Dyskusja - zaczynamy ;)

Lord Saladyn

Chłop
Wynik reakcji
10
@Lord Saladyn Ty chyba w ogóle nie przeczytałeś co Stuknięty napisał xD

A co do tego, że SGMT to małe plemie - fakt, od 2 tygodni to małe plemie.. rozumiem jakbyście mieli człon, czy 1,5 członu, ale były 3 + połączony człon z trd więc czy takie małe?

Nic do was nie mam, patrząc przez pryzmat graczy plemion to jesteście wyjątkowo w porządku i próbujecie chociaż jakoś konstruktywnie dyskutować, ale dalej nie chcecie nawet spróbować wejść w buty innych plemion dookoła. Najważniejszy fakt, który cały czas pomijacie w tym łączeniu was w jedność - mieliście wspólny człon, w którym jak dobrze pamiętam nawet Marzyciel był przez chwile i ktoś z TRD też tam sobie rządził, więc każdy w miarę ogarnięty grajek odebrałby to jako zacieśnianie dalszej współpracy w coś więcej niż zwykły sojusz. Oczywiście, że plany na 100% się posypały, bo okazało się, że w SGMT większość warzywiła dzięki dyplomacji i teraz nie ma sensu na dalszą współpracę bo SGMT powoli znika z mapy.

Pozdro panowie i bez spinki :D
Przeczytałem dokładnie. On nie przeczytał, to co napisałem ja. Ja tylko w swoim pierwszym poście napisałem, że w odpowiedzi na jego grupową odnośnie statystyk i analizy, starałem się mu tę sytuację wytłumaczyć na PW. Tylko tyle napisałem. On zaś stwierdził, że ja go atakuje i obwiniam za cokolwiek. Jedyne o co mogę do niego mieć pretensję, to fakt, że się nie chciał obiektywnie zainteresować i dowiedzieć o co chodzi z tym jednym członem, a wrzucał nas do jednego wora.

Też nie pisałbym, że ludzie warzywili przez dyplomację. Bo ludzie warzywili na długo przed końcem PON'a z wami i akurat sam jestem tego przykładem. Mała aktywność połączona z pozycją w samym centrum była decydująca. Bo nie ważne po której stronie barykady nasze plemię by stanęło i tak by było w tej samej sytuacji co teraz. I może faktycznie ten łączony człon wyglądał dziwnie i myląco, ale od bodaj miesiąca ten człon nie ma bytu :)

I nadal twierdzę, że jesteśmy małym plemieniem. Może i są 2 człony, a były 3, ale pod względem ilości wiosek byliśmy i jesteśmy mniejsi od Was, Jutra, Darmy czy TRD. Mniejsi a nawet bym powiedział sporo mniejsi.
 
Wynik reakcji
625
I nadal twierdzę, że jesteśmy małym plemieniem. Może i są 2 człony, a były 3, ale pod względem ilości wiosek byliśmy i jesteśmy mniejsi od Was, Jutra, Darmy czy TRD. Mniejsi a nawet bym powiedział sporo mniejsi.

Szkoda że ten nicpoń stuknięty wrzucił was razem do tabelki z teerdee bo to oczywiście przekłamuje wasz wynik, a z okresu kiedy byliście rozdzieleni to cały czas była to jednak topka i więcej wiosek niż Jutro i Darma ale przyznaję rację cały czas mieliście ich mniej niż teerdee, sporo ich straciliście od strony obrzeży na rzecz jutra i VIP. Ale patrząc na pierwsze dni serwera i dalszy rozwój sytuacji to bardzo długo utrzymywaliście się w topce ilości wiosek więc czy takie to sgmt było małe i bez potencjału na rozwój bym nie powiedział
 

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
741
icegif-504.gif
 

Lord Saladyn

Chłop
Wynik reakcji
10
Szkoda że ten nicpoń stuknięty wrzucił was razem do tabelki z teerdee bo to oczywiście przekłamuje wasz wynik, a z okresu kiedy byliście rozdzieleni to cały czas była to jednak topka i więcej wiosek niż Jutro i Darma ale przyznaję rację cały czas mieliście ich mniej niż teerdee, sporo ich straciliście od strony obrzeży na rzecz jutra i VIP. Ale patrząc na pierwsze dni serwera i dalszy rozwój sytuacji to bardzo długo utrzymywaliście się w topce ilości wiosek więc czy takie to sgmt było małe i bez potencjału na rozwój bym nie powiedział

Więcej niż Jutro ? Chyba tak. Więcej niż Darma ? Nie. Wszystko zależy od którego okresu w czasie chcesz liczyć kto był większy, a kto mniejszy. Licząc od startu, pewnie byliśmy większym plemieniem 3 członowym niż inni. Patrząc na późniejszy okres, gdzie dochodziło do fuzji różnych plemion na zachodzie, zostawaliśmy w tyle z tygodnia na tydzień, ze względu na zamkniętą w centrum pozycję.
 
