wiekszy spichlerz i zagroda

  • Rozpoczynający wątek DjGrand
  • Data rozpoczęcia

CZy powiekszyc spichlerz i zagrode o kilka poziomów ??

  • Tak, to bardzo dobry pomysł

    Głosy: 134 37,2%
  • Tak

    Głosy: 38 10,6%
  • Nie

    Głosy: 74 20,6%
  • Nie, to bardzo zły pomysł

    Głosy: 114 31,7%

  • W sumie głosujących
    360
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam moja poropozycja polega na powiekszeniu spichlerza i zagrody o kilka poziomow. kazdy wie ze jak sie rozbuduje wioske na max to surki sie szybko zapełniaja, tak samo jest z zagroda wioska na max= mało woja. co wy na to ??
 

DeletedUser90645

Guest
Jestem na "nie" - trzeba się wziąć za podbijanie wiosek, to tak się dziać nie będzie oraz będziesz mógł surowy przetransportowywać surowce do Twoich wiosek w okolicy...
 

DeletedUser78702

Guest
bylo, bylo, bylo... po co ci wiekszy spichlerz? 400 000 pojemnosci juz nie wystarcza? tak samo z zagrodą-jest wystarczajaco wielka, zeby rozbudowac wioche na maksa i zrobic porzadne wojo.
nie moze byc az tyle ulatwien!
 

DeletedUser

Guest
spichlerz tak, ale nie zagrode:( i tak dużo woja się buduje bez powiększania zagrody:p
 

DeletedUser99931

Guest
Jestem na tak. To bardzo dobry pomysł dlatego, że spichlerz powinien mieć większą pojemność. Od barbarzyńskich wiosek nie zdobywa się aż tak dużo surowców żeby był spichlerz pełny.
 

DeletedUser91121

Guest
Jestem na tak. To bardzo dobry pomysł dlatego, że spichlerz powinien mieć większą pojemność. Od barbarzyńskich wiosek nie zdobywa się aż tak dużo surowców żeby był spichlerz pełny.

wiesz zalezy co sie farmi i jak:D
 

DeletedUser99099

Guest
Ja jestem na tak bo jak ktoś ma pełną zagrodę to nie może robić wojsk i budynków.
 

DeletedUser

Guest
jak masz pełną zagrodę to albo masz full wojska albo wszystko rozbudowane..

co do tematu mi wystarczy miejsca i więcej nie potrzebuje. na NIE

zastanawiam się... ten nick 17patryk97 kojarzy mi się z jednym takim...
 

DeletedUser95328

Guest
Ciekawy temat.

W ankiecie zaznaczyłem nie.Dlatego ,że spichlerz jest wystarczający a zagroda to już całkiem.A zresztą żeby było maks surki to trzeba trochę poczekać prawda.Chce też zaznaczyć ,że pomysł nie jest głupi jak jeden z tematów [nie chce pisać jaki] a wręcz przeciwnie.Chodzi mi o to ,że ma sens.Jestem tak pośrodku ale w ankiecie postanowiłem zaznaczyć nie.Wracając do tematu to mi miejsca wystarcza i w spichlerzu i zagrodzie.
 

DeletedUser

Guest
W ankiecie zaznaczyłem nie.Dlatego ,że spichlerz jest wystarczający a zagroda to już całkiem.A zresztą żeby było maks surki to trzeba trochę poczekać prawda.Chce też zaznaczyć ,że pomysł nie jest głupi jak jeden z tematów [nie chce pisać jaki] a wręcz przeciwnie.Chodzi mi o to ,że ma sens.Jestem tak pośrodku ale w ankiecie postanowiłem zaznaczyć nie.Wracając do tematu to mi miejsca wystarcza i w spichlerzu i zagrodzie.

Ja mam wioski rozbudowane na ful i prawie co dziennie musze cos robic bo surki mam pełne
 

DeletedUser49674

Guest
Spichlerz i zagroda w sumie jest wystarczająca.
Jakbyś miał większą zagrodę jednostki musiałyby robić się szybciej.
Pomyśl sobie jaką byś chciał mieć zagrodę a potem policz sobie ile zagroda(off i def) by się robiła.
Za dużo czasu ... i tak czasami się denerwujemy że zagroda powoli się tworzy.
 

DeletedUser

Guest
Na nie.
Spichlerz i zagroda mają wystarczającą pojemność.
Jeśli masz za mało wojska, podziel wioski na deff i off.
I jeśli bardzo chcesz zrób sobie 20000 pik w jednej i 20000 toporow w drugiej :D
 

DeletedUser

Guest
Jeśli się nie mylę, to przy koszarach na 25 pełna wioska defensywna-same piki, miecze łuki, powiedzmy 6000 pik 9000 mieczników a reszta to łucznicy-tobi się na oko około półtora miesiąca.... I mamy czekać jeszcze więcej? :)
Głos na ostatnią opcję w ankiecie.
 

DeletedUser37692

Guest
A co by było łatwiejsze wg Ciebie? :confused::confused:

Jestem na nie.
 

DeletedUser99834

Guest
Dobry pomysł,ale tylko z zagrodą.Przecież spichlerz mieści 400.000 tysięcy surowców,a z zagrodą to już nie jest ciekawie
 

DeletedUser

Guest
Ja mam wioski rozbudowane na ful i prawie co dziennie musze cos robic bo surki mam pełne
Co to znaczy? nie chce Ci się grać(robić) to nie graj.
Ja zawsze mam pustki w spichlerzu choć zagroda pełna (monety)
Można mieć więcej wojska (zagroda) i można trochę rzadziej wchodzić na Plemiona (skoro jeszcze Spichlerz nie jest pełny). ;)
Jeśli wchodzisz tylko wtedy gdy spichlerz ma się zapełnić :D sąsiedzi wiecie co macie robić:D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry