Animacje w trakcie budowy...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10749
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem pomysłu w grę?

  • Tak

    Głosy: 136 59,4%
  • Nie

    Głosy: 56 24,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 3,1%
  • Tylko dla konta premium

    Głosy: 30 13,1%

  • W sumie głosujących
    229
Status
Zamknięty.

DeletedUser12030

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

jest to bajer miły dla oka :D jestem za jak chyba wczęsniej napisałem
 

DeletedUser4347

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Fajnie to będzie wyglądać,że ktoś tam coś buduje :). Jestem za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

To jest tylko niepotrzebny bajer... Jakby to zostało wprowadzone to ciekawe czy w ogóle dałoby sie grać w plemiona z takimi lagami;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Opóźniło by tylko server... Pomysł zbędny, chcecie sobie pooglądać jak się robią budynki to pograjcie w co innego... :S W ogame jakoś tak nie ma i ludzie nie narzekają^^

Podsumowanie : NIEEEE !!!
 

DeletedUser12554

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

takie opcje powinny być dostępne dla konta premium. w końcu po to niekturzy płacą ciężkie pieniądze żeby mieć coś więcej. :cool:
 

DeletedUser9549

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

miały być niewielkie zmiany- bardzo by to serwer niepotrzebnie obciążyło.. to się nie sprawdzi bo naszym mocodawcą to się nie spodoba, raczej chodziło im o inne zmiany :rolleyes: w plemionach są piękne wzajemne relacje pomiędzy graczami, pakty, rozwalanie innych, wzmacnianie plemienia- to jest prawdziwa frajda w tej grze, a nie budowniczy ;) pozdrawiam i przepraszam, za krytyczne spojrzenie na beznadziejny pomysł
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

takie opcje powinny być dostępne dla konta premium. w końcu po to niekturzy płacą ciężkie pieniądze żeby mieć coś więcej. :cool:

Taa...

Jeszcze czego, płacić za jakieś dyrdymały... Stwórz sobie animowany plik graficzny, to przestaniecie narzekać.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

miały być niewielkie zmiany- bardzo by to serwer niepotrzebnie obciążyło.. to się nie sprawdzi bo naszym mocodawcą to się nie spodoba, raczej chodziło im o inne zmiany :rolleyes: w plemionach są piękne wzajemne relacje pomiędzy graczami, pakty, rozwalanie innych, wzmacnianie plemienia- to jest prawdziwa frajda w tej grze, a nie budowniczy ;) pozdrawiam i przepraszam, za krytyczne spojrzenie na beznadziejny pomysł

..lol...
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

raczej nie sttlersów ale Knighs and Merchans....

co do pomyslu to mi sie podoba

PS myśle że by to serwa nie obciążalo...

Więc źle myślisz.


Hem?

Old Meb ma rację kontakt z innymi ludźmi jest ważniejszy niż jakaś tam grafika, jeśli chcę popodziwiać widoczki, to gram w normalnego RTS'a.

No i wedle starej, dobrej mądrości Proroka Lebiody:
"Po kiego grzyba piszesz posty jeden pod drugim!?"
 

DeletedUser10730

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

A ja mam pytanie:

Co było na forum propozycje i zostało wprowadzone do gry???

Odp.: Nic

Bo zawsze się to komuś nie podoba
 

DeletedUser12923

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

To nawet dobry pomysł ale za dużo z tm roboty, i tak nikt nie zwraca na to uwagi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

dobry pomysł

wiesz co sie li8czy szacunek ludzi ulicu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Jestem na NIE gdyby je wprowadzono to ktoś by wybudował ratusz np. na poziom 20 ludzie by pracowali a jak by się skończyła budowa to budynek by wyglądał tak samo:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Jestem na NIE gdyby je wprowadzono to ktoś by wybudował ratusz np. na poziom 20 ludzie by pracowali a jak by się skończyła budowa to budynek by wyglądał tak samo:mad:

Animacje nie bylyby obowiazkowe, budynki zmienialyby swoj wyglad tak samo jak teraz tzn. co pare poziomow.
P.S.:Nie piszcie, ze zamuliloby to serwer i bylyby okropne lagi bo juz napisalem wczesniej, ze grafike mozna by umiescic na komputerach graczy, co nie spowodowaloby obciazenia.
 

DeletedUser6526

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Pomysł może fajny, ale nie do wykonania. Przypomnę wam, że plemiona to gra browserowska przez przeglądarkę internetową. Plusem jest, że w ogóle mamy dostęp do przeglądu graficznego, a nie zwykłych nazw budynków. Strasznie obciąży coś takiego łącze, chyba, że znajdą się packi do ściągnięcia na kompa.
Zresztą .. Kto to zrobi?
 

DeletedUser11361

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Ja jestesm na NIE. Ja nie gram po to by patrzeć sobie jak jakiś niedorozwój na budujący się budynek, bo w tej grze chodzi o co innego. Niedługo ktoś wyskoczy z propozycją animacji walk. Po za tym myśliliście jak to będzie działać w drugą stronę? Budynki można także niszczyć, więc trzeba robić kolejne bezsensowne animacje, a jak się komus nie podoba, to niech nie gra najlepiej i będzie spokój z durnymi pomysłami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry