GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.429
__________________

HELL

• Nareszcie nasi bracia z Węgier, już od kilku dni chciałem wam coś o nich napisać - bo to chyba największa niewiadoma tego świata i ciekawi dosłownie każdego. Zapewne wielu z was ma jeszcze w głowie wizje Francuzów (French Squad), którzy kiedyś pojawili się na naszym świecie - i zostali dosyć szybko podbici, przez co teraz patrzycie na graczy zza granicy jako tych znacznie słabszych. "KUDE MĄ?!" To jest niestety złudne, gdyż nie wielu z was wie, że Francuzi wbili do nas składem typowo for fun, by zobaczyć czym różnią się nasze światy od tych Francuskich. Sama Francja potrafi mimo małego community stworzyć naprawdę mocne składy, co pokazała na turniejach. (Tak wiem, że te turnieje są mało miarodajne) Obecnie lepsi gracze z Francji grają na światach .NET, ale mimo tego i tak mam nadzieję, że dane będzie nam jeszcze kiedyś z nimi zagrać.

Fota 4.png

• Ale dosyć już o tych zabojadach (kekw), i czas przejść do braci z Węgier. Prawda jest taka, że dałem im znać o świecie na około dwa tygodnie przed startem świata, a mimo tego potrafili zebrać skład na tyle mocny - który podczas klikania eko trzymał się przez dwa dni na pozycji TOP1 w rankingu - za co już należy się szacunek. Co do samego plemienia, to Węgrzy przyszli do nas najmocniejszym składem jaki udało im się stworzyć w tak krótkim czasie - bo samo przeczytanie mojego ogłoszenia, omówienie go na FO, następnie wspólne podjęcie decyzji o starcie za granicą, ustalenie rady która byłaby chętna na podjęcie takiego projektu, a na koniec rekrutacja wysokiej jakości graczy by Ci nie przynieśli wstydu - nie należy do najłatwiejszych, jeżeli jest na tobie presja czasu. Sam widziałem kilku Węgrów na ich Węgierskim Forum, którzy próbowali przeszkodzić chłopakom mówiąc, że to nie ma sensu i nie wyjdzie, a oni nie zbiorą tylu graczy - a mimo tego się tu pojawili. Jeszcze raz szacunek za to, bo wiem, że chłopaki to czytacie: @-HoQi-, @Evantel., @bANNNi, @Slade oraz vadi72. Jako, że z bANNNim gadamy codziennie pewnie już od tygodnia to zostawił on specjalnie dla was wiadomość, żebyscie mogli dowiedzieć się o nich trochę więcej:


___

"Jesteśmy Węgierskimi graczami, którzy zmęczyli się walką między sobą na każdym serwerze. Każdy doświadczył tego, co jest potrzebne, i jak to jest wygrać świat. Jesteśmy bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby pokazać nasze umiejętności na innym boisku. Chociaż jesteśmy top 1% węgierskich graczy, zdajemy sobie sprawę, że według samej statystyki najlepsze polskie plemiona powinny być wypełnione ogólnie lepszymi graczami niż ci, z którymi jesteśmy przyzwyczajeni do rywalizacji. Niestety brakuje nam niektórych zwycięskich węgierskich graczy z .NET, ale zrobimy wszystko, aby was nie zawieść.

W sumie jest to dla nas świetne wydarzenie społecznościowe. Dziękujemy za nasze przyjęcie i za możliwość zjednoczenia węgierskiej społeczności TW dla naszego występu za granicą."


___
• Od siebie mogę tylko dodać, że po przejrzeniu statystyk TW, zauważyłem tam pojedynczych graczy z równie legendarnego co nasze P! i SPEED - SPARTY, która ma 6 zwycięstw (Zwycięskie światy: 5, 15, 20, 30, 36, 40), a także kilku innych ekip takich jak CotL, FS, =H=, -D.A-, czy =SBT=, które wam pewnie nic nie mówią. No ewidentnie konta będą śmigać 0-24, i nawet widzę, że niektórzy mają coop'ów. Trzymam za nich kciuki jak za nikogo, bo radni zaangażowali się tak bardzo - że nawet opłacają graczom PP, by tylko zachęcić ich do gry. Większość Węgrów nie śledzi też dyskusji s200, a tylko ten temat - dlatego możecie tu im napisać, co o nich myślicie. Ode mnie jedno wielkie dziękuję za przyjęcie zaproszenia i zrobienia tego pierwszego kroku w kierunku międzynarodowych światów. (Miejmy nadzieję, że inne community wezmą z nas przykład i kiedyś zagramy wszyscy wspólnie nie dzieląc się na kraje, a wspólnie jako EUROPA + AMERYKA. Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile będziemy podzieleni.)

Sytuacja na świecie: Wymieszani z plemieniem LAS (O którym zaraz coś opowiem), oraz OB które rankingowo znacznie spadło na przestrzeni ostatnich dni. Nie zaspoileruję chyba nikomu, jeżeli powiem, że szykuje się nam tu niezła bitka LAS vs. HELL, gdzie HELL ma po swojej stronie jakość - a LAS ma liczby. Jak ktoś jeszcze nie widział na dyskusji 200-go, to od kilku dni @Dromq94 już hucznie zapowiada, że będą leżeć, będą bici, i będą płakać. HELL jest też unikatowym w swoim rodzaju plemieniem, bo jako jedyni nie są w stanie rekrutować nikogo z mapy próbując utrzymać czystość magicznej krwi, jakby to był jakiś Voldemort z Harrego Pottera. Jeżeli jakieś plemię jest ograniczone w jednym z dwóch kluczowych elementów - rekrutacji - to zostaje im to nadrobić w drugim równie ważnym - dyplomacji. Tutaj idealnym scenariuszem dla HELL byłby sojusz właśnie z TI oraz przyjęcie ich dyplomacji. Z kolei jeżeli chodzi o etap pierwszych podbojów to pakt z KUMPLE przeciwko LAS mógłby także nałożyć trochę presji na LAS.

Plusy:
Skillowi gracze, Doświadczona rada, Brak jakiejkolwiek szansy na kreta i wypływ informacji, Wesoła ekipa z wysokim morale bo ludzie, którym nie dane było z nimi zagrać na nich liczą
Minusy: Brak rekrutacji, Utrudniona dyplomacja, Niewygodna pozycja (Bardzo blisko TOP'owej ekipy)
Ocena: 7 z 10


__________________

LAS

• Ekipa Poganina, który teraz operuje pod nickiem "Wilk z Północy", oraz kilku jego równie zaciętych kompanów, których poznał na przestrzeni różnych światów. Wyglądają trochę jak jacyś Roleplayerzy z tymi nowymi nickami - bo rekrutant ustawia sobie "Wilków Złych Wataha", a samo plemię nazywa się MROCZNY LAS. Nawet dobrali sobie Dromqa z plemienia Wilki Owce, który nawija o jakiejś rebelii i przewrocie władzy wewnątrz plemienia. Prawie bym w to uwierzył, ale ja #Team_Hungary. W czołówce plemienia, bez zaskoczenia, najwięksi tryhardzi, którzy pewnie będą musieli nieść na plecach resztę plemienia, która dołączyła z mapy. Mam nadzieję, że dadzą dobrą i fair walkę z Węgrami.

Sytuacja na świecie: Wymieszani nie tylko z HELL, ale także trochę z JUST z poprzedniej ćwiartki, oraz mają na swoich plecach nowe plemię DUDU, które również może zainteresować się wizją łatwych wiosek w przypadku przegranej z HELL. Idealnym ich scenariuszem byłoby tak jak w przypadku HELL dogadanie się z TI (Przyszłościowo), bądź KUMPLE / OB (Krótkoterminowo). Nie najgorszym pomysłem byłoby także zabezpieczenie sobie pleców sojuszem, bądź fuzją z DUDU ze względu na podobne priorytety jeśli chodzi o rozwój i dostarczanie obrony do wymieszanych z wrogiem wiosek.

Plusy: Aktywna TOP'ka plemienia, rada zna się z poprzednich światów i ma doświadczenie w tworzeniu plemion
Minusy: Zrekrutowani gracze z mapy mogą nie być wystarczająco aktywni, Rozproszone położenie i presja ze strony TI od południa
Ocena: 5 z 10


__________________
 
Ostatnia edycja:

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.429
__________________

KUMPLE

Chyba jedyna większa ekipa ze wstępnego logowania - o której nie wiem nic. Skontaktowałem się z ich dyplomatą oraz znajomymi, ale każdy odsyłał mnie bezpośrednio do pana Xevato, który po dwóch dniach oczekiwania powiedział mi jedynie tyle, że ekipa zbierała się specjalnie na ten jubileuszowy świat 200 - około roku temu. Sprawdziłem sobie statystyki TW Xevato - i również nic, bo to nowe konto, ale po chwili szperania po statystykach jego kumpli udało mi się znaleźć stare konto Xevato. Widoczne są na nim epizody z 180-go, potem na 184-tym w SPEED, skąd wziął kilku graczy, oraz ostatnio najnowszy na 190-tym, gdzie startował w KLASYK i kończył w KLASYK + STEFAN, skąd również przyciągnął kilka osób. Światy poniżej 180-go, nie ma co analizować, bo to dalej niż rok wstecz. Jeśli ktoś coś więcej o nich wie, to chętnie poczytam - ja kojarzę zaledwie kilka nicków, które prezentowały się nie najgorzej na wcześniejszych światach.

Sytuacja na świecie: Sytuacja jest bezpieczniejsza niż ta w HELL/LAS, bo nie są z nikim aż tak wymieszani i skazani na wojnę jak ta dwójka, aczkolwiek nie powiedziałbym, że jest lepsza. Podobnie jak KLASYK, są oni w centrum i będą w pełni zależni od kogoś, kto zdecyduje się podać im dłoń z obrzeży dostarczając obronę. Czas ewidentnie nie działa na ich korzyść, bo obrzeża tylko będą rosły, a nadchodząca wojna z GRZYB (z którymi są wymieszani) jeszcze bardziej popchnie ich w centrum, oddalając od obrzeży. Jeśli chodzi o sojusze na południu, to raczej nie warto ich tam szukać, bo TI i !N! mają wystarczającą ilość graczy. Celowałbym bardziej w północne porozumienie z WITAM, które w ciemno weźmie bezpieczną granicę w nadchodzącej wielkimi krokami wojnie WITAM vs. A.P.K, których sama presja bytu przelamala STEFANY. (Niech Berbec ma ich w swojej opiece)

Plusy: Lojalna wobec siebie ekipa, zbierana na przestrzeni lat, co zapewne skutkuje brakiem kretów.
Minusy: Zdecydowanie lokalizacja (Centrum), brak większej ilości frontowców i doświadczonej rady, która mogłaby być porównywalna do innych ze wstępnego logowania. (Nie kojarzę większości nicków)
Ocena: 5 z 10


__________________

OB

Sytuacja na świecie:
Jedyna z ekip tego świata, która rozbita jest na dwie części - ciekawa strategia. Zastanawia mnie, czy człon południowy będzie grał pod ten północny, dostarczając tam ogromnej ilości obrony, czy też bardziej chłopaki z północy przygotowują sobie nowe lądowisko po ewentualnym podbiciu przez zdecydowanie silniejsze TI, które z nimi graniczy. Co do północnego członu, mogą oni sporo namieszać w wojnie HELL/LAS przed śmiercią z ręki TI, bądź po prostu podpisać się zarówno z HELL, jak i z LAS, by zwiększyć swoje szanse na obronę przed TI, które i tak już są bardzo niskie. Z kolei jeśli chodzi o południowy ich człon, to w niedalekiej przyszłości zbliży się do nich !N!, które będzie chciało przejąć tamtejsze tereny, więc powinni powoli przygotowywać się już na nadchodzącą wojnę - jednocząc obrzeża i odpowiednio je selekcjonując.

Ocena: 2 z 10


__________________


BSNT / GOT / DANCE / DUPA / DUDU

Sytuacja na świecie:
Mniejsze plemiona z obrzeży, które pojedynczo nie mają ZADNYCH szans na wygranie tego świata. Ani TI, ani !N! nie będzie szukało nowych graczy w takich ilościach - więc fuzja na zasadzie wy do nich odpada. Ekipy typu TI i !N! będą skupiały się na redukowaniu graczy, by zmieścić się w końcowej 100-ce po 180-ciu dniach (Zamknięcie składów), więc jedynie będą wyciągać co mocniejszych pojedynczych graczy z tych w.w ekip. Widzę też parę mocniejszych nicków w DANCE i GOT, które mają powiązania z TI/!N!, więc info będzie wypływać od nich na pewno w zamian za przyszłe zapłaty. Nie będę takim ch*jem i nie będę wymieniał tu tych graczy, ale moglibyście to zrobić fair-play i dać im jakiekolwiek szanse. Co do samych szans, to mimo tego, że są one bardzo niskie - to istnieją, ale tylko i wyłącznie w wypadku ogromnej współpracy - dokładnie tak jak to zrobiło 3D po przeciwnej stronie świata. Ewidentnie potrzeba tu kogoś kumatego, kto przedstawi ten pomysł wszystkim reprezentantom w.w plemion i będzie nadzorował wszystkimi członami, które mogą być kierowane przez obecnych założycieli, by zjednoczyć całe obrzeża. Jakosciowo TI i !N! bije was na głowę, więc jeśli chcecie to wygrać - to tylko i wyłącznie ilościowo. I tak nikt z nich tego nie przeczyta, bo gdyby śledzili Mapki @Stuknięty , bądź moje to sami by na to wpadli już dawno. Ewidentnie założyciel 3D - Zuzii95 ma łeb na karku i postawi opór SPEED. Miejmy tylko nadzieję, że uda mu się udźwignąć tak duży projekt - szacunek za podjęcie rękawicy i otwarcie oczu zamiast życia w swojej wyimaginowanej bańce, w której gracze czekają na bycie podbitym w nierównej walce z kilka poziomów wyżej przeciwnikiem.

Ocena: 2 z 10 (Oddzielnie)


Fota 5.png
__________________

W-G / GRZYB / ~NZ~

Sytuacja na świecie:
Czyli 3 plemiona, które trafiły pomiędzy cztery główne ekipy tego kontynentu. Szans nie macie niestety żadnych, bo będziecie pierwszym celem każdej z nich - ale może dacie radę chociaż uprzykrzyć im życie i spowolnić ich choć trochę. (Katapulty może?) Naprawdę mam nadzieję, że wystartujecie na obrzeżach jeszcze raz - gdy już wasz czas nadciągnie i odrobicie się za tę nierówną walkę (brak masy i jakości) - walcząc za ideę sprzeciwienia się TOP'owym ekipom, startującym z łańcuszkiem by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. (Kmicku, Kmicku - gdybyś tylko słuchał i wyłączył tą opcję, to może topowych ekip zamiast 6-ciu z 200-graczami, byłoby 12-cie ze 100-ma, a różnorodność w dyplomacji na świecie jeszcze większa. Mimo tego i tak dalej uważam, że to community Ciebie potrzebuje, bo masz doświadczenia tyle co reszta supportu razem wzięta - i pewnego dnia nas posłuchasz. Nie warnujcie więcej plz, dopiero jak skończę analizę.)

