rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199262

Guest
Nie ma gdzie rundy zamowic ;d
Zamówić możesz pizzę. Ja tam mogę grać jak akurat będę miał ochotę zagrać, od kilku miesięcy rzadko mi się to zdarza, dlatego nie oczekujcie zbyt dużo jeśli już "zamówicie" rundkę a ja bym się nie pojawił.
pod warunkiem,ze runda 26 pkt i eko x1 ;d
Czyli jednak jest obawa, skoro tak mocno próbujesz przeforsować konkretne ustawienia xD
Szumix/pchełka - cytaty proszę do mojego uciekania się do ustawień jakie mi pasują:) Przecież nie rzucacie słów na wiatr prawda?
No to masz poniżej:
Pasuje wam ustawienie rundy takie jak sugeruje Ceiter? Ja jestem elastyczny, byle tylko nie rycerz z nowymi przedmiotami.
Amnezja?
I tu:
Gadaj co chcesz, ja proponuję termin pojedynku i ustawienia rundy do dogadania - albo się dogadasz i zagrasz, albo będziesz palił głupa i się wykręcał.
A co jakbym się nie dogadał, i wolał żebyśmy w ciemno strzelili rundę :) ? No dyktujesz warunki rundy, i jeszcze z głupim uśmiechem próbujesz zaprzeczać bo już nie pamiętasz co pisałeś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
28
Jeżeli mógłbym prosić i jest taka opcja, to na turnieju jako pierwszego chce dopasc Erwina i pokazać temu pionkowi na czym ta gra polega (o ile on gra na tym turnieju).
Tak jak pchełka pisał, ja również mogę grać na obojętnie jakich ustawieniach, wszystko mi jedno. Wy uciekacie do ustawień jakie Wam pasują, szkoda :/

Szumix troche mnie bawisz :D dawno cie nie widzialem na sp, poczatek twojej gry był na plecach innych ^^ potem ogarnałeś sobie ekipe i graliście w kilku pchełka,ramajad,ty i ktos tam jeszcze był juz nie pamietam nickow ^^ no i jak wiadomo w kilku byliście nawet mocni ^^ Pamietam jak dzisiaj jak siedzieliscie na ts i probówaliscie mnie cisnać powiem ze przez kilka pierwszych rund słabo wam to szło no ale trening czyni mistrza ^^ I ja jako osoba grajaca przeciwko wam. Moge powiedzieć że żaden z was nie ma szans solo z ceiterem, (Jeśli doszłoby kiedyś do takiego pojedynku chetnie bym postawił pp na ceitera). Nie nie podlizuje sie ceiterowi (jestem neutralny nigdy z nim nie grałem jedynie przeciwko). Co do erwina sądze, że to samo co z ceiterem jesli erwin by sie spiał to lekko solówkę wygrywa z każdym z was ;p A erwina widzialem od poniedzialku codziennie na wieczornych rundach, pchełka wiec piszac ze gra tylko z rana jest nie prawda :p

PS: Erwin gra turniej.

PS2: I zanim zaczniecie pisać, że mnie zjedziecie bez internetu zastanówcie sie 2x. Bo wielu takich było. A nawet taki noob jak ja może zaskoczyć :) To prosta gra, ale nie dla prostych ludzi. Pokory troche:)




Pozdrawiam Cieplutko ;*;*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Tak biorę udział. Z erwinem. Dlatego bawi mnie ta sytuacja;)

Pchełka jakoś nie podkresliles "Pasuje wam ustawienie rundy takie jak sugeruje Ceiter?". ekhm głupota nie boli :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Nie znam Twojego kompana;) Ale jeśli grałoby przeciw nam dwóch szumixów, to wydaje mi się że ze swoim kompanem spokojnie byśmy was pocisnęli.
 

DeletedUser199633

Guest
Szanuję Ramajada chociażby za to że dotrzymywał sojków i za kilka gier razem czy dawniej przeciwko sobie. Chętnie zagram przeciwko wam w turnieju
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
No to będzie ciekawy turniej chociaż wolałbym was zobaczyć w jakiś weekend na otwartej rundzie, ja mógłbym zająć się uciszaniem i fejkowaniem randomow którzy was atakują żeby było uczciwie 2 vs 3 tak jak ustaliliscie.

A co do ramajda w drużynie to jak strzał w kolano jeszcze ani razu mi nie sklinowal a nie raz na niego latałem karetą
 

