Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.958
Brawo brawo znowu wam się udało kupić kolejne wioski :)
Wiadomo discord, facebook te sprawy łatwiej tam załatwić.

Ciekawe czy był chociaż 1 świat gdzie graliście uczciwie, wątpie ^^

Ha tfu na was prosto w oko

Naura ;]
WHL dostaje wioski na naszych plecach lub między nami, wszystko ok
CSA dostaje wioski od graczy, których nie potraficie rozebrać lub rozjechać? CSA KUPIŁO wioski

Tam serio, Nexi rekrutował po IQ i to od dołu xd

To wy próbowaliście czterokrotnie kupić konta, wioski i komendy i wszystkie diody czy wyspy są wbite na wyproszony wioskach między nami i to jest ok.
A jak nam ktoś oddaje wioski bo np siłówki wasi nie potrafili przeprowadzić albo gracz, który się na was obraził to piszecie, że my coś kupiliśmy xD Hipokryzja, jedyny argument ku temu jaki macie to taki, że WHL to robiło więc CSA na pewno też tak robi skoro WHL musiało.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.763
Brawo brawo znowu wam się udało kupić kolejne wioski :)
Wiadomo discord, facebook te sprawy łatwiej tam załatwić.

Ciekawe czy był chociaż 1 świat gdzie graliście uczciwie, wątpie ^^

Ha tfu na was prosto w oko

Naura ;]
gosciu co jest takim idiotom żeby o wioski pisac do naszych darm coś tu szczeka o kupowaniu wiosek
emanuje od ciebie głupotom na każdym kroku, czy to w PW do naszych czy tutaj. Skończ waść bo ani to mądre ani smieszne

Jeszcze piszesz o zgłaszaniu do supportu jak to ty zgłaszasz masowo a potem spamujesz na PW i patrzysz czy ban jest xD
 
Wynik reakcji
6.958
gosciu co jest takim idiotom żeby o wioski pisac do naszych darm coś tu szczeka o kupowaniu wiosek XDDD
emanuje od ciebie głupotom na każdym kroku, czy to w PW do naszych czy tutaj. Skończ waść bo ani to mądre ani smieszne
1707085093054.png
xD, tego w sumie nie było żeby ktoś pisał do członu rozbiórkowego, lepszy tylko ten soczek, który chciał wioski kupić od chłopa z blachą x ekipy xD
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
WHL dostaje wioski na naszych plecach lub między nami, wszystko ok
CSA dostaje wioski od graczy, których nie potraficie rozebrać lub rozjechać? CSA KUPIŁO wioski

Tam serio, Nexi rekrutował po IQ i to od dołu xd

To wy próbowaliście czterokrotnie kupić konta, wioski i komendy i wszystkie diody czy wyspy są wbite na wyproszony wioskach między nami i to jest ok.
A jak nam ktoś oddaje wioski bo np siłówki wasi nie potrafili przeprowadzić albo gracz, który się na was obraził to piszecie, że my coś kupiliśmy xD Hipokryzja, jedyny argument ku temu jaki macie to taki, że WHL to robiło więc CSA na pewno też tak robi skoro WHL musiało.
A Ty ciagle piszesz "a wy a wy tamto a wy sramto" umiesz napisać coś innego? Cokolwiek innego co nie dotyczy WHL ? Czy za każdym razem bedziesz sie zasłaniał swoimi domysłami co robiło WHL?
Może napisz o tym co robicie wy? Na każdy argument odpowiadasz "a wy" i farmazonisz , że whl robiło gorzej.
Typie ogarnij się w końcu i wyjdź na zewnątrz, bo ci się mózg przegrzał.

Sam wyżej potwierdziłeś, że dostajecie wioski od graczy, pewnie niekoniecznie za darmo prawda farmazonie? :)
I wymyśl w końcu coś innego niż " a wy a wy"
Farmazonić to mozesz u siebie w plemieniu albo na chacie aczkolwiek wątpie , że i tam cię chcą słuchać.
Moze czas już ci powiedzieć, że wiosna idzie warto troche zadbać o siebie i schudnąć co?
Czy teraz też napiszesz " a wy też powinniście schudnąć!" ?


btw. jak już tacy uczcciwi jesteście to pozdrów madovva który wysłał 4 ataki dokładnie co do 1 ms , na pewno zrobił do ręcznie ;]
Bez odbioru placku :)
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
To patrzcie placki co ja mam tutaj :)
Idźcie dalej prosić obrzeża o darmowe wioski

W sumie tego nie było jeszcze żeby ktoś pisał do obrzeży i prosił aby im odpuścił wioski ^^48e1e2d7b2de08493cc4465ba5f5517d.png064d481d44d00a5b49683222494f691f.png99b6ed1fdcf120c027f12f2f2145e4e3 (1).jpg




Wiec farmazonie przestań pisać jedno i to samo w kółko tylko zajmij się swoim warzywniakiem i schudnij troche, bo wiosna idzie ^^

Miłej nocki, idę was dalej zgłaszać :*
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
6.958
A Ty ciagle piszesz "a wy a wy tamto a wy sramto" umiesz napisać coś innego? Cokolwiek innego co nie dotyczy WHL ? Czy za każdym razem bedziesz sie zasłaniał swoimi domysłami co robiło WHL?
Może napisz o tym co robicie wy? Na każdy argument odpowiadasz "a wy" i farmazonisz , że whl robiło gorzej.
Typie ogarnij się w końcu i wyjdź na zewnątrz, bo ci się mózg przegrzał.

Sam wyżej potwierdziłeś, że dostajecie wioski od graczy, pewnie niekoniecznie za darmo prawda farmazonie? :)
I wymyśl w końcu coś innego niż " a wy a wy"
Farmazonić to mozesz u siebie w plemieniu albo na chacie aczkolwiek wątpie , że i tam cię chcą słuchać.
Moze czas już ci powiedzieć, że wiosna idzie warto troche zadbać o siebie i schudnąć co?
Czy teraz też napiszesz " a wy też powinniście schudnąć!" ?


btw. jak już tacy uczcciwi jesteście to pozdrów madovva który wysłał 4 ataki dokładnie co do 1 ms , na pewno zrobił do ręcznie ;]
Bez odbioru placku :)
Nie no jakie domysły, przecież dałem wam dowody na to, że to robiliście. Zarzucasz nam kupno wiosek, masz zero dowodów, bo takowych nie ma, jedynie twoje puste słowa, które próbują usprawiedliwić wasze upośledzenie.

Gdzie napisałem, że dostajemy wioski od graczy niekoniecznie za darmo? Mógłbyś zacytować? Powiedziałem, że dostajemy bo wy nie potraficie ich rozebrać siłowo i oddają zasty więc skończ dopisywać swoje zdania xD
Co ma moja waga aktualna do gry w plemiona.pl? Nie wiem 87 kg to dla ciebie coś złego, palce mam przez to za grube żeby was wywieź na 193 czy o co chodzi?

Rozumiem, że wam psycha siada. Radni, którzy robią rozpiskę i wysyłają offy na 15-23 gdzie nexi i kombajn kleją na 8:00, frontowcy, którzy mylą daty akcji i lecą dzień przed albo dzień po xD Chcesz mi powiedzieć, że wasza nieudolność jest naszą winą czy tym, że jesteście chcąc nie chcą mierni w gierkę, a 5 osób, które grają w 150 osobowym WHL nie pociągną za uszy? Czytaj @over93 @NeXi @AnyFux @Farmie Kombajnem i @Onemir? Reszta to statyści nic nie robiący w tym ty.


Super, że porównałeś wypisywanie do członu Darmówek x Plemienia czyli u nas McOpo u was LeŃ, a pisanie do brązowego gracza xD Twoja logika, iq i pojęcie o tej grze jest na poziomie co najmniej osoby ze szkoły podstawowej.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
Nie no jakie domysły, przecież dałem wam dowody na to, że to robiliście. Zarzucasz nam kupno wiosek, masz zero dowodów, bo takowych nie ma, jedynie twoje puste słowa, które próbują usprawiedliwić wasze upośledzenie.

Gdzie napisałem, że dostajemy wioski od graczy niekoniecznie za darmo? Mógłbyś zacytować? Powiedziałem, że dostajemy bo wy nie potraficie ich rozebrać siłowo i oddają zasty więc skończ dopisywać swoje zdania xD
Co ma moja waga aktualna do gry w plemiona.pl? Nie wiem 87 kg to dla ciebie coś złego, palce mam przez to za grube żeby was wywieź na 193 czy o co chodzi?

Rozumiem, że wam psycha siada. Radni, którzy robią rozpiskę i wysyłają offy na 15-23 gdzie nexi i kombajn kleją na 8:00, frontowcy, którzy mylą daty akcji i lecą dzień przed albo dzień po xD Chcesz mi powiedzieć, że wasza nieudolność jest naszą winą czy tym, że jesteście chcąc nie chcą mierni w gierkę, a 5 osób, które grają w 150 osobowym WHL nie pociągną za uszy? Czytaj @over93 @NeXi @AnyFux @Farmie Kombajnem i @Onemir? Reszta to statyści nic nie robiący w tym ty.


Super, że porównałeś wypisywanie do członu Darmówek x Plemienia czyli u nas McOpo u was LeŃ, a pisanie do brązowego gracza xD Twoja logika, iq i pojęcie o tej grze jest na poziomie co najmniej osoby ze szkoły podstawowej.


