Nowy świat z większą prędkością

Czy jesteś za powstaniem świata z prędkością około 3?

  • Tak

    Głosy: 23 52,3%
  • Nie

    Głosy: 18 40,9%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 6,8%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser181139

Guest
Witam.
Jestem zainspirowany serwerem z prędkością 3, na brytyjskich plemionach.
http://enc1.tribalwars.net/stat.php?mode=settings
Prędkość świata wynosi 3, prędkość jednostek - 1.
Świat jest z farmieniem, bardzo podobają mi się tamtejsze ustawienia.

Fajnie by było, gdyby powstał taki polski serwer.

Co o tym sądzicie? :)
 

DeletedUser164635

Guest
Raczej tylko na specjalu bo to byłby świat dla no lifów..

Nie
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Nie..

Tzn można by się na tym wzorować, ale np 15 członków plemienia napewno nie może być, no.. A przynajmniej ja bym nie chciał ;)
 

DeletedUser159480

Guest
Prędkość 3 to zdecydowanie za duża wartość na dłuższą rozgrywkę.. gra będzie wymagała bardzo dużej aktywności, przez co gracze będą szybko kończyć zabawe. Głos przeciw - dodaj ankietę koniecznie, inaczej wątek może zostać zamknięty/skasowany.
 

DeletedUser180001

Guest
Prędkość 3 a jednostek tylko 1 ;)
W dodatku na świecie z farmieniem ?

Za mało.
Jestem na nie xd
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Witam.
Jestem zainspirowany serwerem z prędkością 3, na brytyjskich plemionach.

Gwoli sprostowania: to nie jest "normalny świat" ale specjalna runda trwająca 3 miesiące. Świat enc1 to odpowiednik naszego plc1, znanego potocznie jako Special... i u nas na tym świecie pojawiają się nawet rundy z WIĘKSZĄ prędkością niż 3. :)

Oczywiście taka typu prędkość na "normalnych" światach nie wchodzi w grę, tu nawet nie ma nad czym dyskutować czy głosować...
 

DeletedUser181139

Guest
Cały ten świat, o którym pisałem na początku, to tylko taki jeden pomysł. Nie przekonuję, że prędkość 3 jest optymalna. Chodzi mi raczej o jakąś odskocznię od tych światów z prędkością 1 - 2.

Irytuje mnie nieco już rozwijanie wioski przez jakiś miesiąc. Szczerze, to gram od jakiś 4 lat w plemiona, najlepszym światem według mnie był chyba świat 50. Był to specjalny serwer jubileuszowy.

Chciałbym spróbować np. na serwerze:
- prędkość np. 2,5;
- farmienie oraz prędkość jednostek 0,5;
- 2 wioski na start, które są rozbudowane do np. 750 punktów;
- mniejsze ceny monet.
Jest to tylko moje zdanie.
Pewnie skrytykujecie że dzieciak i brak doświadczenia, lecz spójrzcie na to tak:
Wielu nowych graczy rezygnuje z gry z powodu strasznie wolnej gry i długiego rozbudowania wioski. Nie wiem, może jakieś zmiany przyczyniłyby się do zwiększenia zainteresowania?
Eh, fajnie byłoby zobaczyć jakieś specjalne ustawienia np. na święta albo na Świat 100 :)

--------------------------------------------------------------

Prędkość 3 a jednostek tylko 1 ;)
W dodatku na świecie z farmieniem ?

