Dyskusja świata 188

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
361
Brakuje mi tych szczekaczy na forum, Blejko zwłaszcza. Nawet nie chce mi się szukać cytatów.
Gównoplemiona się nagadały i na tym się skończyło. <rotfl>
<rotfl> <rotfl>
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
361
Weź się zamień z Paulą. Daj ją nam na forum, a ty zajmij się wreszcie grą. Cała koalicja wejdzie popisać :D

Nie nie nie, Paula i Wojtek są od bronienia, moim zadaniem jest jechać ze szczekaczami na forum. Miały być nieprzespane noce, miały być Szale pocisnięte i co? I jajco, 2 akcje i grzybki stwierdziły, że na obronę się nie pisały. Od początku świata przecież było "łatwo" i jak to tak teraz trzeba bronić?
Jebać tą waszą całą bezużyteczną koalicję elo
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
361
Halo? Po co p0la robiła dzisiejszą akcję? xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
361
Jak ty nie masz zadnego skilla, a szczekanie na forum to nie skill :)
Jedynie co byś mogł podnieśc w Poli to poziom spierdolenia.
Faktycznie, odbijacie się ode mnie jak szmaty przypadkowo nieudacznicy. Jesteście zbieraniną gówna, które przetrwało tylko dlatego, że cała wasza ćwiartka to był jeden wielki syf. Zaraz się odwracamy w waszą stronę, będziecie mieli okazję pokazać znowu co potraficie niedojdy.
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
361
Faktycznie, odbijacie się ode mnie jak szmaty przypadkowo nieudacznicy. Jesteście zbieraniną gówna, które przetrwało tylko dlatego, że cała wasza ćwiartka to był jeden wielki syf. Zaraz się odwracamy w waszą stronę, będziecie mieli okazję pokazać znowu co potraficie niedojdy.

No dobra, ja nie bronię konta, skłamałem :(
Ja jestem tylko od jebania was na forum :(
 
Do góry