Wynik reakcji
99
@Lord Saladyn ale przecież skoro Ty sam mówisz, że warzywiłeś to ciężko, żebyś w ogóle miał pojęcie co się działo wyżej i jak było na prawdę.. Jako zwykli gracze plemienia wiemy może 50% tego co się dzieje wyżej (a pewnie nawet przesadziłem) więc bronienie tej idei przez Ciebie jest totalnie bez sensu.

Cały czas jest mowa o tym, że graliście razem jako koalicja, że byliście czymś więcej niż sojuszem, ale oczywistym jest, że rada TRD nie mogła wpaść na pomysł dosłownego złączenia plemion pod tą samą nazwą bo wtedy od razu wszyscy by ruszyli na 10 członową masówę.. ale komuś lekko odbiło i zrobił wspólny człon czym utwierdził, że mimo oddzielnych nazw to jak najbardziej można was nazwać koalicją.

Poza tym pretensje, że inne plemiona zaczęły poszerzać rekrutacje, doprowadzać do fuzji itd możecie mieć tylko do siebie, bo razem z koalicjantem TRD prowokowaliście resztę świata własnie do tego.
 

Lord Saladyn

Chłop
Wynik reakcji
10
@PoliShZoMbie x Shino Oczywiście, że nie mam informacji czy ktoś coś ustalał czy nie, bo jak pisałem na początku jestem zwykłym szarym graczem. Mi jedynie chodzi o to, że nazywacie nas ukrytym członem TRD, a to całkowicie mija się z prawdą. Startowaliśmy tutaj jako SGMT zbieraniną ludzi, gdzie ktoś tam z kimś grał na którymś świecie i tak nas się zebrało i start był planowany dużo wcześniej (jeszcze podczas gry na 194). To czy ktoś na którymś etapie ustalił, że dojdzie kiedyś do fuzji czy coś, nie jest mi wiadome. Za to wiem, że gdy piszesz iż byliśmy czymś więcej niż sojuszem, to nie wiesz o czym prawisz. Bo TRD ma wielu wrogów nawet w naszych szeregach i wielu osobom ich ruchy się nie podobały. :)

I nie rozum mnie źle, ja nie oceniam tego czy rekrutowaliście czy robiliście fuzję. Tylko nadmieniłem, że dzięki temu jesteście większym plemieniem od nas :)
 
Wynik reakcji
1.011
tRD wiedząc, że ma kreta na krecie (pozdrawiamy przyjaciół ze 190) próbuje mieszać nawet na swoim forum.

Zrzut ekranu_20240401_234015.png

Koty nie były warzywami jak miały grać z nimi. Jak już zdecydowały się z nimi nie grać to jednak mamy warzywniak biedronki.
Nie ma to jak liczyć na JUTRO żeby wygrać świat. Wcześniej próbując nas ciągle obśmiewać.

@Bl-ack sno-w skoro tRD ciągle się tylko błaźni zostaniemy dalej Twoimi faworytami do dyskusji na FO?
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
tRD wiedząc, że ma kreta na krecie (pozdrawiamy przyjaciół ze 190) próbuje mieszać nawet na swoim forum.

View attachment 62483

Koty nie były warzywami jak miały grać z nimi. Jak już zdecydowały się z nimi nie grać to jednak mamy warzywniak biedronki.
Nie ma to jak liczyć na JUTRO żeby wygrać świat. Wcześniej próbując nas ciągle obśmiewać.

@Bl-ack sno-w skoro tRD ciągle się tylko błaźni zostaniemy dalej Twoimi faworytami do dyskusji na FO?
Stawiam, że Pangus jest kretem!
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Dyskusja która nie ma sensu i udowadnianie wszystkim kto tak naprawdę jest mniejszym złem

darma - najwieksza masówka serwera . Jak to wszyscy płakałi po czym:

Trd wchłania sobie MC jak gdyby nigdy nic twierdząc że są do tego zmuszeni wypisuje masowo do ludzi z darmy żeby do nich przeszli i to jest spoko darma dalej jest BE. wszyscy co atakują TRD są źli bo to trd jest najlepsze i sytuacja w ogóle jest nie do przyjęcia. Jak tak może być?

Druidzi. Tutaj już jest szczyt hipokryzji aż nie chce mi się do konca komentować. Gdyby mogli to by zrekrutowali całe trd i darmy i wtedy też by było spoko. Na końcu by jeszcze napisali że nie byłoby wstyd przegrać świat. Bo sytuacja ich do tego zmusiła. Grali na dwa człony już grają na 4. Gdzie haraldzik brzydzil się masowkami. Wypisywanie do ludzi żeby odchodzili bo darma się rozpada że względu na to że odeszli paru graczy tryb... wszystko sobie Harald przypisal i myśli że jest świetnym strategiem
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
tRD wiedząc, że ma kreta na krecie (pozdrawiamy przyjaciół ze 190) próbuje mieszać nawet na swoim forum.

View attachment 62483

Koty nie były warzywami jak miały grać z nimi. Jak już zdecydowały się z nimi nie grać to jednak mamy warzywniak biedronki.
Nie ma to jak liczyć na JUTRO żeby wygrać świat. Wcześniej próbując nas ciągle obśmiewać.

@Bl-ack sno-w skoro tRD ciągle się tylko błaźni zostaniemy dalej Twoimi faworytami do dyskusji na FO?


Miałem kosę z TRD na którymś poprzednim świecie, ale niewielką. Tutaj dalej nie wiem o co chodzi, więc nie mam prawa się wypowiadać. Ale powodzenia w owocnych dyskusjach i dzięki za oznaczenie, zawsze jestem na zawołanie!
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
Dyskusja która nie ma sensu i udowadnianie wszystkim kto tak naprawdę jest mniejszym złem

darma - najwieksza masówka serwera . Jak to wszyscy płakałi po czym:

Trd wchłania sobie MC jak gdyby nigdy nic twierdząc że są do tego zmuszeni wypisuje masowo do ludzi z darmy żeby do nich przeszli i to jest spoko darma dalej jest BE. wszyscy co atakują TRD są źli bo to trd jest najlepsze i sytuacja w ogóle jest nie do przyjęcia. Jak tak może być?

Druidzi. Tutaj już jest szczyt hipokryzji aż nie chce mi się do konca komentować. Gdyby mogli to by zrekrutowali całe trd i darmy i wtedy też by było spoko. Na końcu by jeszcze napisali że nie byłoby wstyd przegrać świat. Bo sytuacja ich do tego zmusiła. Grali na dwa człony już grają na 4. Gdzie haraldzik brzydzil się masowkami. Wypisywanie do ludzi żeby odchodzili bo darma się rozpada że względu na to że odeszli paru graczy tryb... wszystko sobie Harald przypisal i myśli że jest świetnym strategiem

się uśmiałem :D
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
No to jax- czemu nie grasz w MC a w TRD? Logicznie mi to wyjaśnij. Od kilku znajomych z TRD dostałem jednoznaczną odpowiedź. Zobaczymy co Ty odpowiesz.
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
Darma największa masówka, ale gadanie bo to wszystko zaczęło TRD
Darma wpisywała do ludzi z MC plus kilka prosów kretowało i u ciekło, TRD wypisywało, więc to oni mogli to i my możemy :D
MC było zlepkiem graczy bez ładu i składu i po połączeniu nie było już tak darmowych wsi och nieee jak można tak robić rzućmy się wszyscy na nich bo im sie należy bo przecież to wszystko ich wina.



hahah co wy byście tu robili gdyby nie Trd

macie racja jesteście nieskazitelni wyjątkowi jedyni prawi i zaprawieni :)
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
No to jax- czemu nie grasz w MC a w TRD? Logicznie mi to wyjaśnij. Od kilku znajomych z TRD dostałem jednoznaczną odpowiedź. Zobaczymy co Ty odpowiesz.

do kogo od tych kozaków co uciekli w pierwsze turze? czy w drugiej dzień przed akcją? :) jeszcze powiesz, że nie wypisywaliście do nikogo :)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Darma największa masówka, ale gadanie bo to wszystko zaczęło TRD
Darma wpisywała do ludzi z MC plus kilka prosów kretowało i u ciekło, TRD wypisywało, więc to oni mogli to i my możemy :D
MC było zlepkiem graczy bez ładu i składu i po połączeniu nie było już tak darmowych wsi och nieee jak można tak robić rzućmy się wszyscy na nich bo im sie należy bo przecież to wszystko ich wina.



hahah co wy byście tu robili gdyby nie Trd

macie racja jesteście nieskazitelni wyjątkowi jedyni prawi i zaprawieni :)
Skoro Darma robiła źle robiąc tak a nie inaczej i dostawała za to pociski i wy zaczeliscie robić to samo to czemu sami siebie nie cisniecie i obrażacie?

Kto napisał że to TRD czy tam upadajace MC ktore TRD ratowalo zaczęło wszystko?
 
Do góry