rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Pchełka chciałbym zobaczyć twoją kłótnie z loserem

Proszę pokłóćcie się
 

DeletedUser199262

Guest
Wygraj chociaz 1 runde na sp to pogadamy,skonczylem szkoda czasu na Ciebie,elo ;]
Mi starczy, że na jedną jedyną rundę na której graliśmy obydwoje, pojechałem cię jak dziewczynkę :p Boli serduszko co?
Taka prawda, że ciebie w tej grze nikt nie zna, ani ze zwzględu na umiejętności ani ze względu na to że jesteś mitomanem. Choć tacy mitomani powinni być w tej grzy słynni ze złej sławy. Ani na SP nic nie pokazujesz, ani na wolnych, i jeszcze coś tam się wychylasz chłopaczku.

Pchełka chciałbym zobaczyć twoją kłótnie z loserem

Proszę proszę pokłóćcie się
Loser jest jaki jest, ale do niego mam resztki szacunku, chłopak jest mitomanem też czasami, ale minimum poziomu w tej grze reprezentuje i takich grajków jak wy zjada na śniadanko, wy tylko dużo gadacie na FO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
No fajnie, wrzuciłeś listę graczy repki, na której nie ma ani ciebie, ani nikogo z biorącyh udział w dyskusji xDD
Zresztą, oprócz CoTego i Rolnika którzy ciągnęli reprezentację na turniejach, nie widać tam graczy którzy prezentowali by się ponad przeciętną tak btw. Taka prawda, ze ta dwójka graczy wam ugrywała turnieje. Też nie rozumiem trochę "argumentacji", mi zarzucacie że nie gram nigdy sam, i że Ramajad mnie deffuje albo ja jego etc. a sam teraz szczeniaku wrzucasz jako argument jakieś wyniki z rund grupa vs grupa xDDD? Hipokryzja, głupota, bezczelność, amnezja? Jak to nazwać? Ja jestem cieniutki jak gram grupowo, ale jak towarzystwo wzajemnej adoracji się zgra, to ju już wszystko super jest i nie ma nic złego w grze ekipa vs ekipa xDDDDDDDDDDDD Panowie, szanujmy się, to czego najbardziej nie lubię oprócz fake sojuszy to hipokryzja. Tfu.
Wiekszych bzdetow chyba nie slyszalem :D Czlowieku w repce CoTy za bardzo sie nawet nie wykazywal,sam to napisal,ze wtedy bog wie jak nie gral ;) Nie wazne z kim gralismy w rozwoju w meczach reprezentacji zawsze bylem w czolowce xD Wiec jezeli nie masz o czyms w ogole pojecia to po prostu zamilcz tamten post mial byc ostatni ale takich bzdur nie da sie czytac... ;d
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Dziwne jest to że rundy trwają średnio 3 godziny a są tacy gracze jak pchelka którzy tak je przeżywają, jeżeli gra nie wzbudza w Tobie pozytywnych emocji to nie jest to gra dla Ciebie
 

DeletedUser199633

Guest
1v1? A no chyba że tak. Dasz linka do pojedynku na FO w którym to ustaliliście? A może link do rundy tylko z tobą i z Ceiterem. Wiesz, nie podejrzewałbym cię (nigdy) o nieuczciwość, ale chciałbym tylko dla formalności.

Wiesz bo ja wygrałem jakieś 14154 rund 1v1. Tylko akurat nie mam linka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
28
#14156 Szybkie cat


Start: 17.08. 09:30
Koniec: 17.08. 12:30
Opis:
  • Ochrona trwa: 10 minut.
  • Produkcja surowców: x 2
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 2
  • Chłopi: Nie
  • Łucznicy: Nie.
  • Rycerz: Tak, nowe przedmioty.
  • Kościół: Nie.
  • Ilość Graczy w plemieniu: 2
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak.
  • Technologia: Proste
  • Zwiadowcy: Widzą wszystko
  • Fake limit: 1%
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
  • Szlachcic zbija poparcie: 0-0
  • Reguła zagrody: brak
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Nie
  • Wioski barbarzyńskie rozwijają się do: 3000 punktów.
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla plemienia znajdującego się na pozycji top2: 30ppInformacje dotyczące nagrody
Prędkość 360
Prędkość jednostek: 0.8
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie
Rankingi » Rankingi graczy
» Rankingi plemion
» Pokonani przeciwnicy
» Pokonani przeciwnicy (plemiona)

swoja droga ciekawa opcja wygranej ^^ pierwsze widze chyba xd
 
Wynik reakcji
2.870
Zapraszam dzisiaj na wieczorną wszystkich z FO.
W szczególności Ceiter, Korean i Im am weak :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry