Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zwracaj się z szacunkiem psie z Jutra. Wstałem i stwierdziłem, że JEBAĆ JUTRO.
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    napisał to Jutrzak...
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    SroniToni ktoś wołał tutaj zjeba, że się wtrącasz? Interpretacja jak na zjeba przystało... ale może ty wiesz co się zjebało podczas porodu @przemeczi? Może Chuj z Kałuży brał w nim udział.
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Obyś tylko dzieci nie zrobił bo wystarczy już zjebów z twojego rodu + byś im start w życie zjebał...
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Opowiadali Ci rodzice co poszło nie tak przy twoim porodzie?
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Screen chujowo wyjęty z kontekstu tak jak ty podczas porodu... dlatego masz takie skutki uboczne zjebie z Jutra...
  7. Dyskusja - zaczynamy ;)

    To teraz czas zrobić konto HaaraId i wysłać do ZD ;)
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jak ja nie umiem wysłać WG jako KD.... Ale widz, żę JEBANE JUTRO UMIE W TE WG. Albo inaczej napisze jak ten półmózg przemczi i jego chuj z kałuży. JEBANE jUTRO
  9. Dyskusja - zaczynamy ;)

    A to nie twoje zdjęcie po zejściu z Chuja z Kałuży?
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Wiesz co to sarkazm? Czy jak byłeś na chuju z kałuży to Ci ten mózg wypłukało? XDD
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Wstaw co wyżej napisałeś... ja pierdole co za dno XDDDDDDD
  12. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Przemczi masz mózg czy został na chuju z kałuży?
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Chuju z Kałuży nie szczekaj tak głośno.. Psie - w dzieciństwie tak do Ciebie mówili, że teraz zwracasz się tak do innych? hmmm? @Wawrzynek x Rudinek - wyzywaja pedalsów a ja tylko biedny Karton XD
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Dzień dobry zjeby z Jutra. Przypominam, że moja rola w plemieniu to KD a nie dyplomata czy rekruter. Rozumiem, że szukacie sensacji. @Haarald x MagicznaMagi wbijam w Ciebie kose! Ogólnie to kocham Darme i jestem jej wielkim fanem. Troll wiadomości pisane kiedy zapierdalałem Darmie wioski XD a...
  15. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Jax- przestań bo wrzuci screeny... XDD Piłka w grze a bramki są dwie
  16. Dyskusja - zaczynamy ;)

    tak i rzucę kasacje :( nie rób tego
  17. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Proszę mi tutaj Warszyca nie obrażać i nie mieszać w ten świat.. on tylko domki tu klika bo ja nie umiem... @zbychu72 rodowite Kartony tak mają.. nazywaj mnie dalej dzieckiem
  18. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Marzyciel. a tamten się odnalazł czy nadal w pracy? XD
  19. Dyskusja - zaczynamy ;)

    To jest ta wielka akcja?
  20. Dyskusja - zaczynamy ;)

Do góry