Dyskusja o sytuacji na świecie 197

POLdi

Pikinier
Wynik reakcji
32
Champion zarzekający się jak to nie musi przekopać UWU... Jednocześnie waląc w ch*ja z KND/DLD poprzez trzymanie obu na PONie/sojuszu i pisaniem jakiś kocopołów. Po czym gdy wjechały bany obdzwaniający kogo się da żeby załatwić graczy/dyplo z kim sie da to kwintesencja plemion światy 150 w górę. Szkoda wgl ciągnąć temat...

Te bany to śliski temat i powodzonka dla każdego kto dostał serio niesłusznie. Kto dorabiał sobie do wypłaty ppkami to wiadomo co z takim delikwentem... ;d

Zróbmy jakieś ~50/50% mapy i jechanka, niech wygra lepszy... męczące strasznie te plemiona sie zrobiły dla ludzi chcących sobie pograć normalnie bez wywrotów co drugi tydzień... a to FO to już całkowity wysryw sie zrobił
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.607
Champion zarzekający się jak to nie musi przekopać UWU... Jednocześnie waląc w ch*ja z KND/DLD poprzez trzymanie obu na PONie/sojuszu i pisaniem jakiś kocopołów. Po czym gdy wjechały bany obdzwaniający kogo się da żeby załatwić graczy/dyplo z kim sie da to kwintesencja plemion światy 150 w górę. Szkoda wgl ciągnąć temat...

Te bany to śliski temat i powodzonka dla każdego kto dostał serio niesłusznie. Kto dorabiał sobie do wypłaty ppkami to wiadomo co z takim delikwentem... ;d

Zróbmy jakieś ~50/50% mapy i jechanka, niech wygra lepszy... męczące strasznie te plemiona sie zrobiły dla ludzi chcących sobie pograć normalnie bez wywrotów co drugi tydzień... a to FO to już całkowity wysryw sie zrobił

Szkoda że nikt z Was nie mówił o zrobieniu 50/50 jak nas biliscie 20/70, wtedy to jeszcze mi Dual pisał że w uczciwej walce byśmy szans nie mieli xD
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Champion zarzekający się jak to nie musi przekopać UWU... Jednocześnie waląc w ch*ja z KND/DLD poprzez trzymanie obu na PONie/sojuszu i pisaniem jakiś kocopołów. Po czym gdy wjechały bany obdzwaniający kogo się da żeby załatwić graczy/dyplo z kim sie da to kwintesencja plemion światy 150 w górę. Szkoda wgl ciągnąć temat...

Te bany to śliski temat i powodzonka dla każdego kto dostał serio niesłusznie. Kto dorabiał sobie do wypłaty ppkami to wiadomo co z takim delikwentem... ;d

Zróbmy jakieś ~50/50% mapy i jechanka, niech wygra lepszy... męczące strasznie te plemiona sie zrobiły dla ludzi chcących sobie pograć normalnie bez wywrotów co drugi tydzień... a to FO to już całkowity wysryw sie zrobił

Chciałem powalczyć z uwu to fakt .
I nigdy tego nie kryłem.
Ale skoro knd odpierdala takie numery to sorry.
 
Wynik reakcji
255
Ta odpierdala, a ty ile telefonów tam wykonałes? powtórka z rozrywki, gdzie sam robisz dryn dryn do wroga, a wrog po prostu do nas przychodzi xd

Beka z cb jak na 148 i tyle xd
Ogarnij te swoje 5 członów bo jak czajna wróci to nawet z pluto tego nie uciagnał xd
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Ponieważ ban nie był za cytuję ,,Obrót PP między graczami z legalnego pochodzenia tj. od innogames'' o czym dobrze ja, ty i każdy mający ponad dwie szare komórki wie. Boostowaliście graczy takie są fakty jawnie z premedytacją, bez wstydu, nie kryjąc się z tym. Tak samo jak Speed boostuje konta na 200 używając tylko innego narzędzia niż wy. Również jak wy przekroczyli granicę dobrego smaku i przegięli swoją bezczelnością w wykonywaniu tego, że aż prosiło się o złapanie za rączkę i ta rączka została złapana w momencie kiedy tak jak Speed poczuliście się robiąc ten proceder od dawna bezkarni w w swoich działaniach.
W takim razie w jakim celu jest włączony wolny przesył surowców między graczami. W którym punkcie regulaminu jest napisane, że nie można tego robić?
 
Wynik reakcji
1.773
ja tylko mówię że deckus od początku miał racje mówiąc że na świecie jest 70vs30 tylko kłamał mówiąc że jest w mniejszości bo od samego początku był w tej masówce
 
Do góry