Dyskusja - zaczynamy ;)

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
czekam aż pokaże jak pieknie wypisywali :)

no chyba, że są hipokrytami bo to wasze ulubione słowo ;)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
No jasne że jesteście hipokrytami. Robicie dokładnie to samo co darma tylko z opóźniony zapłonem. Skoro coś się krytykuje to nie robi się tego samego tylko podtrzymuje się swoje zdanie. Tłumaczenie się tym że zostali ie do tego zmuszeni bo Darma tak robi jest strasznie słabe.
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
hipokryta wyzywa od hipokryty? :)

my zostaliśmy do czegoś zmuszeni? :) to wy podkreślacie że my was zmusiliśmy żeby byłą sytuacja 30v70 :D

gubicie się chłopaki oj się gubicie :)
 

LucaToni

Pikinier
Wynik reakcji
58
Wnoszę o zmianę KO w Wariatach.

Ten mobbing jest już chory. Chciałbym, żeby psycha młodych Polaków była tak mocna jak psycha moich wiosek.
Wnoszę, aby SGMNT, które fikołkiem określacie jako inne plemię z własną radą i dyplomacją było kierowane tylko przez SGMNT.

Dlaczego Wasz sojusznik ingeruje w Wasze ustawienie graczy frontowych, ustawienie stałek itd. Nie wspominając o innych działaniach bezpośrednio ingerujących w Waszą tożsamość samodzielnego tworu.

Case MC został już tu poruszony kilkukrotnie, gdzie były wskazane dowody ingerencji pośredniej lub bezpośredniej w np. dyplomację przez przedstawicieli plemienia TRD.
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
hipokryta wyzywa od hipokryty? :)

my zostaliśmy do czegoś zmuszeni? :) to wy podkreślacie że my was zmusiliśmy żeby byłą sytuacja 30v70 :D

gubicie się chłopaki oj się gubicie :)
Fajnie by było jakbyś odpowiadał na temat. Jeden temat zamykamy drugi otwieramy. A Ty piszesz sam nawet nie wiesz co byle by mieć rację. i takie rozmowy do niczego nie prowadzą.

Ja już tylko czekam aż TRD wpadnie na genialny pomysł żeby dogadać się z Darma w ramach swoich hipokryzji. Bo nie oszukujmy się TRD żeby nie paść coś zmienić musi A z tego co widzę nikt nawet z wami gadać nie chce.
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
na jaki Ci nie odpowiedziałem? :)
Czytaj że zrozumieniem. Zanim na cokolwiek odpowiesz przeczytaj i pomyśl. Póki co robisz tak że najpierw odpowiadasz później czytasz w następnej kolejności myślisz o tym co napisałeś.

Na tematy które poruszyłem twoje wszystkie odpowiedzi były całkiem o czym innym byle by nie weszlo na to że to jednak darma ma rację.
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Wnoszę, aby SGMNT, które fikołkiem określacie jako inne plemię z własną radą i dyplomacją było kierowane tylko przez SGMNT.

Dlaczego Wasz sojusznik ingeruje w Wasze ustawienie graczy frontowych, ustawienie stałek itd. Nie wspominając o innych działaniach bezpośrednio ingerujących w Waszą tożsamość samodzielnego tworu.

Case MC został już tu poruszony kilkukrotnie, gdzie były wskazane dowody ingerencji pośredniej lub bezpośredniej w np. dyplomację przez przedstawicieli plemienia TRD.

No tak.
To ciekawe, że w SGMT władzę sprawuje radny teerde.

Po utworzeniu wspólnej nazwy, to kolejna z oznak samodzielności i odrębności.
Ale to jest tylko pomoc organizacyjna....
 
Wynik reakcji
200
Dyskusja która nie ma sensu i udowadnianie wszystkim kto tak naprawdę jest mniejszym złem

darma - najwieksza masówka serwera . Jak to wszyscy płakałi po czym:

Trd wchłania sobie MC jak gdyby nigdy nic twierdząc że są do tego zmuszeni wypisuje masowo do ludzi z darmy żeby do nich przeszli i to jest spoko darma dalej jest BE. wszyscy co atakują TRD są źli bo to trd jest najlepsze i sytuacja w ogóle jest nie do przyjęcia. Jak tak może być?

Druidzi. Tutaj już jest szczyt hipokryzji aż nie chce mi się do konca komentować. Gdyby mogli to by zrekrutowali całe trd i darmy i wtedy też by było spoko. Na końcu by jeszcze napisali że nie byłoby wstyd przegrać świat. Bo sytuacja ich do tego zmusiła. Grali na dwa człony już grają na 4. Gdzie haraldzik brzydzil się masowkami. Wypisywanie do ludzi żeby odchodzili bo darma się rozpada że względu na to że odeszli paru graczy tryb... wszystko sobie Harald przypisal i myśli że jest świetnym strategiem
Zbychu ty jesteś po prostu głupi już to zrozumiałem jakiś czas temu, wiec proszę zamknij ten głupi ryj i nie pisz już więcej :) (niestety w końcu się musiałem zniżyć do poziomu dyskusji niektórych ale inaczej się chyba nie da….)

Gdybasz sobie na temat jakie to ja mam złe plany, ale niestety wszystko zostało urojone w twojej głowie i tylko tam sie dzieją te rzeczy o których piszesz wiec poleca zapisać sie do psychologa bo zaczynasz odlatywać poza ten świat. Jedyne co piszesz to jakieś gdybania, ze zrekrutowalbym tych i tych ale wiesz co ? Nie zrobiłem tego i się to nie wydarzyło wiec o czym ty pierdolisz ananasiku co się z kutasem na łby pozamieniał ?

Zawsze jak taki idiota mówisz „proszę argumenty proszę dowody” to daj kurwa w reszcie jakiś dowód na moją hipokryzje bo jedyne co taki dzban jak ty potrafi to udawać ze jest mądrzejszy niż wszyscy a wszyscy normalni ludzi z którymi gadam i kiedyś mieli z tobą styczność maja Cię za człowieka chorego psychicznie z dwubiegunowa
 
Wynik reakcji
200
Dyskusja która nie ma sensu i udowadnianie wszystkim kto tak naprawdę jest mniejszym złem

darma - najwieksza masówka serwera . Jak to wszyscy płakałi po czym:

Trd wchłania sobie MC jak gdyby nigdy nic twierdząc że są do tego zmuszeni wypisuje masowo do ludzi z darmy żeby do nich przeszli i to jest spoko darma dalej jest BE. wszyscy co atakują TRD są źli bo to trd jest najlepsze i sytuacja w ogóle jest nie do przyjęcia. Jak tak może być?

Druidzi. Tutaj już jest szczyt hipokryzji aż nie chce mi się do konca komentować. Gdyby mogli to by zrekrutowali całe trd i darmy i wtedy też by było spoko. Na końcu by jeszcze napisali że nie byłoby wstyd przegrać świat. Bo sytuacja ich do tego zmusiła. Grali na dwa człony już grają na 4. Gdzie haraldzik brzydzil się masowkami. Wypisywanie do ludzi żeby odchodzili bo darma się rozpada że względu na to że odeszli paru graczy tryb... wszystko sobie Harald przypisal i myśli że jest świetnym strategiem
I na jakie 4 człony ? Nawet 3 pełnych członów nie mam , naprawdę twoja głupota mnie zadziwia za każdym razem. Dawno takiego dzbana jak ty nie spotkałem
 
Wynik reakcji
200
I widać ze mózg u was nie działa bo już druga osoba mi mówi ze mamy 4 człony, ale panowie stratedzy po co miałbym ukrywać 4 człon na moich plecach? Logicznie myśląc po co miałbym to robić? Rozumiem jakbyście mówili ze np egida która jest na plecach darmy to moje ukryte człony ale czy naprawdę jesteś Zbychu takim bezmozgiem strategicznym żebym sadzić ze ukrywanie członu który jest na MOICH plecach ma jakiś sens ?
 
Wynik reakcji
200
Ps. skoro jestem najmniejszym plemieniem na mapie które nie ma z nikim sojuszu od początku gry, jako 1 człon ma top3 (a pewnie zaraz top2 ra ) i nie straciło na żadnej akcji na nas więcej niż 4 wioski, to tak Zbychu jestem świetnym strategiem, bo nadal mimo tego jak świat wyglada nie mam sojuszu i nie podpisałem się z nikim do końca świata a uwaga ! Nadal istniejemy i w jakimś stopniu liczymy się na świecie, wiec wiem ze tak bardzo chcesz faktów i dowodów, ale matematyka, statystyki (które usunęliście z nami bo dostawaliście tam taki wpierdol ze szkoda gadać )Jak chcesz dowód to wstawię screena misiu )) są po naszej stronie, niestety idiotę taki jak ty może tego nie ogarnąć wiem
 
Wynik reakcji
200
A podobno liże dupe trd to może tez wrzuce kamień do ich ogródka, tak trd zrobiło dokładnie to samo co wy rekrutując Mc, była to zwykła rekrutacja a mówieni ze ktoś nie miał innego wyjścia jest głupie bo zawsze jest inne wyjście ale są tez inne konsekwencje danych wyborów. Co jednak stawia trd w lepszym świetle ? Ich RA , to ile zrobili akcji i ile przejęli na tych akcjach to jest główna składowa tego czy ktoś jest dobry czy nie, jak się broni i jak atakuje (a nie jak rekrutuje )
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Jak tak to czytam stwierdzam fakt iż osoby które sa niezrownowazone nie powinny mieć dostępu do Internetu. Z kimś takim nie mam zamiaru prowadzić dyskusji. A istniejecie tylko dlatego że jeszcze ani jedna akcja na was nie poszła. Mam nadzieję że ludzie z którymi grasz przeczytają to co napisałeś i dojdą do pewnych wniosków

Powodzenia:)
 

Syn Piekarza

Miecznik
Wynik reakcji
175
Noo fiutrald tak nas ciśniecie, że musimy aż deff od wariatów brać pod front z wami :/ Zobaczymy jak sobie poradzicie jak dostaniecie 1 akcję od nas :D
 
Do góry