rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.791
26pkt to żadna jak coś strefa komfortu tylko normalna runda bez żadnych udziwnień:) Jeżeli zagralibyśmy taki „pojedynek” to możemy poprosić Gwiazdkę i może poświęciłaby z 30 minut i zerkała czy nikt nie gra odpalony...

Zreszta moim zdaniem i tak nie ma sensu coś takiego bo wtrąca się osoby 3 a aktualnie nie ma możliwości wynająć rundę,wiec postalo nam się zmierzyć na turnieju :)
 
Wynik reakcji
3.030
Podpisaliśmy sojusz żeby pojechać anogli, dokładnie Cameron i ktoś tam jeszcze. I nagle atak od Erwina dostałem.
Ja myślałem że jak już współpracowaliśmy na nich to do końca zostanie ale jak widać myliłem się
 

DeletedUser199262

Guest
Jeśli nawet nie chcesz grać przeciwko nam zorganizowanie, to czemu w ogóle chcesz mieć wpływ na to jak wygląda runda?
Ale, przeczytaj dokładnie co napisałem - dla mnie nie ma znaczenia jakie będą ustawienia, i jeśli mam grać to patrzę tylko na czas w którym odbywa się runda. Dlatego dziwi mnie, że przy takiej pewności siebie z waszej strony, wy chcecie zamawiać jakieś specjalne ustawienia, tylko na to zwracam uwagę że jeśli ktoś czuje się mocny to dziwi mnie to jak szuka udogodnień pod siebie. Tylko czas ma dla mnie znaczenie, pisałem że surka może być nawet na produkcji x0.1, może być zbijanie popa na 10 grubych, cokolwiek nie ustawi Gwiazdeczka będzie git, jak widać nie każdy jest w stanie zagrać na ustawieniach które odbiegałyby od jego upodobań.
Nadal nie padł prosty post od szumixa
No już padł post, sugerujesz że zmyśliłem całą sytuację żeby oczernić erwina i zrobić dym niepotrzebnie?
Podpisaliśmy sojusz żeby pojechać anogli, dokładnie Cameron i ktoś tam jeszcze. I nagle atak od Erwina dostałem.
No to jeszcze lepiej chłopak zagrał, Korren pisał wyżej że biednego erwina Cameron wali co rundę, to ten jak zobaczył, że się znowu spotkali na rundzie i są obok siebie, szukał pazia który mu go wyczyści żeby mieć spokój, i później jak paź wyśle mu raport że go wyczyścił i sam paź już nie ma offa, to i pazia sobie erwinek łyknie. Jaki trzeba mieć tupet żeby tak robić, nienawidzę takich naleśników co patrzą tylko na swoją korzyść i szukają na wokoło wszystkich którzy mogą mu pomóc, nie dając samemu nic w zamian. To pokazuje ile są warte te pucharki erwina jak dookoła szuka pazi którzy pomoga mu wyczyścić gościa, i jak ci paziowie są już sami bez offa, a wróg zjechany, to wali też paziów. xDDDDDDDDDDDDDD Mistrzostwo bezczelności.
Jednak porównywanie czegokolwiek niehonorowego w plemionach do "Jak pedofil dopuści się zbrodni wobec osoby poniżej 15 lat i zostanie złapany, kto jest winny?" jest nie na miejscu.
Ale uzasadnij dlaczego jest nie na miejscu? Argument jakiś, używaj w dyskusji argumentów. Przecież to ten sam mechanizm, pedofile czy inni ludzie w sądzie też tłumaczą się że to nie ich wina bo zostali sprowokowani do popełnienia czynu zabronionego, i to oni są biedni. Tak samo jak z tym parkowaniem w bramie, odholują takiego to potem płacz, że ten kto go odholował jest tym złym. Jak policja wlepi mandat komuś kto świadomie łamie, przepisy, też jest źle i cały świat zły bo przecież mogli pouczyć tylko. Taki sam tok rozumowania macie wy, chłop zrobi fake sojusz, był również świadom konsekwencji, dostał karę - ale to my jesteśmy źli bo go ukaraliśmy i chłop jest biedny bo go trzech chłopa na raz zaatakowało i milion usprawiedliwień.
Co śmieszniejsze, to pisałeś Korren że Erwina atakuje Cameron co rundę z dwóch kont, i jeszcze my go dojechaliśmy na tej samej rundzie, i dlatego biedny nie miał szans, a tu wychodzi na to że chłopak próbował nas (Szumixa) wykorzystać żeby go dojechać, to tak na prawdę on nas chciał zrobić w bambuko. Ładnie ładnie chłopaki, prezentujecie dalej taki kombinatorski poziom na szybkich... Erwin prawdziwy wojownik, poprosić kogoś o pomoc żeby stracił całe wojsko na jego celu i go potem atakować. Dwie pieczenie na jednym ogniu co Erwinek? Korren, czy to jest uczciwa gra jak przystało na takiego pewniaczka jak Erwin? Jeszcze ta argumentacja, że miał cięzko bo Cameron go atakował... Cameron z którym Szumix mu pomagał walczyć. Jestem jeszcze bardziej zniesmaczony.
Erwin, próbował polecieć w kulki, a tu jednak Fred oszukał jego (choć podkreślam, że nie do końca "wydymał", bo z naszej strony było uczciwie jak zawsze, nie podpisujemy nigdy fake sojuszu w przeciwieństwie do w/w żeby się na kogoś przyczaić i walnąć mu z partyzanta). Uwielbiam pokrzyżować plan kombinatorom od czasu do czasu.
26pkt to żadna jak coś strefa komfortu tylko normalna runda bez żadnych udziwnień
Osobiście też lubię grę od 26, ale jak mówiłem, mogę grać na każdych nawet najbardziej abstrakcyjnych ustawieniach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
3.030
Jeżeli mógłbym prosić i jest taka opcja, to na turnieju jako pierwszego chce dopasc Erwina i pokazać temu pionkowi na czym ta gra polega (o ile on gra na tym turnieju).
Tak jak pchełka pisał, ja również mogę grać na obojętnie jakich ustawieniach, wszystko mi jedno. Wy uciekacie do ustawień jakie Wam pasują, szkoda :/
 

