Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
Pretensje do garbatego że ma dzieci proste.

To jest gra wojenno strategiczna , jak ktoś myśli że będziemy się tu klepać po różowych pupciach to skonczy się ta gra dla niego wizytą u psychologa. Szpiegowanie , próba przechytrzenia przeciwnika na każdym polu to jest tu norma.
Ale druga strona medalu jest taka że wygrać może tylko jedno plemię , co nie znaczy że pozostali gracze to miernoty i trzeba ich gnoić .
Ja mam szacun do każdego kto dotrwał do końca rozgrywki bo ona nie jest ani łatwa ani przyjemna
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.228
Pretensje do garbatego że ma dzieci proste.

To jest gra wojenno strategiczna , jak ktoś myśli że będziemy się tu klepać po różowych pupciach to skonczy się ta gra dla niego wizytą u psychologa. Szpiegowanie , próba przechytrzenia przeciwnika na każdym polu to jest tu norma.
Ale druga strona medalu jest taka że wygrać może tylko jedno plemię , co nie znaczy że pozostali gracze to miernoty i trzeba ich gnoić .
Ja mam szacun do każdego kto dotrwał do końca rozgrywki bo ona nie jest ani łatwa ani przyjemna
A kto cisnie zwyklych graczy? Nikt tu o tym nie pisal.
Dyskusja toczyla sie o zupelnie czym innym xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.175
To jest gra wojenno strategiczna , jak ktoś myśli że będziemy się tu klepać po różowych pupciach to skonczy się ta gra dla niego wizytą u psychologa.

Przepraszam
Ja naprawdę nie uwziąłem się na Ciebie, ale po prostu oczy krwawią, tyłek szczypie jak to czytam.
Czy Ty sugerujesz, że ktoś pod wpływem tej gry może nie wytrzymać psychicznie i będzie musiał korzystać z pomocy?
Serio?

Ale druga strona medalu jest taka że wygrać może tylko jedno plemię , co nie znaczy że pozostali gracze to miernoty i trzeba ich gnoić .

Oczywiście, że jak ktoś przegrywa to jest miernotą.
Taki @Szermet siedzi tu z 15 lat a wygrał, cymbałki na bazarze.
Już nawet ja, największe warzywo mam świat wygrany z moim przyjacielem @WIELKI SUŁTANAT , bo to banalnie proste.
 
Do góry