Za mało.
Jestem na nie xd

Prędkość świata wynosi 3, a prędkość jednostek 1 -> pikinier porusza się 3 razy szybciej niż na serwerze z prędkością 1 i prędkością jednostek 1 (6 minut na pole).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135245

Guest
Już bardzo długo nie było świata z prędkością 1.6 oraz jednostek 0,625 na który czekam, czekam i doczekać się jakoś nie mogę :/
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
też bym z chęcią pograł na prędkości 1,6 na farmieniu...
Na niemieckim serwerze coś takiego mieli teraz, ale niestety z kościołem :(
 

DeletedUser186470

Guest
Piszesz że ludzie kończą bo długo się rozbudowuje, zobacz na świat43 gdzie było od groma ludzi a świat teraz jest zapełniony po brzegi, teraz spójrz na te niedoróbki 86 i 87 (innych nie patrzyłem) szaro i szaro nie ma co przejąć nawet, może nie problem w prędkości a problem z ustawieniami gdzie można wybrać 86- kup wszystko za pp 87- w sumie jak dla mnie opcja lepsza, szkoda że tak mało ludzi tam jest. Gdyby tam jeszcze był kościół to byłby dla mnie to świat idealny po przemyśleniu rycerza z ogniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180884

Guest
prędkość spoko ale limit graczy eh... pół na pół :) ...
 

.ZAQ

Łucznik
Wynik reakcji
186
Nie..

Tzn można by się na tym wzorować, ale np 15 członków plemienia napewno nie może być, no.. A przynajmniej ja bym nie chciał ;)

Faktycznie 15 to trochę mało, ale mógłby wyjść świat taki jak s54, gdzie w plemieniu może być 20 graczy;]
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Faktycznie 15 to trochę mało, ale mógłby wyjść świat taki jak s54, gdzie w plemieniu może być 20 graczy;]

A to dużej różnicy mi nie zrobi, 4 plemiona bym musiał obecnie robić:/ 40 mogło by być fajniej, ale wolałbym te 70-80, gra na 2 człony może być zła w skutkach. :(
 

DeletedUser186576

Guest
Prędkość 2.0, szybkość jednostek 1.0 i świat bez ograniczenia w farmieniu - doczekamy się kiedyś czegoś takiego?
 

DeletedUser171533

Guest
chyba nigdy bo takie światy teraz to z funkcjami premium dla dzieci i noobków którzy bez tego nie potrafią wioski rozwijac ehh masakra jakas;/ funkce i te flagi to jedno wilkie nie powiem co ;/ raz pisza że brak farmienie to dlatego aby szanse wyrównać tym co mało siedzą na plemionach a jakie ma szanse gracz który ma flagi na 1 lvl a gracz który ma 10 lvl nawet nie wiem ile lvl tego czegos jest heh jakie ma szanse gracz który ma 20k pp ajakie który ich nie ma heh siedza tyle samo lecz jeden wiocha 3 k drugi 8k gdzie tu sprawiedliwość powoli same denne rozpuszczone dzieciaki które za kieszonkowe pp kupuja beda grac w plemiona i nikt wiecej...
 

DeletedUser186589

Guest
Ja bym tam spróbował z tą prędkością 3 i jeszcze gdyby trwał około 3 miechy to idealnie może bym w końcu grał do końca świata :haha:

1.6 z nieograniczonym farmieniem również nie pogardził bym. Przypomniały by się czasy ś36 w plemieniu Vendetta
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Ja bym tam spróbował z tą prędkością 3 i jeszcze gdyby trwał około 3 miechy to idealnie może bym w końcu grał do końca świata :haha:

1.6 z nieograniczonym farmieniem również nie pogardził bym. Przypomniały by się czasy ś36 w plemieniu Vendetta


ja tez z checia bym zagral na takich swiatach.

Nie przypominam sobie plemienia Vendetta na sw36,chyba nie bylo popularne
 

DeletedUser183418

Guest
Nie chcą stworzyć takiego świata, bo teraz kasa ważniejsza.. Dobrze wiedzą, że na wolniejszych światach więcej zarobią, bo każdy będzie sie chciał szybko rozwinąć.. A nie lepiej było by posłuchać graczy, którym by się lepiej grało? Niżeli ich stracić? Żałosne..
 

DeletedUser184656

Guest
taki świat to już rozgrywki za które trzeba oddzielnie płacić ... ale pograć jest fajnie :) szybkie są nawet z prędkością 100 200 400 :) ale po co robić takie świay długoterminowe ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry