Wyniki wyszukiwania

  1. .ZAQ

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    @FabcioZiomekPL - cześć, no widzę ;p nw czy wbije. dawno z nim nie pisałem ;p
  2. .ZAQ

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Lepiej wyciągnij wioseczki od Marcinka xd - tego nigdy Ci nie zapomne ! ld xd Ale jeszcze zrobimy razem ekipke xd auu ;d wojsen to nooby
  3. .ZAQ

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    fajny masz avek ;d ps. pamiętaj że grasz ze mną hehe ;d
  4. .ZAQ

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    @kmic Planujecie może wprowadzić również do masowych ofert możliwość wystawiania ofert tylko dla plemienia ?
  5. .ZAQ

    Eventy

    Kiedy już sie pojawią te eventy na światach z eko, to proponowałbym nie dawać takich eventów, choćby do etapu pierwszych 5 wsi, bo początkowy etap jest odwrotnością eventów, które chcecie wprowadzić.
  6. .ZAQ

    Konkurs wiedzy o Plemionach - pytanie 1

    10...............
  7. .ZAQ

    Usunięcie ograniczeń z zastów

    Sir Vaiper - Udostępnienie, wysyłki ataków, czy czegoś innego zastepcy, trwa chwilkę i w każdej chwili, można włączyć zastępcy uprawnienia, które są mu potrzebne. Jedynym minusem tego jest, że gracze zapominają o włączeniu zastępcy uprawnień, które są mu niezbędne, w danej sytuacji, ale ta...
  8. .ZAQ

    Jak zarobić 10000pp

    Na pierwszych światach z pp, za surke szło fajnie zarobić, nawet kilka K pp(np. ja przy ok 50k pkt i wtedy ok TOP50 na s78, w ciągu, ok niecałych 2-wóch tygodni, zarobiłem ok 9k pp). Teraz, już jest gorzej, i tak jak pisze Ora - lepiej kupić, te pp;] Choć, nie wiem, jak idą teraz pp na tym s92...
  9. .ZAQ

    Światy 88 i 89 - dyskusja

    Krzyzowiec77 - miejmy nadzieję, że nie pójdą w ślady KingsAge i że nie będzie można przenosić wioski;d Co do światów z surkami za pp. Na tym świecie bez problemu można wbić Topke o ile chce się komuś farmić;d Natomiast utrudnieniem jest, kiedy idzie na gościa akcja, a on buduje murek za pp;[...
  10. .ZAQ

    Nowy świat z większą prędkością

    Faktycznie 15 to trochę mało, ale mógłby wyjść świat taki jak s54, gdzie w plemieniu może być 20 graczy;]
  11. .ZAQ

    Galeria - KV

    Siemka. Można zamówić u Cb pracę?
  12. .ZAQ

    Potrzeba grafika

    Witam. Poszukuję zaawansowanego grafika. Płacę min 1000 pp. Więcej na pw.
  13. .ZAQ

    Światy 82 i 83 - dyskusja

    ładne ustawienia na świat bez farmienia;d Podziękował;]
Do góry