Wyniki wyszukiwania

  1. tutens

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    bo sobie dałem, opitoliłem 2 światy po cichu. inna bajka jak ci nikt nie truje
  2. tutens

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    absolutnie, gdzież bym śmiał, pasujecie do siebie xD każde plemię rozsadzicie od środka w duecie
  3. tutens

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    ja też, dzwoń do posłanki, niech z nami zagra
  4. tutens

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    spoko PS. ukradłem ci plemie xD
  5. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    znoszą morale... tym razem zajęło to 30 minut założenie ankiety, 5 dni ankiety i 3 dni "podliczanie głosów"... jak ktoś chce to potrafi dziękuje:D
  6. tutens

    Special 7 - dyskusja

    szykuj specjały, mam jakieś 8 litrów wina ryżowego z dodatkiem tymianku i pomarańczy i do tego nalewkę aroniową, reflektujesz? hmmmm a czy ktoś przemyślał sprawę zasięgu szlachty dogłębnie? co będzie jak banda palantów zrobi szarą plamę jakimiś kontami-krzakami? edit, albo skasują się bo ktoś...
  7. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    trwa... jakby to potrwało 15 minut to bym się zdziwił... wprowadziliście to gdziekolwiek? macie już w ogóle taką możliwość czy jedziecie na zwłokę? >>>Tak, wprowadziliśmy - Bryfft coś było na rzeczy? jak plemię top1 wycina top2 5000 wiosek w 2 miechy, a ci w efekcie się rozpadają to masz taki...
  8. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    Krew mnie dzisiaj zalała... bite 2 miesiące support nie potrafi kiwnąć cholernym palcem dla graczy ze starego świata w celu zniesienia morale... szanujcie nas trochę do cholery, przez pieprzone 2 miesiące od zgłoszenia czekaliśmy na zniesienie tego dziadostwa rąbiąc tylko tych co się opłaca...
  9. tutens

    Morale - ograniczenie zysków dla kont malejących

    jak dla mnie temat można usunąć ponieważ na starych światach będą znosić morale zgodnie z tym... a na nowych prawdopodobnie temat nie ma racji bytu...
  10. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    w sumie może racja... jakby wróg miał dostać ode mnie szlachtę to bym drugi raz przemyślał kasacje konta
  11. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    ty tu się nie podlizuj tylko szukaj haka na mój pomysł, a na pewno coś jest, np. dlaczego przekazywać gratisową szlachtę wrogowi? bez sensu... ale samemu plemieniu też nie można na to pozwolić
  12. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    przekazanie monet to byłby ułatwiony push, wciąż uzyskujemy jedno konto górujące nas resztą i ktoś chcący się ścigać w równych zawodach nie ma szans... jeżeli ma to być w jakiś sposób równe musiałby to dzielić monety/paczki na wszystkich graczy na serwerze(wrogów też, na tych małych niedobitków...
  13. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    dobrze nie zaproponowałaś tego... propozycja była w odniesieniu do twojego posta... mój błąd, w takim razie jaka jest twoja propozycja? wcielenie szaraków za darmo? podarowanie szlachty(właśnie to robią)? zaproponuj coś... usuwanie szarych wiosek na jakich zasadach? weź pod uwagę że jak usuniesz...
  14. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    masz takie konto a nie inne i spróbuj coś wymyślić, moje ataki latają ostatnio czasami nawet 600h(k99=>K0) i nie widzę problemu żeby to wykorzystywać do różnych celów... jak ci gra nie sprawia przyjemności to nie jest wina suportu czy systemu gry tylko przebiegu rozgrywki na konkretnym świecie...
  15. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    nierealne, to w dalszym ciągu ma być rywalizacja na równych warunkach, ktoś kończy i dostajesz 3000 gratisów, zamiast porozdawać konta od początku dołączyłbym je do siebie i teraz miałbym kolosa ważącego nie mniej niż 400 milionów... teraz powiedz mi jak ma mi ktoś podskoczyć jak moje konto w...
  16. tutens

    Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

    nooo miooodzioooo, kto to wymyślił ma u mnie piwo, a teraz pytania techniczne, 1. jak zgłaszać świat do kasacji morale? 2. ile trwa wycofanie morale z polepszonego świata? zostanie to ogłoszone jakimś ogolnoświatowym PW? 3. co się dzieje w przypadku większego rozdrobnienia plemion? czy...
  17. tutens

    Morale - ograniczenie zysków dla kont malejących

    ano po to żeby wojny miały swoje tempo, a nie były spowalniane przez niedobitków okupujących znaczny fragment frontu jedynie w celu zatrzymania rywala... najczęściej puste konta bez gracza
  18. tutens

    Morale - ograniczenie zysków dla kont malejących

    masz 3 graczy... przypuśćmy że 1/5 to obniżone morale, nie liczby są ważne, interesuje nas ten gracz który dostaje po punktach gracz1 30kk gracz2 15kk gracz3 1kk gracz 2 dostaje wpierdziel z 15kk robi mu się 3kk masz: gracz1 30kk gracz2 15kk ==>3kk gracz3 1kk opcja liczenia dla obrony...
  19. tutens

    Morale - ograniczenie zysków dla kont malejących

    chciałbym aby morale były przypisane do maksymalnej ilości pkt osiągniętych przez gracza, w końcu ma to chronić mniejszych graczy na początku gry, tych słabiej rozwijających się etc. ale jaki jest sens chronić gracza który przez swoją nieudolność stracił cały swój dobytek? wyklucza to...
  20. tutens

    Zapamiętywanie hasła dla kilku kont

    1 konto 1 gracz 1 świat... to chyba tak leci... Nutzzie, zdecydowanie na tak:PP
Do góry