Special 16 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser173864

Guest
Fajny pomysl, gratuluje administracji,bo napewno duzo osob to zacheci :D
 

DeletedUser142529

Guest
bardzo ciekawy special, na pewno wystartuje, tylko gdzie poszczególne konfiguracje? :p
 

DeletedUser166963

Guest
bardzo ciekawy special, na pewno wystartuje, tylko gdzie poszczególne konfiguracje? :p

Szczegółowa konfiguracja każdej z rund zostanie ogłoszona nie wcześniej niż na 24 godziny i nie później niż na godzinę przed jej rozpoczęciem.
Czytaj dokładniej.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Trzeba przyznać że ustawienia bardzo ciekawe.
Ale mam jedno pytanko. Chodzi mi o limit członków plemienia, czy będzie on również losowy czy tak jak na pierwszej rundzie tak i na kolejnych?
Bo troche trudno sobie wyobrazić sytuację że kończysz jedną runde w 30 osób, a nagle na kolejnej limit jest 20 i 10 osób trzeba się pozbyć.
 

DeletedUser165865

Guest
i ja mam pytanie. jak sie wbije za darmo na pierwsza runde to juz na kolejne tez automatycznie za darmo?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
krystian7822 napisał:
Chodzi mi o limit członków plemienia, czy będzie on również losowy czy tak jak na pierwszej rundzie tak i na kolejnych?
Raczej będzie taki sam lub bardzo podobny na wszystkich trzech rundach.


HandballeR napisał:
jak sie wbije za darmo na pierwsza runde to juz na kolejne tez automatycznie za darmo?
Nie.
 

DeletedUser167001

Guest
No no, bardzo fajny pomysł. :)

Ciekawe, jakie plemienia i jacy gracze wystartują, hehe.

Życzę wszystkim miłej gry i powodzenia. :)

Sam nie zagram, bo nie mam czasu - na ś75 sporo roboty, no i życie...

Ale na specka świątecznego na pewno wbije!

No i będę pilnie śledził jak tam Wam idzie :)
 

DeletedUser

Guest
Zgrana ekipa kluczem do sukcesu.
Sprawdze co umiem na tym specku
 

DeletedUser173006

Guest
Pomysł naprawdę nie zły


ale zostawcie te stare przyciski błagam!
 

DeletedUser179347

Guest
Hmm.. Dobrze byłoby gdyby ten limit graczy w plemieniu był podany.
 

DeletedUser112845

Guest
a ja mam pytanie odnośnie opcji premium i flag - przewidujecie ? Jeśli tak, to pewnie na pierwszą rundę ;)

Moglibyście udzielić jak najbardziej jednoznacznej odpowiedzi? Bo szkoda zebrać ludzi i na godzine przed startem zobaczyc ze są flagi i opcje premium...
 

DeletedUser165865

Guest
ilosc graczy w plemieniu powiini podac bo sami pisza "aczkolwiek na Special 16 zalecamy posiadanie raczej już zgranej, małej grupy". ale jak malej 5-10 osob? bo znalezc ekipe a pozniej podziekowac gracza bo ich zaduzo albo tez za malo zebrac to tez niebardzo
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
a ja mam pytanie odnośnie opcji premium i flag - przewidujecie ? Jeśli tak, to pewnie na pierwszą rundę ;)

Moglibyście udzielić jak najbardziej jednoznacznej odpowiedzi? Bo szkoda zebrać ludzi i na godzine przed startem zobaczyc ze są flagi i opcje premium...

Nie, nie będzie flag ani dodatkowych funkcji Premium. Będą tylko Konto Premium, Asystent Farmera i Menedżer Konta. Nic więcej.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Wg mnie gdyby ta liczba osób w plemieniu oscylowała pomiędzy 10-15 mogłoby się naprawdę super grać i kilka zgranych paczek byśmy zobaczyli:)
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
No no, bardzo fajny pomysł. :)

Ciekawe, jakie plemienia i jacy gracze wystartują, hehe.

Życzę wszystkim miłej gry i powodzenia. :)

Sam nie zagram, bo nie mam czasu - na ś75 sporo roboty, no i życie...

Ale na specka świątecznego na pewno wbije!

No i będę pilnie śledził jak tam Wam idzie :)

Byc moze DEI wystartuje, czekam tylko żeby Killer pojawil sie na gg :)
 

DeletedUser177259

Guest
Startuje jakaś ciekawa ekipa, której brakuje jednego aktywnego gracza? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry