Zapowiedzi nowego świata

Czy oczekujesz, że InnoGames Gmbh zmieni zasady ogłaszania startu nowych światów

  • Tak, to dobry pomysł

    Głosy: 22 73,3%
  • Nie, lubię dowiadywać się o starcie nowych światów na ostatnią chwilę

    Głosy: 8 26,7%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Jak wyglądają zapowiedzi nowego świata, każdy widzi. Informacje pojawiają się dopiero wtedy, kiedy zapadnie decyzja odnośnie konkretnego terminu startu nowego świata.

Niemniej - spotkałem wielu graczy, którzy chcieliby wiedzieć wcześniej. Nie muszą znać konkretnej daty. Jest sierpień 2014 - nie znam nikogo przy zdrowych zmysłach, kto potrzebowałby wiedzieć, czy w czerwcu 2015 r. wystartuje nowy świat. Znam jednak kilka osób, dla których bardzo przydatna byłaby informacja, czy nowy świat wystartuje za miesiąc.

Moja propozycja jest taka, żeby dawać graczom więcej niż dotychczas informacji na temat startu nowych światów.

Aktualnie wydaje mi się, że etapy uruchamiania nowego świata wyglądają tak:
1. Inno ma zamiar uruchomić nowy świat, ale samo nie wie kiedy,
2. Inno wie, jakie warunki muszą być spełnione, żeby nowy świat wystartował (Inno dochodzi do wniosku, że na pewno uruchomi nowy świat i określa warunki uruchomienia, np: gdy zakończy się świat X)
3. warunki wystartowania nowego świata zostały spełnione, Inno przygotowuje się do startu świata (ustala parametry nowego/nowych światów)
4. Inno jest przygotowane do startu nowego świata, testuje sprzęt albo oprogramownie, data startu nie jest określona na konkretny dzień
5. Inno jest przygotowane do startu nowego świata, testy zakończone, Inno określa konkretny dzień startu
6. Inno ogłasza start nowego świata
7. Inno uruchamia nowy świat

W tej chwili do wiedzy graczy docierają wyłącznie informacje o etapach 6 i 7.

Moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby Inno deklarowało na bieżąco:
1. nie planujemy startu nowych światów
2. zdecydowaliśmy, że nowe światy wystartują, ale nie wiemy kiedy
3. trwają przygotowania do startu nowego świata, określiliśmy warunki startu nowego świata, oczekujemy spełnienia warunków
4. warunki startu nowego świata spełnione, zastanawiamy się nad terminem uruchomienia nowych światów
5. ustaliliśmy termin startu nowych światów

Poza tym, graczom przydałaby się informacja, kiedy można się spodziewać aktualizacji ogłoszeń w sprawie startu nowych światów.

Przy każdej deklaracji powinna się pojawiać informacja typu: "Nie spodziewaj się zmiany etapu przygotowań przed xx.yy.zzzzz", albo "Nowy świat wystartuje nie wcześniej, niż xx.yy.zzzzz i nie później, niż xx.yy.zzzz"
 

DeletedUser137804

Guest
Ty tak na serio?
Chcesz chaosu informacyjnego który niczego nie wnosi , jestem na nie.
 

DeletedUser180001

Guest
Nie potrzeba xd

Jest dobrze jak jest , każdemu chyba to pasuje.
 

DeletedUser137804

Guest
no raczej nie każdemu bo napisał jeden i kilka głosów jest na TAK ,więc po czym to wywnioskowałeś?
bo odpowiedzi są tendencyjne. nikt nie dowiaduje się w ostatniej chwili o starcie świata bo przynajmniej tydzień wcześniej wisi ogłoszenie więc prawidłowej odpowiedzi w ankiecie nawet nie ma :D
 

DeletedUser181337

Guest
Kmic ma racje :) Nie potrzebny jest taki chaos.
Imo mogla by byc informacja o starcie 2-3tyg. przed nim.
 

BeczkaWisniowa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
106
zbyt skomplikowane, chociaz faktycznie info o nowych swiatach mogłoby pojawiac sie nieco wczesniej

PS. dajcie w koncu te nowe swiaty :D nawet specka na wakacje nie daliscie.... zniszczyliscie mi wakacje :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry