Wyniki wyszukiwania

  1. Rinne

    Masowe dodawanie wiosek do grupy

    Dobry wieczór, krótko - doczekaliśmy się w końcu dodawania masowo oznaczeń wiosek na mapie, podobnie jak na stronie plemionamapa.pl Super... możemy w kooońcuuu na mapie pokolorować wioski, rzucając całą listę, a nie pojedynczo... Marzy mi się, aby móc również wrzucić taką listę od razu do...
  2. Rinne

    Filtrowanie nadchodzących komend - data ataku

    Cześć, w celu usprawnienia gry przychodzę z propozycją, którą wyjaśnię chyba najprościej w ten sposób. Aktualnie filtrowanie wygląda tak: Możemy zobaczyć ataki od konkretnego gracza lub z konkretną etykietą, ukrywając wszystkie inne. Pytanie - czy jest opcja, aby pokazać ataki wyłącznie...
  3. Rinne

    Filtrowanie raportów według gracza

    Dzień dobry, na pewno każdy większy gracz, który aktywnie i regularnie bombarduje wroga rzucając przy tym 500/1000 offów spotkał się z pewnym problemem - lenistwo, ogromne lenistwo przy publikowaniu raportów. Przykładowo: Wysyłam 500 offów na 4 graczy i pod koniec dnia chciałbym oddzielić...
  4. Rinne

    Podgląd graficzny wioski - sentymentalna opcja

    Witam, napisałem już z tą propozycja do supportu, a teraz zgodnie z poleceniem przedstawiam propozycję na forum. Szalony dzień 1 kwietnia i różne zabawne dodatki, które oferował nam event - fajnie, aczkolwiek jeden z nich niezmiernie miło mnie zaskoczył. W czarodziejskiej galerii można było...
Do góry