Nie rusza mnie to kompletnie, nie masz podjazdu do mnie ułomku ;)
87 kg to ty miałeś jak do komuni szedłeś, a statystą to jesteś w życiu prywatnym, bo do niczego się nie nadajesz :)
Siedź dalej sobie w tym swoim wyamrzonym świecie dopowiadaj sobie swoje teorie i bądź sam ze sobą szczęśliwy nie mogę ci tego zabierać :)

Nie będę dalej zniżał się do twojego poziomu, bo już musze pisać z podłogi a nie chce upaść jeszcze niżej więc kończę z tobą.
A co do satystów w grze pajacyku, podbiłeś najwięcej darm na tym świecie , jesteś nic nie znaczącym graczem, urosłeś na darmach i tylko to cie tu jeszcze trzyma.

Serio weź się za siebie ,bo jesteś pusty jak słoik po ogórkach ^^
ps. nie odpisuj za szybko , bo się jeszcze spocisz gruby :*
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.763
To patrzcie placki co ja mam tutaj :)
Idźcie dalej prosić obrzeża o darmowe wioski

W sumie tego nie było jeszcze żeby ktoś pisał do obrzeży i prosił aby im odpuścił wioski ^^View attachment 58293View attachment 58291View attachment 58292




Wiec farmazonie przestań pisać jedno i to samo w kółko tylko zajmij się swoim warzywniakiem i schudnij troche, bo wiosna idzie ^^

Miłej nocki, idę was dalej zgłaszać :*
wrzuczasz to 2 raz, musisz byc meeeega MAD
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.014
Oferta specjalna od Leszczy
Pół litra za spadek konta z frontu
Już trzech frontowcow skorzystało, a dzisiaj kolejny dostał na zachętę ćwiartkę
A foresty skrzynkę wódki i poszły
 
Wynik reakcji
6.958
Nie rusza mnie to kompletnie, nie masz podjazdu do mnie ułomku ;)
87 kg to ty miałeś jak do komuni szedłeś, a statystą to jesteś w życiu prywatnym, bo do niczego się nie nadajesz :)
Siedź dalej sobie w tym swoim wyamrzonym świecie dopowiadaj sobie swoje teorie i bądź sam ze sobą szczęśliwy nie mogę ci tego zabierać :)

Nie będę dalej zniżał się do twojego poziomu, bo już musze pisać z podłogi a nie chce upaść jeszcze niżej więc kończę z tobą.
A co do satystów w grze pajacyku, podbiłeś najwięcej darm na tym świecie , jesteś nic nie znaczącym graczem, urosłeś na darmach i tylko to cie tu jeszcze trzyma.

Serio weź się za siebie ,bo jesteś pusty jak słoik po ogórkach ^^
ps. nie odpisuj za szybko , bo się jeszcze spocisz gruby :*
xD Co ty za głupoty piszesz xD Przecież tym osobom grającym w WHL musi być tak wstyd za takich ludzi jak ty, a muszą tolerować bo totalnie nie będzie miał kto grać.

Masz rację, dobrze, że plemie gra za mnie, jestem im bardzo wdzięczny, cieszę się, że wyciągną mnie za uszy <3
Dziękuję również @Leszcz Kartograf @Fruxed @dAT.. @iwan.23.2 i serdecznemu przyjacielowi Hefie, coopowi Iwanka, że tyrają za CSA na świecie 193 <3

To ja idę dalej darmy zjadać.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
xD Co ty za głupoty piszesz xD Przecież tym osobom grającym w WHL musi być tak wstyd za takich ludzi jak ty, a muszą tolerować bo totalnie nie będzie miał kto grać.

Masz rację, dobrze, że plemie gra za mnie, jestem im bardzo wdzięczny, cieszę się, że wyciągną mnie za uszy <3
Dziękuję również @Leszcz Kartograf @Fruxed @dAT.. @iwan.23.2 i serdecznemu przyjacielowi Hefie, coopowi Iwanka, że tyrają za CSA na świecie 193 <3

To ja idę dalej darmy zjadać.


zapomniałeś jeszcze dopisać " a wy a wy a wy" i " to wasza wina a wy a wy " xd

dobranoc :)
 

dAT..

Łucznik
Wynik reakcji
645
xD Co ty za głupoty piszesz xD Przecież tym osobom grającym w WHL musi być tak wstyd za takich ludzi jak ty, a muszą tolerować bo totalnie nie będzie miał kto grać.

Masz rację, dobrze, że plemie gra za mnie, jestem im bardzo wdzięczny, cieszę się, że wyciągną mnie za uszy <3
Dziękuję również @Leszcz Kartograf @Fruxed @dAT.. @iwan.23.2 i serdecznemu przyjacielowi Hefie, coopowi Iwanka, że tyrają za CSA na świecie 193 <3

To ja idę dalej darmy zjadać.
Sory ja dziś do siłowej trafiłem
 
Wynik reakcji
70
Tanum, nie warto. On jest oderwany od rzeczywistości. Do tego ma tą całą zgraje przyklaskiwaczy, którzy tylko czekają na sygnał żeby poszczekać :D
Sami sobie lajkuja posty i się pocą
 
Do góry