Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Widzę to po rekrutacji na tym świecie - połowa ekip się wycofała ze startu ze względu na ustawienia. Dobrych ekip praktycznie nie ma, a mógł to być jeden z lepiej obsadzonych światów ...
Które ekipy? Na razie tylko o rohanie słyszałem, ale oni wycofali się ze względu na brak ms, a nie ustawienia plemienia.

Speed np. i tak czeka na jakiś ogórkowy świat, tu miał być trochę mocniejszy to przełożyli start.
 

DeletedUser208992

Guest
Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, a także po wnikliwej analizie, podjąłem decyzję, że nie wystartuję na świecie 182.

Musicie pokonać Jutro beze mnie.
Ja swoje już zrobiłem kiedyś.
A Tajemnica pokazała, że pokonanie ich jest banalnie proste. I zrobiła to w sytuacji, gdy miała otrzymać planowaną kosę od Jutra. Działali szybko i bez większego przygotowania a zjechali ich błyskawicznie.
Tego życzę wszystkim ekipom ś182
Stanowczo i szybko działać.

Miałem 3 świetne oferty, dziękuję @panowie za nie, ale ja muszę być pozbawiony wszelkich barw plemiennych. Wtedy mogę obiektywnie realizować swoją misję walki o uczciwą rozgrywkę.
I w tej roli czuję się najlepiej.
Przynależność do jakiegoś plemienia, sprawić może, że przestanę głosić prawdę a zajmę się propoganadą i manipulacją. Na to pozwolić nie mogę.
Jedyne co jeszcze kiedyś zrealizuję, to świat pod rozakazami wielkiego wodza @Paka X Rafcio
A ponieważ tu nie startuje ta wybitna postać świata plemion, to wstrzymuję się.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
925
Przekonanie @kmic , żeby ustawienia były lepsze.

Ktoś się pytał mnie w dyskusji odnośnie parametrów, jak to zrobić żeby ograniczyć masówki.
To w sumie dzisiaj wpadł mi taki magiczny pomysł do głowy - to blokowanie składu nie byłoby takie złe, gdyby po tych 60 dniach byłaby możliwość wysłania np 30 zaproszeń dla graczy (nie więcej). Ktoś skończy grę, to wskakuje nowa osoba, rekrutacja z innego plemienia też jest wtedy możliwa.
Wykorzystujesz 30 zaproszeń - nie masz już ruchów, więc trzeba robić to z głową.
Kwestia napisania skryptu przez dział IT.
Myślę, że z takiego rozwiązania byłoby większość graczy zadowolona.

Pomyśl o tym kmic. Bo powiem Ci tak, jako osoba która już siedzi w tej grze od 6 świata. Tracicie tylko i wyłącznie ludzi i klientów. Jako dowódca prowadzę plemię od 7 lat, więc co nieco pojęcie na ten temat mam ...
Widzę to po rekrutacji na tym świecie - połowa ekip się wycofała ze startu ze względu na ustawienia. Dobrych ekip praktycznie nie ma, a mógł to być jeden z lepiej obsadzonych światów ...
Wycofały się bambiki,które nie mogły sobie ustawić frontu i rekrutować innych plemion.
 

jacho99

Miecznik
Wynik reakcji
807
60 dni to doskonała weryfikacja i masówek i tych co chcą grać..

Dobrej ekipy nie zbuduje się w jeden czy dwa światy jednak tego czasu trzeba więcej..

Skończy się etap marudzenia, rekrutacji w czasie wojny i tworzeniu ukrytych molochów przed startem swiata, którzy skupiają się na mniejszych ekipach zabierając im chęci do gry, czy kolejnych startów.

Chociaż jak znamy graczy i ich pomysły i tak to coś wymyślą by to obejść i naprzykrzyć chęci do gry..
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
632
Witam,
Duzo ciekawych, znajomych graczy na 182 zawitało. Może bym z kims pograł.

181 raczej juz przesądzony. Konfederacja musi trafić na mega mocną ekipę, by jakakolwiek rywalizacja o blache byla.
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Wycofały się bambiki,które nie mogły sobie ustawić frontu i rekrutować innych plemion.

@AMOK - nie wiem do czego pijesz. Rohańskie Bambiki przejechały się po Twoim plemieniu. Nikogo nie zrekrutowaliśmy od Ciebie. Grzecznie Ci odmówiłem jakiejkolwiek dyplomacji ze względu na Wasze położenie (między nami, a Jutrem). Nawet Ci pogratulowaliśmy walki do samego końca. To już któryś raz jakieś niepotrzebne pstryczki w naszą stronę. Aż taką traume masz po tym 162 świecie? Nie gramy ze względu na milisekundy bo Rohan nigdy na nich nie grał i grać nie będzie, proste.
 

Pichuu

Miecznik
Wynik reakcji
59
Przecież mój Rohan nie gra na światach z milisekundami. To, że na świecie bez ms byśmy startowali i bili się z Pedalsami, nie znaczy, że na światach z ms moi gracze mają zakaz grania w innych ekipach. Pichu pls
Dobra,dobra,ale to nie powod,zeby ruszac z nimi jak temat utworzyles o Rohanach
hahaha Mickez,bo sie stara wiara nie odezwala jak do polowy nie napisales,a uwierz mi zeby bylo z kim grac to ja cie prosze
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
@Mickez a dlaczego akurat parametr braku milisekund stawiacie na piedestale decydując się na start?


Pytam z czystej ciekawości :)
 
Wynik reakcji
517
Dobry wieczór, ja chciałbym tylko w stylu tego na którym większość ma mute przypomnieć ze @Moxi i Jony to kosiara i to nie taka zwykła, tylko radna która zostawiła całe plemię z lipnie poprowadzona dyplomacja na lodzie i uciekła po blaszkę do masówki która ja biła. Jony to jej padawan i nie nadążał juz z praniem brudnych rzeczy które sie fajdały przed przyjściem każdego x na ich konto.
Uważajcie na takich fałszywych ludzi i polecam piętnować takie zachowanie.
Powodzenia na 181 oraz na 182 wszystkim i życze jak najmniej krzywych zagrywek, a jak najwięcej zdrowej rywalizacji.
 
Wynik reakcji
59.447
Dobry wieczór, ja chciałbym tylko w stylu tego na którym większość ma mute przypomnieć ze @Moxi i Jony to kosiara i to nie taka zwykła, tylko radna która zostawiła całe plemię z lipnie poprowadzona dyplomacja na lodzie i uciekła po blaszkę do masówki która ja biła. Jony to jej padawan i nie nadążał juz z praniem brudnych rzeczy które sie fajdały przed przyjściem każdego x na ich konto.
Uważajcie na takich fałszywych ludzi i polecam piętnować takie zachowanie.
Powodzenia na 181 oraz na 182 wszystkim i życze jak najmniej krzywych zagrywek, a jak najwięcej zdrowej rywalizacji.
A jak na tą sytuacje zapatruje się @Black Snow była kosa czy jej nie było?
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
@Mickez a dlaczego akurat parametr braku milisekund stawiacie na piedestale decydując się na start?


Pytam z czystej ciekawości :)
Na takich możemy konkurować z bociarzami. Większość moich graczy ma po 30~lat i nie będę ich namawiać do ściągania botów. Widziałem jakie narzędzia już były 3 lata temu. Support nie ma za bardzo jak walczyć z tym nawet jak to zgłosisz. Podstawowe taskery mają funkcję kliknięcia lewego przycisku myszy podpiętego pod zegar. Na świecie bez ms atak dograsz do danej sekundy nawet z telefonu.
 

SirLordKens

Miecznik
Wynik reakcji
158
Na takich możemy konkurować z bociarzami. Większość moich graczy ma po 30~lat i nie będę ich namawiać do ściągania botów. Widziałem jakie narzędzia już były 3 lata temu. Support nie ma za bardzo jak walczyć z tym nawet jak to zgłosisz. Podstawowe taskery mają funkcję kliknięcia lewego przycisku myszy podpiętego pod zegar. Na świecie bez ms atak dograsz do danej sekundy nawet z telefonu.
2k22 a ludzie dalej płaczą o boty do klinowania, gdzie wsadzenie klina jest rzeczą banalna nawet w mniejszych odstępach ms XD
Przejmowanie daremek postawionych przez własnych graczy to jest prawdziwy problem nieprawdaż? Jeśli mnie pamięć nie myli to chyba na 162? gdzie graliście też nie mieliście za dużo wolnych miejsc między wioskami <tanczy>
 

DeletedUser208992

Guest
Dobry wieczór, ja chciałbym tylko w stylu tego na którym większość ma mute przypomnieć ze @Moxi i Jony to kosiara i to nie taka zwykła, tylko radna która zostawiła całe plemię z lipnie poprowadzona dyplomacja na lodzie i uciekła po blaszkę do masówki która ja biła. Jony to jej padawan i nie nadążał juz z praniem brudnych rzeczy które sie fajdały przed przyjściem każdego x na ich konto.
Uważajcie na takich fałszywych ludzi i polecam piętnować takie zachowanie.
Powodzenia na 181 oraz na 182 wszystkim i życze jak najmniej krzywych zagrywek, a jak najwięcej zdrowej rywalizacji.


Ty miernoto i nieudaczniku, jak śmiesz tak kłamać.
No już nie ma dla Ciebie bzdury, której byś nie napisał.
O Ty bezczelny klamco!

To może przedstawmy wszystkie fakty.
A fakty są takie, że @Moxi i Jony, którą tak krytykujesz, była przez sojuszniczy Erebor, traktowana jak (przepraszam za wyrażenie) śmieć.
Wulgarnie obrażana i poniżana.
Banda smarkaczy z Ereboru, uznała sobie, że skoro są większym plemieniem, a sojusznik jest malutki, to można poniżać i się z nim nie liczyć.
W dodatku Ci stulejarze, zobaczyli, że mają do czynienia z kobietą, więc tym mocniej chcieli pokazać jakimi są macho i jak górują nad kobietami.
To pokazali.
Miała tego słuchać i w ostateczności na koniec dać się kiedyś pojechać?
Odwinęła się im i brawo. Chwała jej za to. Jeszcze większa, że po przejściu nie atakowała swoich dawnych kolegów.
Wow, co za fantastyczna postawa.
Chciałbym poznać tą odważną i niezwykle silną kobietę.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
925
@AMOK - nie wiem do czego pijesz. Rohańskie Bambiki przejechały się po Twoim plemieniu. Nikogo nie zrekrutowaliśmy od Ciebie. Grzecznie Ci odmówiłem jakiejkolwiek dyplomacji ze względu na Wasze położenie (między nami, a Jutrem). Nawet Ci pogratulowaliśmy walki do samego końca. To już któryś raz jakieś niepotrzebne pstryczki w naszą stronę. Aż taką traume masz po tym 162 świecie? Nie gramy ze względu na milisekundy bo Rohan nigdy na nich nie grał i grać nie będzie, proste.
Misiu gdzie ja wspomniałem coś o was ? Nie zrekrutowales nikogo bo wszyscy ci odmówili jeśli chcesz być tak dokładny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry