Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.383
Cieszcie się póki nie ruszy s200 bo potem Wam połowa ludzi zniknie którzy teraz grają na waszych kontach robiąc rozgrzewkę przed s200 ;D
Weź już tą chusteczkę przetrzyj łzy i zacznij grać jak człowiek a nie tylko płaczesz na FO że was support prześladuje i że wszyscy gracze plemion się zmówili na biedne key
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.934
gra key dalej i szacunek, będzie teraz łatwiej nam, jesteśmy już prawie 49/51 (xd), morale w aos all time high ale trzeba sie skupic zeby to dokonczyc
tak czy tak wszystko co zaimplementowalismy do plemienia od grudnia na razie dziala i nawet bez banów byłoby tak samo dobrze teraz, bo fakt faktem bany poschodzily jakos dziwnie szybko, za to mega poprawiliosmy sytuacje na poludniuu

niech wygra lepszy! (aos)
Jak mogą bany za niewinnośc nie zejśc szybko xD

łatwiutko wielki niemiec przyszedł i spałował ten support 182
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Raczej mam wylane kto wygra ten świat (chociaż gdybym się miał zakładać za pieniądze to bym stawiał na AoS), ale rozwiejcie moje wątpliwości:

Jakim cudem jest taki stan dominacyjny a nie odwrotny jeśli AoS nie wychodzi na plus na własnych akcjach?
Dominacja czołowych plemion
AoS50.8%
KEY49%
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.023
Raczej mam wylane kto wygra ten świat (chociaż gdybym się miał zakładać za pieniądze to bym stawiał na AoS), ale rozwiejcie moje wątpliwości:

Jakim cudem jest taki stan dominacyjny a nie odwrotny jeśli AoS nie wychodzi na plus na własnych akcjach?
Dominacja czołowych plemion
AoS50.8%
KEY49%

Dostali barby i zaczynali wojnę mając więcej wiosek. Essa
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.023
View attachment 58601


jak tam uczucie przegrywać na WIELKĄ MACHINĘ WOJENNĄ ADVENTURES OF STEFAN????

Daliśmy wam fory, dwa konta zbanowane z możliwością ataków, liczyliśmy że zakończycie wojnę i wakajki. A tu lipa. Teraz wy dajcie dwa zbanowane i postaramy się zapewnić wszystkim wakacje, okey?

Screenshot_20240210_013421_Chrome.jpg

Wczorajszy dzień. Liczba 69 nie jest przypadkowa. Sprzyjała nam Afrodyta, bogini miłości.
 
Do góry