprzedało swoje ideały i przyśpieszyło bieg dyplomacji na tym świecie podpisując sojuszofuzję z witam. Taką samą jak podpisali z dudu... No i sytuacja enek nie będzie za ciekawa - wróg na większości granic, fałszywi koledzy z TI, którzy nie...
  12. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oj kolego, mylisz motywację ludzi grających w koalicji przyjaźni i uśmiechu. Ci gracze grają razem ze speed, bo łączy ich przede wszystkim moc przyjaźni, nie ma tam lepszych i gorszych. Świadczy o tym to, że najlepsze plemię jakie grało kiedykolwiek w plemiona oddało aż 25 blaszek na świecie...
  13. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Drogi roccacie, zajmij się grą, a nie dyplomacją, bo może i o tym i o tym nie masz żadnego kurwa pojęcia, ale klinować to i małpę można nauczyć, w przeciwieństwie do myślenia logicznego i rozwiązywania złożonych problemów.
  14. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A co, jakaś rekrutacja z ARES się szykuje, czy nowe boty wjechały do sprzedaży i witam całe uzbrojone czeka na wroga?
  15. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po prostu na wschodzie zwyciężyła moc przyjaźni. Choć ja bym nie skreślał !N!, według mnie dotrwają do finału świata i to raczej solo niż z TI. Dla enek nie ma innej drogi niż na jakimś etapie odłączenie się od toksycznego brata z zachodu i bardzo toksycznych braci z północy. Ciekawe tylko czy...
  16. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiara w siłę mocy przyjaźni nad mocą strachu przed speed daje mi skrzydła do pisania faktów na forum ogólnym
  17. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Fabcio, jeżeli wierzysz, że witam, które rozbija sie coraz mocniej na ARES, ma morale na dnie, jest pokretowane tak wybitnie, że chyba bardziej się nie da, traci co 2 dzień diody, będzie wygrywać na ARES czy APK, które z każdym dniem się wzmacniają organizacyjnie i są zaprawione w boju to...
  18. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O ARES bądź spokojny, zapewniam cię, że przeżyją tutaj witamy, a być może i jakieś dudu :)
  19. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mordko, to są ludzie co uwierzyli w miłość witamów do briki, w świętego mikołaja też pewnie wierzą Pozwól im żyć w swoim świecie, bo to już przypadki kliniczne tak zwanego, młodzieżowego, przedawkowania copium
  20. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja po prostu bardzo lubię tą grę i mam szacunek do plemion, które napisały całą historię tej gry. Dlatego jestem dumny z gry w APK - najstarszym aktywnym plemieniu w Polsce. Plemiona to też romantyzm, nie zamykajmy się na tą perspektywę
Do góry