Światy 76 i 77 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser178782

Guest
elo wszytkim;)
bez farmienie mysslalem.ze bedzie bbo.gralem.sw75 ale brak.czasu
zagram.na tu i tu;;) ktos chetny do wspolpracy?(sojuszu)
nie gralemm.na starym stylu moze sie uda cos;;)


nowe funccje premium=noby
ale gracczz pro.tego.nie uzyje ;)
powodzenia
pozdrawiam;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178782

Guest
kto jest doswiaczonny i chce stworzyc ogarniete plemie )?
 

DeletedUser161505

Guest
Skrzywdziliście świat 77 prędkością i Technologiami zagram może na 76 pierwszy raz z FP i flagami zobaczymy z czym to się je ;pp
 

DeletedUser

Guest
76 też dziwny a przynajmniej dziwi gracze po 1,5h na wstępnym logowaniu i robieniu plemienia dostałem już 4 wiadomości o sojusze
wniosek: mało jest tu dobrych i doświadczonych graczy(na 76św)
 

DeletedUser178782

Guest
noby dzieci amatorzy zawsze trafio.ale potem.bedzzie elita i szzczesciarze;)
gracze potrafio niekiedy byc udani
 

DeletedUser176593

Guest
chętnie zagram na 77,fajne ustawienia ,pogodze nauke z farmieniem :D
 

DeletedUser159420

Guest
No wreszcie świat bez morali, tylko te techy odstraszają Mnie troszkę ; ).

no ja czekam na świat bez morali, bez fake limitu to dla mnie cud bybył, reszta na drugi plan schodzi ale oczywiscie bez tych premium dodatków. Ale 77 wydaje się być wporzadku
 

DeletedUser175597

Guest
Dawno nie wyszedł świat z takimi ,,przyjaznymi " ustawieniami jaki ma je świat 77 :)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
632
Swiat 77 fajny, na prawde fajny - jeszcze jakby było nieograniczone farmienie to nawet bym sie zalogowal i pograł :) no, ale coz ... Coś za coś. Nie można mieć wszystkiego :p

Ciekawe czy Najemcy z Shaq'iem wystartują na którymś z tych światów... A może jeszcze poczekają na nastepne 2 światy, ktore moga zaowocowac lepszymi ustawieniami... :)

who knows...
 

DeletedUser

Guest
hmm, 76 jak dla mnie odpada z racji na te nowe funkcje.. komiczne jest także wstępne logowanie na świecie z nieograniczonym limitem ^^

77 bardzo fajny, jeden minus to te technologie... w stylu 3.0 są zbadane/niezbadane, a tu dowalili 10 tech, ehhh...)

Cóż, 77 ma bardzo dużo plusów, więc nie można przejść obok niego obojętnie :) Po cichu liczyłem na s bez farmienia, ale cóż :)

Pozdrowienia i powodzenia ! :)
 

DeletedUser

Guest
Świat 77 najbardziej do mnie przemawia. Gdyby tylko szybkość ciut większa, byłoby ideolo.

Jeśli ktoś szuka ekipy, pisać PW. Mamy już 10 osób, w tym parę weteranów pamiętających czasy nawet S1 :D
 

DeletedUser

Guest
Swiat 77 fajny, na prawde fajny - jeszcze jakby było nieograniczone farmienie to nawet bym sie zalogowal i pograł :) no, ale coz ... Coś za coś. Nie można mieć wszystkiego :p

Ciekawe czy Najemcy z Shaq'iem wystartują na którymś z tych światów... A może jeszcze poczekają na nastepne 2 światy, ktore moga zaowocowac lepszymi ustawieniami... :)

who knows...



Oni mieli startować późną jesienią, bo teraz czasu nie mają ^^
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
77 bardzo fajny, jeden minus to te technologie... w stylu 3.0 są zbadane/niezbadane, a tu dowalili 10 tech, ehhh...)

No 76 wiadomo masz kasę masz wynik ale tak się nie bawimy:D


A co do 77 no spoko termin może za 2 tyg za wcześnie jak dla mnie ale jakoś to będzie.
Kuźnia z klasycznego stylu to wyzwanie i dla tego jest nie lubiana przez graczy którzy opanowali tylko klikanie w AF.
Jednak sam powiem że mnie zdziwiło bo co to za styl 3.0 (mój ulubiony) skoro brak w nim najlepszego obrońcy- łucznika, także 10 poziomów nie pasuje tutaj.
Nazwał bym to stylem na bazie stylu 3.0 a nie stylem 3.0:p
Limit członków mi się nie podoba no bo jak ktoś ma dużo znajomych to co wtedy.
Co do limitu farmienia sie nie wypowiem bo nie grałem na takim świecie co ma taki limit i nie wiem czy to dużo surki czy mało, połączenie liczb imponujące.

Pozdrawiam czesio9999

Ps.177ms no cóż niech będzie na 50ś było 25ms i się jakoś dawało radę klinować to tutaj będzie kilka razy łatwiej ponad 7 razy łatwiej:D zbieg okoliczności- nie sądzę:D
Ps2.Jak już tyle 7 no to trzeba było dać w kuźni 7 poziomów tech:D Jak nie wiecie jak to zrobić to już pisze : wystarczy od stylu klasycznego odjąć styl stary:D to tak czystko hipotetycznie :D
 

DeletedUser21778

Guest
Witam znajomych.
Świat 77 wygląda interesująco szkoda że zapał już nie ten lecz może pokuszę się o start. Znajomych zapraszam na priv.

Pozdrawiam.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
przy 25 ms owszem trzeba było się wypocić :p

no bez przesady 25 ms odstępu to przy 4 szlachtach aż 75 ms czasu :C
mam nadzieje że przywrócą jeszcze na jakiś świat takie odstępy,bo teraz każdy potrafi klinować..

Witam znajomych.
Świat 77 wygląda interesująco szkoda że zapał już nie ten lecz może pokuszę się o start. Znajomych zapraszam na priv.

Pozdrawiam.

Szczepanek starośc nie radość,przejdź na emeryture tak jak ja,jak już ci zapału brak :(
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
fajne ustawienia:) co do 66 powtarzam po raz kolejny nie bójcie sie startu bo są nowe funckje premium to praktycznie nic nie zmienia i da sie bez tego sporo odskoczyć:)
no co 25 ms byloby fajnie bo teraz przy kilku wsiach to zaden problem sklinowac...
ten limit farmienia na 77 jest duży? był kiedys wiekszy? bo jak 2 razy gralem na takich to byla masakra z tym farmieniem...
 

DeletedUser154025

Guest
Macuś co do Ekip to widzę Tancerzyków na wstępnym ;}
 
Status
Zamknięty.
Do góry