DeletedUser199262

Guest
QUOTE="Korren, post: 2256187, member: 199633"]ekhm głupota nie boli[/QUOTE]
Gadaj co chcesz, ja proponuję termin pojedynku i ustawienia rundy do dogadania - albo się dogadasz i zagrasz, albo będziesz palił głupa i się wykręcał. [/QUOTE]
Głupota boli, dałem ci te cytaty które chciałeś, to nawet się do tego nie odniosłeś tylko znowu tuptasz nóżkami. A starczy po ludzko się przyznać do błędu/kompromitacji i temat wtedy kończymy. Żeś chciał zabłysnąć, a zostałeś zgaszony bo nawet nie pamiętasz co piszesz.
Zacznij czytac ze zrozumieniem Pchelka,napisalem,ze jezeli 2v3 to pod warunkiem,ze ustawienia 26 pkt eko x1,czego dalej nie rozumiesz? 3v3 moglbym zagrac na kazdych ustawieniach ;d
Ale czego ty Ceiter dalej nie rozumiesz, pomysł gry 2vs3 też wyszedł z waszej strony, taka propozycja wyszła od was. Kiedy wy się w końcu pogodzicie z tym, że w grze plemiona której sama nazwa wskazuje, rozgrywka polega na rywalizacji plemion czyli grup graczy. A grupy mogą być równe, mogę być niewielkie różnice, mogą być duże różnice w ilości graczy danych graczy. Tak samo jest na wolnych, gdzie ludzie nie płaczą że jeden sojusz ma 5 plemion a drugi 4, albo nie wyliczają hej mamy 4 człony vs 4 człony, ale u was jest łącznie 2 graczy więcej. Tak samo jest na szybkich, jak wypadnie ekipa, tak się gra. Odstępstwem od tych zasad jest turniej gdzie sobie ustalacie dokładne składy ekip na dedykowanych serwerach gdzie ani random się nie wbije w rozgrywkę, ani nie będzie różnic w ilości graczy składach i gracie sobie taki meczyk, ale generalnie płacz o to że jeden skład jest mniejszy/większy na codziennych rundach i wolnych światach jest śmieszny, to nie są bierki czy warcaby gdzie grasz zawsze 1 vs 1.
A co do ramajda w drużynie to jak strzał w kolano jeszcze ani razu mi nie sklinowal a nie raz na niego latałem karetą
Mistrz klinów się znalazł xDDDDDDDDDDDD Ramajad jest top1 w rankingu globalnym dotychczas rozegranych rund w historii plemion (https://twspeeds.com/pl/users/Ramajad), ma prawie 8 razy więcej LP co ty, ale Ramajad jest słaby. Chłopie skąd ty się urwałeś, jak wygrasz w totka 100 zł to też sobie wmawiasz że wygrałeś milion?
ja mógłbym zająć się uciszaniem i fejkowaniem randomow którzy was atakują żeby było uczciwie
Jeśli ktoś by miał uciszać randomów jeśli by doszło do takich pojedynków jak spekulujecie, to ty byłbyś ostatnią osobą godną zaufania której można by takie zadanie powierzyć. Jeśli już, to oddelegować to do osoby postronnej która nie ma związku i jakichkolwiek relacji z wami jak i z nami choć to i tak nie ma dla mnie kompletnie sensu na publicznych rundach. Nie wiem po co forsujecie na siłę nienaturalny tryb rozgrywki? Od rozgrywek w równych ekipach są turnieje tylko i wyłącznie. Wchodzisz na publiczną rundę, to licz się z tym że randomy ci się mogą wbić w pojedynek, dlatego nie ma absolutnie żadnego sensu umawiać się na publicznych rundach i ustalać warunki gry przed, bo plan może w kilka minut legnąć w gruzach. Bo inni gracze powtórzę kolejny raz, na publicznej rundzie nie muszą dostosowywać się do zasad dwóch skłóconych grupek. Nawet jakby ktoś pilnował żeby nikt się nie wcinał, to i tak by to się po prostu nie udać + prawdopodobieństwo że taki kontroler poleci w kulki na czyjąś korzyść też jest wysokie. Nie upilnujesz tego. A potem by i tak było gadanie, że randomy się wbiły i nie było uczciwie. Chcecie "uczciwej" gry, to macie przecież wskrzeszenie turniejów, kto ma ochotę/chęć plus możliwość zagospodarowania czasu z góry na grę turnieju, to niech sobie gra i wtedy jeśli ma podejście jak wy, to jest szczęśliwy.
Zapominacie, że szybkie to taka sama rozgrywka ja wolny świat, tylko z nieco innymi warunkami i zróżnicowanym czasem rozgrywki (dość mocno). Ale natura gry pozostaje taka sama. Tak samo jak na wolnym świecie jak robisz akcję to nie atakujesz sam, tylko nieraz jedna osoba niekoniecznie obstawiana sumiennie przez plemię dostaje 5 cyferek na licznik. Czy należy z tym walczyć? Nie, bo to jest walka z ogólna konwencją gry plemiona. Jakbyś chciał na wolnym świecie liczyć ekipy co do gracza? Tak samo jest na szybkich, runda trwa kilka godzin, ale ogólne założenie gry się nie zmienia. Jak już też pisałem, nikt nie broni wam zakładać i utrzymywać prywatnych serwerów na swój koszt gdzie wy ustalacie zasady, jeśli nie podoba wam się obecny mechanizm, lub czekajcie na turnieje. Choć jeśli wam się ogólnie przyjęta konwencja gry nie podoba, to po co w nią gracie?
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Od rozgrywek w równych ekipach są turnieje tylko i wyłącznie. Wchodzisz na publiczną rundę, to licz się z tym że randomy ci się mogą wbić w pojedynek

Dokładnie! Dlatego ja serio nie rozumiem pomysłu robienia turnieju na szybkich plemionach.
To jest tak jakbyś napisał na Facebooku, że od dzisiaj wszyscy chodzimy w niebieskich spodniach.
Część osób może je założy, ale nie wszyscy. I nie możesz się zdenerwować na osoby, które się niedostosowały, bo... mają wolną wolę.
I też chcą wygrać :)
 

DeletedUser190128

Guest
Ramajad ... ceiter pamietasz jak go laliśmy na sp xD?

same pionki teraz grają sp
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Ja akurat umiem klinowac, a ramajad jest top1 bo nie miał co robić z czasem i ma najwięcej rund rozegranych stąd taki wynik
 

DeletedUser190128

Guest
Po 3.5 letniej przerwie miałem prawo popełnić parę błędów.
Przyznaję zostałem pojechany zagrali tak jak powinni.
Niestety grali w trójkę a ja sam ,co spowodowało moją porażkę.
Spokojnie wrócę jeszcze na sp .. niebawem :)
 
Do góry