DeletedUser199633

Guest
Szumix/pchełka - cytaty proszę do mojego uciekania się do ustawień jakie mi pasują:) Przecież nie rzucacie słów na wiatr prawda?
 

DeletedUser199633

Guest
Ceiter, co że ja z pchełką i szumixem na Ciebie i erwina? To byłby trochę niespodziewany zwrot akcji
 

DeletedUser199633

Guest
Ceiter jeśli wrócisz do rozmowy parę stron wczesniej to jeśli jest tak jak mówisz to trochę nie ma to sensu, bo to ja rzuciłem im wyzwanie ;p Ale możesz mnie wyręczyć lub ze mną zagrać. Oba scenariusze są ciekawe.
 

DeletedUser199262

Guest
Nie ma gdzie rundy zamowic ;d
Zamówić możesz pizzę. Ja tam mogę grać jak akurat będę miał ochotę zagrać, od kilku miesięcy rzadko mi się to zdarza, dlatego nie oczekujcie zbyt dużo jeśli już "zamówicie" rundkę a ja bym się nie pojawił.
pod warunkiem,ze runda 26 pkt i eko x1 ;d
Czyli jednak jest obawa, skoro tak mocno próbujesz przeforsować konkretne ustawienia xD
Szumix/pchełka - cytaty proszę do mojego uciekania się do ustawień jakie mi pasują:) Przecież nie rzucacie słów na wiatr prawda?
No to masz poniżej:
Pasuje wam ustawienie rundy takie jak sugeruje Ceiter? Ja jestem elastyczny, byle tylko nie rycerz z nowymi przedmiotami.
Amnezja?
I tu:
Gadaj co chcesz, ja proponuję termin pojedynku i ustawienia rundy do dogadania - albo się dogadasz i zagrasz, albo będziesz palił głupa i się wykręcał.
A co jakbym się nie dogadał, i wolał żebyśmy w ciemno strzelili rundę :) ? No dyktujesz warunki rundy, i jeszcze z głupim uśmiechem próbujesz zaprzeczać bo już nie pamiętasz co pisałeś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
28
Jeżeli mógłbym prosić i jest taka opcja, to na turnieju jako pierwszego chce dopasc Erwina i pokazać temu pionkowi na czym ta gra polega (o ile on gra na tym turnieju).
Tak jak pchełka pisał, ja również mogę grać na obojętnie jakich ustawieniach, wszystko mi jedno. Wy uciekacie do ustawień jakie Wam pasują, szkoda :/

Szumix troche mnie bawisz :D dawno cie nie widzialem na sp, poczatek twojej gry był na plecach innych ^^ potem ogarnałeś sobie ekipe i graliście w kilku pchełka,ramajad,ty i ktos tam jeszcze był juz nie pamietam nickow ^^ no i jak wiadomo w kilku byliście nawet mocni ^^ Pamietam jak dzisiaj jak siedzieliscie na ts i probówaliscie mnie cisnać powiem ze przez kilka pierwszych rund słabo wam to szło no ale trening czyni mistrza ^^ I ja jako osoba grajaca przeciwko wam. Moge powiedzieć że żaden z was nie ma szans solo z ceiterem, (Jeśli doszłoby kiedyś do takiego pojedynku chetnie bym postawił pp na ceitera). Nie nie podlizuje sie ceiterowi (jestem neutralny nigdy z nim nie grałem jedynie przeciwko). Co do erwina sądze, że to samo co z ceiterem jesli erwin by sie spiał to lekko solówkę wygrywa z każdym z was ;p A erwina widzialem od poniedzialku codziennie na wieczornych rundach, pchełka wiec piszac ze gra tylko z rana jest nie prawda :p

PS: Erwin gra turniej.

PS2: I zanim zaczniecie pisać, że mnie zjedziecie bez internetu zastanówcie sie 2x. Bo wielu takich było. A nawet taki noob jak ja może zaskoczyć :) To prosta gra, ale nie dla prostych ludzi. Pokory troche:)




Pozdrawiam Cieplutko ;*;*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Tak biorę udział. Z erwinem. Dlatego bawi mnie ta sytuacja;)

Pchełka jakoś nie podkresliles "Pasuje wam ustawienie rundy takie jak sugeruje Ceiter?". ekhm głupota nie boli :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry