Podgląd graficzny wioski - sentymentalna opcja

Czy chciałbyś/chciałabyś wprowadzenia opcji wyboru starego podglądu wioski?

  • Tak

    Głosy: 23 88,5%
  • Nie

    Głosy: 3 11,5%

  • W sumie głosujących
    26

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
Witam,

napisałem już z tą propozycja do supportu, a teraz zgodnie z poleceniem przedstawiam propozycję na forum.
Szalony dzień 1 kwietnia i różne zabawne dodatki, które oferował nam event - fajnie, aczkolwiek jeden z nich niezmiernie miło mnie zaskoczył.

W czarodziejskiej galerii można było zdobyć kapelusz antyczny - owa zdobycz zmieniała nam wygląd wioski do tego ze starych czasów plemion. Sentymentalny widok, którego dawno nie miałem okazji oglądać w tej grze.

00c83c884860f.png

Moja propozycja jest następująca...
Czy skoro w ustawieniach można wybrać klasyczną grafikę mapy (z której również z przyzwyczajenia korzystam), to czy może byłaby szansa na dodanie również opcji starego podglądu graficznego wioski?

Myślę, że część starych graczy doceniłaby taką możliwość powrotu do wizualnie starych plemion, bo aż troszkę żal tego, że efekt utrzymuje się tylko dwa dni :)


Pozdrawiam
Rinne
 

DeletedUser196608

Guest
Fajnie byłoby zobaczyć znowu stary design, tylko problem w tym, że teraz każdy świat posiada praktycznie kościół i wieżę, więc to byłoby trochę problematyczne. Niemniej jednak miło byłoby zobaczyć ten oldschoolowy design, aż łezka się kręci w oku widząc stary przegląd wsi. Pozdrawiam
 
Do góry