Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Misio pysio

Miecznik
Wynik reakcji
136
Publikacja po ostrzeżeniu mimo że w wielu innych postach są przekleństwa to tylko mój usunęli :/

Jeżeli to prawda to po "jakiego czorta" dają bany????
Oszust ... to oszust, kłamca jest kłamcą a złodziej złodziejem.
"Nie lubię już grać" w tą grę!
Będę każdego zniechęcał do grania w plemiona.
Takiego "fikołka na szosie" nie da się opisać, gra promująca oszustów.
Nieudolny support wierzący że ataki z paluszka za pierwszym razem można dograć do 30-50ms kilka razy dziennie. Jakim idiotą bym nie był to nawet mi jest ciężko w to uwierzyć. Gracze tracą wszystkie wioski i kończą grę przez te boty a support daje bana na kilka dni typom co wykończyli w ten sposób 100 innych graczy.
"o jej" komedia.
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
508
I chuj Cię to obchodzi w jaki sposób ściąga te wojska jak robi to dobrze XD liczy się efekt

Też totalnie nie widzę sensu w szturchaniu kijem graczy, żeby ruszyli dupę i ci odpisali kiedy prowadzisz plemię z łapanki, w końcu wcale to nie pomaga w identyfikacji wtórnych analfabetów i osób, które nie mają zamiaru współpracować... A nie, czekaj!

Dzięki rozbiórce będę ten "efekt" oglądać z innej strony świata, i zupełnie nie mam o to żalu... podziękowałem nawet w mass wiadomości po tym jak dostałem lotkę za to że zrobili to tak szybko xd

Powodzenia dla graczy ARES, którzy będą odpisywać na wiadomości ile defa mają wolnego do wysyłki na front, Świetlisty będziesz KD?
 
Wynik reakcji
2.388
Dzięki rozbiórce będę ten "efekt" oglądać z innej strony świata, i zupełnie nie mam o to żalu... podziękowałem nawet w mass wiadomości po tym jak dostałem lotkę za to że zrobili to tak szybko xd

Powodzenia dla graczy ARES, którzy będą odpisywać na wiadomości ile defa mają wolnego do wysyłki na front, Świetlisty będziesz KD?
Już teraz jestem KD w moim członie.

Jak dotąd jestem zadowolony, pierwszy świat na którym musiałem temat z os zamykać na chwilę, żeby poprawić liczenie, bo w tym samym momencie trzy osoby posta dodały, więc chyba takie ćwiczenia i sprawdzanie aktywności działa, choć i tak preferuję korzystanie z przeglądu wojsk, bo jestem leniuszkiem.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.273
Jak zaraz wypłynie info że kmic brał % od howcia za bezkarność bociarzy to wszystko zrozumiecie dlaczego oni nie mogą być wywaleni z gierki ;)
ee no nie wierzyłbym tak że jakiś jeden chłop z polski sprzedał bazę danych użytkowników i posypało się kilka tysięcy międzynarodowych banów :p

Poza tym, jakby miał ponad 3 tysięczną baze userów to by miał 70k przychodu z nich, nawet jakby 200 z nich obchodziło paywalla to by mu się nie opłacało palić bota :)
 
Do góry