Ocena: 1 z 10 (Jak ten teleturniej)


__________________
Dziękuję wszystkim, którzy oczekiwali kolejnej ćwiartki, za wyrozumiałość. Ciężki weekend sprawił, że znalezienie czasu na pisanie było jeszcze trudniejsze, dlatego musiałem to rozłożyć na kilka dni. Ale w końcu jesteśmy tutaj, mam nadzieję, że warto było czekać. Moim zdaniem ta ćwiartka ma potencjał, aby stać się jedną z najciekawszych, zaraz po północno-zachodniej (WITAM vs. A.P.K), o ile spełni się warunek, o którym wspomnialem na końcu analizy. Nastepna cwiarteczka pojawi sie przy wolnej chwili - a po nich przeanalizuje ustawienia i calutki swiat nakladajac na siebie najbardziej prawdopodobne scenariusze z kazdej cwiarki. Do uslyszenia!

• Nie da sie czesci [1 z 3] pokolorowac do konca - bo limit znakow ciagle dobijam.
 
Ostatnia edycja:

bANNNi

Chłop
Wynik reakcji
173
Dear Forum reader people!

What @Fabcio wrote in the above post is absolutely true.
I don't know exactly, but I seem to remember that we had a week or two to get people together to play. A lot of people have long since stopped because of the Hungarian small worlds. So we tried and succeeded in getting some of the older players back for this little event which is an honor for us to be here. So again, officially thank you very much for that.

We are aware that our team is and has been unknown, you only know what you have heard about us, so yes it is difficult for us to do diplomacy with any clan. But fortunately we have managed to get solutions, for which I am grateful!

We try to do our best, because I saw here that there were French players who were just testing the server. We're not here to test, we're here to have a good and enjoyable game.

I wish all the clans good luck!

bArNNNi (Niex)


Drodzy czytelnicy forum!

To, co @Fabcio napisał w powyższym poście, jest absolutną prawdą.
Nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że pamiętam, że mieliśmy tydzień lub dwa, aby zebrać ludzi do gry. Wiele osób już dawno przestało z powodu węgierskich małych światów. Spróbowaliśmy więc i udało nam się ściągnąć kilku starszych graczy na to małe wydarzenie, co jest dla nas zaszczytem. Więc jeszcze raz, oficjalnie bardzo za to dziękujemy.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz zespół jest i był nieznany, wiecie o nas tylko to, co słyszeliście, więc tak, trudno jest nam prowadzić dyplomację z jakimkolwiek klanem. Ale na szczęście udało nam się znaleźć rozwiązania, za co jestem wdzięczny!

Staramy się robić co w naszej mocy, ponieważ widziałem tutaj, że byli francuscy gracze, którzy tylko testowali serwer. Nie jesteśmy tutaj, aby testować, jesteśmy tutaj, aby mieć dobrą i przyjemną grę.

Życzę wszystkim klanom powodzenia!

bArNNNi (Niex)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.415
Nie zgodzę się jeśli chodzi o brak możliwości rekrutacji przez HELL.

Mogą prowadzić rekrutację, ale zewnętrzną. Ich gracze raczej nie będą przywiązani do konta, więc w przypadku problemów z czasem nie powinni mieć problemu z przekazaniem konta lub załatwieniem sobie coopa z domeny węgierskiej.

Jeśli są dobrze zorganizowani to te 94 konta powinni utrzymać przez bardzo długi czas z niewielką stratą ilości graczy.
 

Mautrykill

Łucznik
Wynik reakcji
496
Wszystko pięknie. Przy ostatniej ćwiartce pamiętaj że my (L&H) nie jesteśmy tfu giełdowi. Graliśmy tak jak Wy na bezgiełdowych, ale również na giełdowych gdzie sponsorowaliśmy Wam darmową grę. Pozdrawiam
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
128
!N! powstało tak naprawdę na sw. 22, ale po tym świecie zmieniliśmy nazwę na eNki.
Także sw.60 to była kontynuacja po sw. 22.
Zresztą w obu przypadkach rządził znany już agnieszka36, ale było też mnóstwo graczy, co grało na obu światach, w tym ja gdzie na 22 się uczyłem grać :)

Także ja od zawsze powtarzam, że eNki grały na 22, 60, 100 i 150 z czego 3 światy udało się wygrać.
 

Osssi

Łucznik
Wynik reakcji
1.589
Nie ujmuje wam wkładu w zwycięstwo ale chodzi mi o to że P! Tam praktycznie już padło a udało im się jednak wygrać :) my na 133 też mieliśmy sytuacje gdzie cały świat już nas skreślił i miał bekę że to koniec speed
Czy przypadkiem na 133 nie dogadaliscie się z Sabatami, którzy zamiast zamknąć was w środku to pokazali brak "jajek" oraz z Lastami, które nie zostały wpuszczone na zaplecze BN/golompow i na północnym/wschodzie dołączyli do koalicji? A w między czasie parę kos? (Nie pamiętam dobrze już kto, ale były białe rękawiczki założone xD)
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.377
184 był podobny, tylko tutaj były mocniejsze ekipy i już było trzeba trochę rekrutować albo dogadać się z pmp :) i znowu nie było łatwo wygrać w proporcji i tak około 37 do 63 bodajże , nawet pamiętam że większość rady już myślała że raczej z tego nie wyjdziemy a jakiś typo pisze że to były easy winy xd
Ale tam nigdy nie było takiej dysproporcji
Chyba że liczysz do 37% samo spid vs reszta
Ale było dużo zastów wrzuconych i dużo ludzi do rekru, były jeszcze jakieś bambikowe plemiona na plecach 2 koalicji gdzie defa dawaliśmy i na zasty wchodziliśmy
Licząc wszystko do kupy to wyszło by pewnie z 45-55
 
Wynik reakcji
2.632
Czy przypadkiem na 133 nie dogadaliscie się z Sabatami, którzy zamiast zamknąć was w środku to pokazali brak "jajek" oraz z Lastami, które nie zostały wpuszczone na zaplecze BN/golompow i na północnym/wschodzie dołączyli do koalicji? A w między czasie parę kos? (Nie pamiętam dobrze już kto, ale były białe rękawiczki założone xD)
Jakiś dziwny komentarz, gdzie widzę więcej rozbieżności niż zbieżności. Że speed (analogicznie do wiadomości keymila) dogadałem się w początkowej fazie (m.in. dlatego że najbliżej mi było do A.P.K, gdzie jeden z 4 członów speed to było głównie A.P.K), gdy jeszcze nawet nie było pewne że wyjdą cało z początkowej fazy gdzie jeszcze było PDX. Później relacje były trudne i burzliwe ale w "sojuszu" dotrwaliśmy do końca.
Co do białych rękawiczek to jak główne plemiona też założone były. Kos większych ze strony speed nie kojarzę, choć jakieś plany były podejmowane.
 

The MAC

Miecznik
Wynik reakcji
323
__________________

HELL

• Nareszcie nasi bracia z Węgier, już od kilku dni chciałem wam coś o nich napisać - bo to chyba największa niewiadoma tego świata i ciekawi dosłownie każdego. Zapewne wielu z was ma jeszcze w głowie wizje Francuzów (French Squad), którzy kiedyś pojawili się na naszym świecie - i zostali dosyć szybko podbici, przez co teraz patrzycie na graczy zza granicy jako tych znacznie słabszych. "KUDE MĄ?!" To jest niestety złudne, gdyż nie wielu z was wie, że Francuzi wbili do nas składem typowo for fun, by zobaczyć czym różnią się nasze światy od tych Francuskich. Sama Francja potrafi mimo małego community stworzyć naprawdę mocne składy, co pokazała na turniejach. (Tak wiem, że te turnieje są mało miarodajne) Obecnie lepsi gracze z Francji grają na światach .NET, ale mimo tego i tak mam nadzieję, że dane będzie nam jeszcze kiedyś z nimi zagrać.


• Ale dosyć już o tych zabojadach (kekw), i czas przejść do braci z Węgier. Prawda jest taka, że dałem im znać o świecie na około dwa tygodnie przed startem świata, a mimo tego potrafili zebrać skład na tyle mocny - który podczas klikania eko trzymał się przez dwa dni na pozycji TOP1 w rankingu - za co już należy się szacunek. Co do samego plemienia, to Węgrzy przyszli do nas najmocniejszym składem jaki udało im się stworzyć w tak krótkim czasie - bo samo przeczytanie mojego ogłoszenia, omówienie go na FO, następnie wspólne podjęcie decyzji o starcie za granicą, ustalenie rady która byłaby chętna na podjęcie takiego projektu, a na koniec rekrutacja wysokiej jakości graczy by Ci nie przynieśli wstydu - nie należy do najłatwiejszych, jeżeli jest na tobie presja czasu. Sam widziałem kilku Węgrów na ich Węgierskim Forum, którzy próbowali przeszkodzić chłopakom mówiąc, że to nie ma sensu i nie wyjdzie, a oni nie zbiorą tylu graczy - a mimo tego się tu pojawili. Jeszcze raz szacunek za to, bo wiem, że chłopaki to czytacie: @-HoQi-, @Evantel., @bANNNi, @Slade oraz vadi72. Jako, że z bANNNim gadamy codziennie pewnie już od tygodnia to zostawił on specjalnie dla was wiadomość, żebyscie mogli dowiedzieć się o nich trochę więcej:


___

"Jesteśmy Węgierskimi graczami, którzy zmęczyli się walką między sobą na każdym serwerze. Każdy doświadczył tego, co jest potrzebne, i jak to jest wygrać świat. Jesteśmy bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby pokazać nasze umiejętności na innym boisku. Chociaż jesteśmy top 1% węgierskich graczy, zdajemy sobie sprawę, że według samej statystyki najlepsze polskie plemiona powinny być wypełnione ogólnie lepszymi graczami niż ci, z którymi jesteśmy przyzwyczajeni do rywalizacji. Niestety brakuje nam niektórych zwycięskich węgierskich graczy z .NET, ale zrobimy wszystko, aby was nie zawieść.

W sumie jest to dla nas świetne wydarzenie społecznościowe. Dziękujemy za nasze przyjęcie i za możliwość zjednoczenia węgierskiej społeczności TW dla naszego występu za granicą."


___
• Od siebie mogę tylko dodać, że po przejrzeniu statystyk TW, zauważyłem tam pojedynczych graczy z równie legendarnego co nasze P! i SPEED - SPARTY, która ma 6 zwycięstw (Zwycięskie światy: 5, 15, 20, 30, 36, 40), a także kilku innych ekip takich jak CotL, FS, =H=, -D.A-, czy =SBT=, które wam pewnie nic nie mówią. No ewidentnie konta będą śmigać 0-24, i nawet widzę, że niektórzy mają coop'ów. Trzymam za nich kciuki jak za nikogo, bo radni zaangażowali się tak bardzo - że nawet opłacają graczom PP, by tylko zachęcić ich do gry. Większość Węgrów nie śledzi też dyskusji s200, a tylko ten temat - dlatego możecie tu im napisać, co o nich myślicie. Ode mnie jedno wielkie dziękuję za przyjęcie zaproszenia i zrobienia tego pierwszego kroku w kierunku międzynarodowych światów. (Miejmy nadzieję, że inne community wezmą z nas przykład i kiedyś zagramy wszyscy wspólnie nie dzieląc się na kraje, a wspólnie jako EUROPA + AMERYKA. Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile będziemy podzieleni.)

Sytuacja na świecie: Wymieszani z plemieniem LAS (O którym zaraz coś opowiem), oraz OB które rankingowo znacznie spadło na przestrzeni ostatnich dni. Nie zaspoileruję chyba nikomu, jeżeli powiem, że szykuje się nam tu niezła bitka LAS vs. HELL, gdzie HELL ma po swojej stronie jakość - a LAS ma liczby. Jak ktoś jeszcze nie widział na dyskusji 200-go, to od kilku dni @Dromq94 już hucznie zapowiada, że będą leżeć, będą bici, i będą płakać. HELL jest też unikatowym w swoim rodzaju plemieniem, bo jako jedyni nie są w stanie rekrutować nikogo z mapy próbując utrzymać czystość magicznej krwi, jakby to był jakiś Voldemort z Harrego Pottera. Jeżeli jakieś plemię jest ograniczone w jednym z dwóch kluczowych elementów - rekrutacji - to zostaje im to nadrobić w drugim równie ważnym - dyplomacji. Tutaj idealnym scenariuszem dla HELL byłby sojusz właśnie z TI oraz przyjęcie ich dyplomacji. Z kolei jeżeli chodzi o etap pierwszych podbojów to pakt z KUMPLE przeciwko LAS mógłby także nałożyć trochę presji na LAS.

Plusy:
Skillowi gracze, Doświadczona rada, Brak jakiejkolwiek szansy na kreta i wypływ informacji, Wesoła ekipa z wysokim morale bo ludzie, którym nie dane było z nimi zagrać na nich liczą
Minusy: Brak rekrutacji, Utrudniona dyplomacja, Niewygodna pozycja (Bardzo blisko TOP'owej ekipy)
Ocena: 7 z 10


__________________

LAS

• Ekipa Poganina, który teraz operuje pod nickiem "Wilk z Północy", oraz kilku jego równie zaciętych kompanów, których poznał na przestrzeni różnych światów. Wyglądają trochę jak jacyś Roleplayerzy z tymi nowymi nickami - bo rekrutant ustawia sobie "Wilków Złych Wataha", a samo plemię nazywa się MROCZNY LAS. Nawet dobrali sobie Dromqa z plemienia Wilki Owce, który nawija o jakiejś rebelii i przewrocie władzy wewnątrz plemienia. Prawie bym w to uwierzył, ale ja #Team_Hungary. W czołówce plemienia, bez zaskoczenia, najwięksi tryhardzi, którzy pewnie będą musieli nieść na plecach resztę plemienia, która dołączyła z mapy. Mam nadzieję, że dadzą dobrą i fair walkę z Węgrami.

Sytuacja na świecie: Wymieszani nie tylko z HELL, ale także trochę z JUST z poprzedniej ćwiartki, oraz mają na swoich plecach nowe plemię DUDU, które również może zainteresować się wizją łatwych wiosek w przypadku przegranej z HELL. Idealnym ich scenariuszem byłoby tak jak w przypadku HELL dogadanie się z TI (Przyszłościowo), bądź KUMPLE / OB (Krótkoterminowo). Nie najgorszym pomysłem byłoby także zabezpieczenie sobie pleców sojuszem, bądź fuzją z DUDU ze względu na podobne priorytety jeśli chodzi o rozwój i dostarczanie obrony do wymieszanych z wrogiem wiosek.

