Nowy wygląd strony głównej - komentarze

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
A więc podsumowując... Przy każdej aktualizacji zmieniacie coś w grafice...

Nie no... pomieszanie pojęć :)
To, że przy aktualizacji dodajemy COŚ, co siłą rzeczy musi wyglądać JAKOŚ, to nie jest zmiana graficzna. :)
Analizując w taki sposób jak Ty, to praktycznie KAŻDA zmiana jest graficzna, np. dodanie szukania na forum, dodanie skrótów klawiaturowych itp...
 

DeletedUser175007

Guest
Nie no... pomieszanie pojęć :)
To, że przy aktualizacji dodajemy COŚ, co siłą rzeczy musi wyglądać JAKOŚ, to nie jest zmiana graficzna. :)
Analizując w taki sposób jak Ty, to praktycznie KAŻDA zmiana jest graficzna, np. dodanie szukania na forum, dodanie skrótów klawiaturowych itp...

Nie pomieszane pojęcia po prostu rezygnując z idiotycznych pomysłów nie trzeba nic zmieniać w wyglądzie :)

Obrazki w Rankingach to przy jakiej okazji zmieniliście?
Mapę w Profilach graczy przy jakiej okazji zmieniliście?

To tylko kilka pytań związanych ze zmianą grafiki bez ruszania spraw technicznych... Oczywiście logiczne jest to że przy dodaniu opcji wyszukiwania czegoś na forum musiało się pojawić okno dodatkowe... Ale czy reszta zmian była konieczna? Nie sądzę...
Macie kilka pomysłów fajnych i udanych co chyba napisałem wyraźnie... Więc albo czytaj całość albo nie czepiaj się wyrwanych fragmentów...

Wystarczy prześledzić liczbę i rodzaj zmian jakie mają miejsce w grze. Chyba z 99% z nich dotyczy "aspektów technicznych", zmiany grafiki robione są średnio... nie wiem... raz na rok? Albo i rzadziej... Więc argument przynajmniej "średni"...

Jeśli są robione raz na rok albo rzadziej... To Ci pokazałem jak ingerujecie w grafikę... Masz wszystkie aktualizacje z tego roku...
Ikony komend pomocne bo widać gdzie idą Fejki :)
Okno KP... Gdy pierwszy raz z tego korzystałem Gdzie nie było paska rozwijania aktywacji na dni pisałem do was gdzie to jest... A było dobrze... Teraz już się przyzwyczaiłem... Ale było dobre to co było... Na siłe zmusiliście mnie bym zaakceptował nowy wygląd w którym z początku się gubiłem...
Opisując ataki pojawiają się obrazki co idzie... Rozumiem że traktujecie graczy jak Analfabetów nie umiejących czytać... Spoko też się przyzwyczaiłem do obrazków... Bo i tak wiedziałem że macie opinie graczy w 4 literach...
Okno by wysłać ataki? Od razu wyłączyłem tą funkcję... xD Wysyłasz karety otwierasz 3 karty klikasz na mieczyki i kicha otwiera ci się okno... więc nie używając udogodnień typu stara opera i magiczna literka "T"... To Nie dasz rady się wpasować w klikaniu :p Więc beznadzieja jeśli chodzi o wysyłkę karet... i też zmuszenie graczy do zamiany zachowań w ataku...
Obrazki w raportach? tu też traktujecie Nas jak analfabetów... Nie ma obrazka to co tam jest... Też się przyzwyczaiłem... Bo musiałem...
Nowe statystyki? No tu akurat dodaliście fajny wykres :) Wykorzystywanie surowców itd...
Zgłaszanie Opinii? A gdzie to jest? xD
Wiadomości? No po prostu szok... Oczy mnie bolą jak czytam PW ale i tak zmusicie nas do zaakceptowania tego... W końcu wy to zrobiliście to musimy jakoś to przeboleć że tak to wygląda...
A teraz to ze strona startową......

I nie miej mi za złe tego... Ale jeśli w takim tempie zmieniacie wygląd plemion to za niedługo plemiona będą wyglądać jak popularna gra
https://www.youtube.com/watch?v=4Ydzrc6PQ30

Knights of Honor...

Tylko ze na przeglądarkę lub do ściągnięcia jak Word of Tanks czy inne tego typu...

Za szybko i za zbyt drastycznie zmieniacie to wszystko... I tyle...
 

DeletedUser144973

Guest
Hmm, wielki szok.

Od zabicia nudy, wchodzę na PL plemiona a tutaj, nowa strona startowa, pierwsze odczucia?

Żal/tęsknota za starą grafiką w którą się zaczynało grać, i tkwiła w pamięci wielu graczy. To był taki sentyment, teraz trzeba się przyzwyczaić do nowej.

Jak to mówią, kto nie idzie do przodu ten się cofa :p co raz mniej osób gra w tą grę, muszą coś zmienić. Jestem obustronny, i w sumie nie zamartwiam się tą przemianą .
 

DeletedUser

Guest
Plemiona to plemiona , rozumiem jakies dzielenie komend , ulepszenia , ale nie taką stronę główną, najgorsza aktualizacja jaka widziałem.
 

DeletedUser

Guest
jak pierwszy raz zobaczylem te stronke nie zalogowalem sie bo myslalem ze to jakis pacan napredce cos sklecil i chce moje haslo wymusic:D

niewiem czy przypadkiem ta Pani Grodzka nie bylaby lepsza..
 

DeletedUser3541

Guest
W jaki sposób się mozna wylogować z obecnej sesji z zapamiętanymi światami , aby lognać na inne konto ? bo nie widze tej opcji na stronie głownej

A w prawym górnym rogu?
Widać jednak ZA MAŁA czcionka jest. :)
Chyba nie mówisz o tym "czymś" :)
HmsKjn1.png

Bo jeśli, to raczej "prawy górny róg" to nie jest :)
 

DeletedUser3541

Guest
Zabrakło werbalnego pouczenia pt. "u mnie działa" :)

Zapomniałem, że teraz jak masz rozdzielczość ekranu mniejszą niż 1366x768, nie masz co się spodziewać, że wszystko będzie wyglądać tak jak powinno.

Oby tak dalej, a już niedługo zostaną w grze tylko ci, dla których nie jest problemem wpakować w konto 500-600zł tygodniowo (czyli, jak mniemam, aktualnie główny target dla InnoGames :) )
 

DeletedUser

Guest
Ohoho co aj tu widze z powrotem stary wygląd :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.599
Nowy wygląd nie był zły, ale był gorszy od poprzedniego,klasycznego do którego byłem przyzwyczajony.
Nowy wygląd jest potrzebny, ale...nie "bajkowy" na prawdę jeszcze trochę to wieżowce będą stać, zamiast ratusza.
Moglibyście coś dodać nowego, ale zostawiając te ważniejsze rzeczy na miejscu w którym obecnie są. Nowe tło, może inna czcionka napisów? Coś ciekawszego wymyślić - coś dodać, a nie zmienić o 360 stopni. :)

To tylko moja opinia, zauważyłem że stary wygląd powrócił.

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser28034

Guest
Na święta support głosu graczy postanowił posłuchać?
W Boże Narodzenie, nawet kimc zacznie ludzkim głosem przemawiać.
Ja w takim razie jeszcze chcę od świętego mikołaja zlikwidowania avatarów w rankingu i powrotu prywatnych wiadomości do poprzedniej wersji.
 

DeletedUser184656

Guest
macie pare stron
www.plemiona.pl
http://dspl.innogamescdn.com
i jeszcze ta z adresem serwera FTP na jednej możecie sobie wprowadzić te beznadziejne zmiany ale pozostawcie tak jak było bo mi komp zamula od tej grafiki, duże ikonki przeszkadzają mi w normalnym przeglądaniu strony, a menu schodzi do 2 linijek ... z powodu iż mam mały ekran, po za tym nie jest teraz przeglądanie tej strony na urządzeniach mobilnych albowiem wszystko robicie pod androida by dostosować się do rynku a jak ktoś ma już inny system np. stary windows to nie strona się nie odpala i nie jest możliwe przeglądanie strony tak jak to było dotychczas
 

DeletedUser184352

Guest
Wiadomości są super , lecz avki i ta strona główna mnie rozwalała od środka . Dobrze że wróciła stara wersja
 

DeletedUser180001

Guest
O dopiero teraz widzę , że wróciła stara strona do łask xd
Może to i lepiej ^^
 

DeletedUser186650

Guest
Tylko do czasu mają jakieś zmiany być bo nie działała dobrze. Ale wolę ten stary wygląd !!!!
 

DeletedUser

Guest
Zarejstrowałem się tylko po to żeby zhejtować nową główną.
Ta nowa strona to...
no żenada no.
Gram tu ze wzgl na prostote.
Jakbym chciał sb na grafike popatrzeć to bym sb na travianie pograł.
Fakt - 3 sekundy na głównej...
Skoro 3 sekundy to co ona komukolwiek przeszkadzała?
Była ładna, zdecydowanie ładniejsza niż nowe g*wno.
Jak wszedłem przed chwilą na plemiona to szok - nowa (właściwie stara) główna.
Odetchnąłem ale tylko na chwilę.
Postanowiłem wejść na forum...
A tu wieść że to do nowego roku.
Życzę wielu nowych dzieci podkradających hajs rodzicom na PP.
Możecie się pożegnać ze mną.
Skończe gre na s82 i już tu nie zaglądne.
Pozdrawiam,
KOjojoWY.
 
Status
Zamknięty.
Do góry