Wyniki wyszukiwania

  1. Zapowiedzi nowego świata

    Jak wyglądają zapowiedzi nowego świata, każdy widzi. Informacje pojawiają się dopiero wtedy, kiedy zapadnie decyzja odnośnie konkretnego terminu startu nowego świata. Niemniej - spotkałem wielu graczy, którzy chcieliby wiedzieć wcześniej. Nie muszą znać konkretnej daty. Jest sierpień 2014 -...
  2. Zmiany na stronie "Konto oddane do usunięcia"

    Witam, oddałem do kasacji konto na s75 i s82. Teraz przy próbie zalogowania na te światy otrzymuję komunikat o przekazaniu konta do usunięcia. Proponuję 2 zmiany na tej stronie: 1. ustawienie meta taga "title" (aktualnie jest pusty) 2. zmianę tekstu: " Dlatego Login już nie jest możliwy. " na...
  3. "Ukryj puste wpisy": przeniesienie nad tabelę + pamiętanie stanu

    W widoku przeglądu wojsk można wybrać widok "Pomoc" lub "Obrona". Po wybraniu jednej z tych opcji, na dole strony jest pole do zaznaczenia, które nazywa się "Ukryj puste wpisy". Po zaznaczeniu tego pola pojawia się tabelka, w której widoczne są wyłącznie wioski, które otrzymały pomoc, albo same...
  4. MK, szablon wojsk włączony stale

    Denerwuje mnie trochę to, że szablon wojsk dla wioski wyłącza się po tym, jak wykona pracę. W tej chwili jest tak, że jeśli w Menedżerze konta ustawi się dla jakiejś wioski szablon wojsk do wyprodukowania, to szablon się wyłącza po tym, jak już tę ilość wojsk wyprodukuje. Jeśli rozbijemy...
  5. Jak zaplanować akcję dla całego plemienia używając planera ANIAES

    Witam, w zacnym planerze ANIAES dostępna jest nowa opcja: "Akcje grupowe". Streszczając opcja ta ułatwia organizowanie akcji dla wielu osób. Jedna osoba (np. administrator plemienia, zarejestrowany na portalu) tworzy na portalu "Akcję grupową" - podając podstawowe dane: termin dojścia ataków...
  6. W dziale "Skrypty" dział do poszukiwania skryptów

    W dziale "Skrypty" brakuje mi miejsca, w którym można by napisać prośbę o stworzenie jakiegoś skryptu, albo pisząc skrypt zapytać innych o poradę. Kiedyś był syf, który polegał na tym, że w jednym dziale forum były zarówno skrypty dopuszczone, jak i tematy o poszukiwaniu skryptu o określonej...
Do góry