Plusy: Aktywna TOP'ka plemienia, rada zna się z poprzednich światów i ma doświadczenie w tworzeniu plemion
Minusy: Zrekrutowani gracze z mapy mogą nie być wystarczająco aktywni, Rozproszone położenie i presja ze strony TI od południa
Ocena: 5 z 10


__________________

dziękuję za Twoją pracę, zawsze wkładasz dużo czasu i energii we wszystkie analizy!
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.412
Widzę też parę mocniejszych nicków w DANCE i GOT, które mają powiązania z TI/!N!, więc info będzie wypływać od nich na pewno w zamian za przyszłe zapłaty. Nie będę takim ch*jem i nie będę wymieniał tu tych graczy, ale moglibyście to zrobić fair-play i dać im jakiekolwiek szanse

Pierdolisz głupoty Fapcio
 

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
To, że Węgrzy ( HELL ) do nas dołączyli na św. 200 gdzie spotykają sie najlepsze ekipy i grają wspólnie z nami to fantastyczne wydarzenie. Moim zdaniem wcale nie są na skreślonej pozycji, wręcz odwrotnie, to oni mogą rozdawać karty. Na św. 18 (pod innym nickiem) posiadałem w swoim projekcie 40 osób w miarę upływu czasu było nas jedynie 15, jednak potrafiliśmy przepychać front na południu gdzie wróg miał dwa razy więcej wiosek i przytrzymywać front na północy i wschodzie z potężnym już plemieniem Watch!, które wygrało świat. Przegraliśmy dlatego, że zrekrutowałem kreta do swojego plemienia i nagle akcje nasze nie wychodziły (a nasi węgierscy przyjaciele mają swoją ekipe więc, naprawde musieliby mieć w swoim plemieniu kurwe która by zdradziła ich). Fabcio dzięki za kolejną świetną analize, dzisiaj przed czytaniem zrobiłem sobie kawke by dowiedzieć się o kolejnych fantastycznych ekipach. Ja myśle, że wygrają Speedy bądź Witam. Jednak mocno teraz kibicuje ekipie z węgier i nieobliczalnym gdzie są tam moi znajomi, (a sama organizacja z tego co mówią wygląda fantastycznie wręcz powiedziałbym jak w wojsku za dawnych czasów. Tam gra jeden duży organizm)

( HELL) "Węgier, Polak dwa bratanki i do konia i do szklanki. Oba zuchy, oba żwawi, niech im Pan Bóg błogosławi" Good luck friends from Hungary! <piwo>
 
Wynik reakcji
2.632
To, że Węgrzy ( HELL ) do nas dołączyli na św. 200 gdzie spotykają sie najlepsze ekipy i grają wspólnie z nami to fantastyczne wydarzenie. Moim zdaniem wcale nie są na skreślonej pozycji, wręcz odwrotnie, to oni mogą rozdawać karty. Na św. 18 (pod innym nickiem) posiadałem w swoim projekcie 40 osób w miarę upływu czasu było nas jedynie 15, jednak potrafiliśmy przepychać front na południu gdzie wróg miał dwa razy więcej wiosek i przytrzymywać front na północy i wschodzie z potężnym już plemieniem Watch!, które wygrało świat. Przegraliśmy dlatego, że zrekrutowałem kreta do swojego plemienia i nagle akcje nasze nie wychodziły (a nasi węgierscy przyjaciele mają swoją ekipe więc, naprawde musieliby mieć w swoim plemieniu kurwe która by zdradziła ich). Fabcio dzięki za kolejną świetną analize, dzisiaj przed czytaniem zrobiłem sobie kawke by dowiedzieć się o kolejnych fantastycznych ekipach. Ja myśle, że wygrają Speedy bądź Witam. Jednak mocno teraz kibicuje ekipie z węgier i nieobliczalnym gdzie są tam moi znajomi, (a sama organizacja z tego co mówią wygląda fantastycznie wręcz powiedziałbym jak w wojsku za dawnych czasów. Tam gra jeden duży organizm)

( HELL) "Węgier, Polak dwa bratanki i do konia i do szklanki. Oba zuchy, oba żwawi, niech im Pan Bóg błogosławi" Good luck friends from Hungary! <piwo>
Przede wszystkim nie mają graczy innych plemion w składzie, prawdopodobnie również kretów i czystą kartę. Jeśli są dobrzy mogą być dobrym sojusznikiem dla którejś z głównych ekip :) też kibicuje !

Na 18 prowadziłeś może ROTS? Bo przynajmniej opis pasuje częściowo. Ja byłem radnym NERV -> Awangarda, czyli druga strona :)
 

bANNNi

Chłop
Wynik reakcji
173
That's right Guys!
Our team consists only of Hungarian players, that's why we don't recruit. And we have had at least 10-15 applicants. But we didn't recruit, not because we have a problem with anyone, but we represent the Hungarian TW community, so we only recruit Hungarian players.

We don't feel that we are at a disadvantage either. Because we have now dropped to 13th place in the rankings? It doesn't matter. We have been calculating for 2-3 days in advance which is the most optimal build queue. That's why we were able to hold the Top1 ranking for a good few days. But that didn't make us better. Nor did it make us worse, because we dropped to 13th. There is a positive and a negative side to everything.

We hope that this will compensate us on the battlefield.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
Jakiś dziwny komentarz, gdzie widzę więcej rozbieżności niż zbieżności. Że speed (analogicznie do wiadomości keymila) dogadałem się w początkowej fazie (m.in. dlatego że najbliżej mi było do A.P.K, gdzie jeden z 4 członów speed to było głównie A.P.K), gdy jeszcze nawet nie było pewne że wyjdą cało z początkowej fazy gdzie jeszcze było PDX. Później relacje były trudne i burzliwe ale w "sojuszu" dotrwaliśmy do końca.
Co do białych rękawiczek to jak główne plemiona też założone były. Kos większych ze strony speed nie kojarzę, choć jakieś plany były podejmowane.

