Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
3.001
Jaki silnik wg Ciebie najlepszy jeśli chodzi o diesla?
Ja dużo dobrego słyszałem o ARL 150km.
Ja jestem zakochany w moich w211 Mercedesa
(W sumie już 1 bo jedna tir.skasowal) xD Czyli CDI bezpośredni wtrysk to coś pięknego. Te silniki były na tyle udane ze nie bez powodu ludzie nawet do w213 z w211 robią Frankensteina. Na grupie merca ludzie wrzucają przebiegi po 600-800k i piszą że dopiero dotarty xD
Reszta to typowe TDI 2.0l 1.6
Ale prawda jest taka że jak dbasz, olej wymieniasz co 10-max 15k to te silniki będą służyć i służyć. Ostatnio właśnie kupiłem golfika 1.6 z 19 w tdi
Byłem w szoku jak w książę serwisowej olej wymianiany co 30-35k ale jak czytałem to.VW tak zaleca... dwie plukanki na wszelki.wypadek mu zrobiłem xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.342
Ja jestem zakochany w moich w211 Mercedesa
(W sumie już 1 bo jedna tir.skasowal) xD Czyli CDI bezpośredni wtrysk to coś pięknego. Te silniki były na tyle udane ze nie bez powodu ludzie nawet do w213 z w211 robią Frankensteina. Na grupie merca ludzie wrzucają przebiegi po 600-800k i piszą że dopiero dotarty xD
Reszta to typowe TDI 2.0l 1.6
Ale prawda jest taka że jak dbasz, olej wymieniasz co 10-max 15k to te silniki będą służyć i służyć. Ostatnio właśnie kupiłem golfika 1.6 z 19 w tdi
Byłem w szoku jak w książę serwisowej olej wymianiany co 30-35k ale jak czytałem to.VW tak zaleca... dwie plukanki na wszelki.wypadek mu zrobiłem xD

Już bym wolał szorować tyłkiem po asfalcie, niż jeździć golfem.
To już gorsze niż tirowcy
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Ja jestem zakochany w moich w211 Mercedesa
(W sumie już 1 bo jedna tir.skasowal) xD Czyli CDI bezpośredni wtrysk to coś pięknego. Te silniki były na tyle udane ze nie bez powodu ludzie nawet do w213 z w211 robią Frankensteina. Na grupie merca ludzie wrzucają przebiegi po 600-800k i piszą że dopiero dotarty xD
Reszta to typowe TDI 2.0l 1.6
Ale prawda jest taka że jak dbasz, olej wymieniasz co 10-max 15k to te silniki będą służyć i służyć. Ostatnio właśnie kupiłem golfika 1.6 z 19 w tdi
Byłem w szoku jak w książę serwisowej olej wymianiany co 30-35k ale jak czytałem to.VW tak zaleca... dwie plukanki na wszelki.wypadek mu zrobiłem xD
Ja teraz teca wlewam bo filtr paliwa to był jeden wielki syf po zakupie, ktoś uznał że nie trzeba wymieniać xd
 
Wynik reakcji
3.001
Miałem superb 1, najlepsze auto jakie miałem. Jak młodzi będą starsi to na pewno znowu wleci superb, ale już trzeciej gen.
No są fajne :3 ale tez w cholere opcji wyposażania.. bo znowu ja uważam że jak.superb to tylko L&K
To.calkowicie inny samochód w środku.
U mnie tak jak pisałem. W grę wchodzi jedynie mercedes na dłużej;D trochę ubolewam bo nie ma co... kombi Mercedesa wyglądają jak karawany no ale muszę taki.miec. reszta za to wynagradza <3
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
@
No są fajne :3 ale tez w cholere opcji wyposażania.. bo znowu ja uważam że jak.superb to tylko L&K
To.calkowicie inny samochód w środku.
U mnie tak jak pisałem. W grę wchodzi jedynie mercedes na dłużej;D trochę ubolewam bo nie ma co... kombi Mercedesa wyglądają jak karawany no ale muszę taki.miec. reszta za to wynagradza <3
Chciałem mesia ale żona uznała że się jej nie podoba i koniec dyskusji xD
Jeździłem od teścia, tylko nie pamiętam dokładnie oznaczenia.
E klasa 2.7 cdi.
Jak to szło, coś pięknego.
 
Do góry