Wcale nie było kos, a gdzie tam wcale...


Oczywiście już naglę nie pamiętacie co się działo na tym świecie, bo jakby inaczej ;/ Dobrze że pamiętacie do tej pory jak założyliście fałszywą zbiórkę na moją osobę i musiałem potem ludzia hajs zwracać. Na szczęście było to tylko 400 zł. Ale beznadziejne zdanie na temat mojej osoby po tamtym świecie od osób które coś usłyszały nadal zostało. - Tutaj zaczęła się pierwsza poważna kosa, mój przyjaciel którego wtedy tak uważałem Max był w radzie i przeszedł do was wyciągając wszelkie informację z rady i siał propagandę tej zbiórki ze wziąłem kasę i uciekłem , przez co kilku graczy przestało grać. Nie , nie uciekłem po prostu siadła mi psycha po tej sytuacji wiele rzeczy widziałem ale to było skurwysyństwo , tym bardziej że to było z 6? 7? lat temu to człowiek dopiero wkraczał w dorosłe życie:)

Co do samych kos, było ich kilka poczynając od forgivena który w dzień akcji rzucił kontem bez zasta - dając wcześniej info SPEED. - Tutaj kos ze strony graczy ELIT do Speed bylo znacznie więcej.

Kończąc na kosie od typa który miał całą listę gdzie lecimy całym potencjałem razem z wpadką, gość przeszedł do SPEED bodajże 2 dni przed akcją przekazując pełne informacje o naszej akcji finalnie odbijając się stosunkiem 1:3.5. - Gość się nazywał obrona wioski? Jakoś tak ... W każdym bądź razie wiele razy go widziałem na innych światach w SPEED po tej akcji.

Śmiesznie ogólnie bo my jako BN potem GOŁOMP byliśmy totalnie randomowym tworem z obrzeży 100% rekrutacji a takie gówno musiało się dziać by nas złamać.... :)

Ah ta krystaliczność .... :)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.632
Wcale nie było kos, a gdzie tam wcale...


Oczywiście już naglę nie pamiętacie co się działo na tym świecie, bo jakby inaczej ;/ Dobrze że pamiętacie do tej pory jak założyliście fałszywą zbiórkę na moją osobę i musiałem potem ludzia hajs zwracać. Na szczęście było to tylko 400 zł. Ale beznadziejne zdanie na temat mojej osoby po tamtym świecie od osób które coś usłyszały nadal zostało. - Tutaj zaczęła się pierwsza poważna kosa, mój przyjaciel którego wtedy tak uważałem Max był w radzie i przeszedł do nas wyciągając wszelkie informację z rady i siał propagandę tej zbiórki ze wziąłem kasę i uciekłem , przez co kilku graczy przestało grać.

Co do samych kos, było ich kilka poczynając od forgivena który w dzień akcji rzucił kontem bez zasta - dając wcześniej info SPEED. - Tutaj kos ze strony graczy ELIT do Speed bylo znacznie więcej.

Kończąc na kosie od typa który miał całą listę gdzie lecimy całym potencjałem razem z wpadką, gość przeszedł do SPEED bodajże 2 dni przed akcją przekazując pełne informacje o naszej akcji finalnie odbijając się stosunkiem 1:3.5. - Gość się nazywał obrona wioski? Jakoś tak ... W każdym bądź razie wiele razy go widziałem na innych światach w SPEED po tej akcji.

Śmiesznie ogólnie bo my jako BN potem GOŁOMP byliśmy totalnie randomowym tworem z obrzeży 100% rekrutacji a takie gówno musiało się dziać by nas złamać.... :)

Ah ta krystaliczność .... :)

Dlaczego wplątujesz w to moją osobę gdzie nie odpowiadałem za to co speed robi i przynajmniej jeśli chodzi o BN to miałem najmniejsze wpływy (do końcowej fazy) w tej części mapy?
Przez brak kos rozumiem kosy w stronę innych plemion (o planach wspomniałem).

Co do indywidualnych kos to tam było tego sporo. Także u nas musieliśmy kasować kosownikow Elite czy później DUE. Speed miało u Was w BN i Wpadce swoich ludzi/kretów - to mogę potwierdzić bo chociażby jak wziąłem zasta na jednym z kont frontowych u nich to dostałem rozpiskę co gdzie leci.

Jako Sabat staraliśmy się grać możliwie czysto i kretów zarówno u Was jak i we WPADCe nie mieliśmy (choć mogliśmy mieć). Pod koniec jak BN/Gołębie padały dostałem zastępstwa na większość kont u nich bo mieli nadzieję, że nie zakończymy świata wspólnie ze speed. Później Gołebie wystartowały w kolejnej odsłonie Sabat na 152 ale tam Nowa rada nie podołała za bardzo i trzeba było ratować resztę po rozpadzie fuzja z Artami.
 
Do góry